# Luis Fabiano - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Luis Fabiano

Cevap: # Luis Fabiano

sonuçta sadece lig ve kupada mücadele edeceğiz bu yıl gelirse koştuğumuz kulvarlar açısından iyi bir transfer olur :)

Cevap: Sao Paulo ile ilk resmi görüşme bugün gerçekleştirilecektir

1-2 Güne net bir açıklamanın gelmesi gerekirr...

Su an Brezilya'da saat 12:35 belki baslamisizdir gorusmeye.

Boyle gereksiz bildiri yapacaklarina. Cikan haberleri yalanlasinlar. Lauro haberi gibi mesela, ciktigi an yalanlanmasi gerekiyordu.

Cevap: #Luis Fabiano

Herif 2 ay once brezilya'ya gitmis ve giderken Sevilla'dan alacaklarindan bile vazgecmis. Simdi kalkip neden bize gelsin? Ustelik Sao Paolo neden satsin? Luis fabiano'yu transfer ettiklerinde "Sao Paolo komunitesinin ruyalari gercege donustu" diye konusan baskanlari neden bu futbolcuyu satsin?

Cunku gittiginden beri sakat.

keşke gelmese ya sakat adamı almayalım ya bariz yine sakatlanacak baros bile bundan daha fazla güven veriyo sakatlık konusunda adam en azından sağlam..şu an sakat adamı alacaz ve diz en büyük problem kesinlikle karşıyım

Twitter

"Sao Paulo'ya para için gelmedim, para için gitmem." demiş eğer hesap fake değilse.

Ben anlamıyorum arkadaş, ne oyuncuyla ne de kulüple bir anlaşma var, anlaşmadan öte belli ki iki taraf da baştan bu transfere hiç mi hiç niyetli değiller, neye dayanarak KAP'a bildirim yapılıyor, resmi siteden görüşme yapılacak falan deniliyor.

Oturmuş bir kadromuz yok, eğer öyle olsaydı, teknik ekip, yönetim filan yeni toplandı, farklı fikirler var, seneye daha iyi transferler yapabiliriz, ama şu an buraya iyi futbolcu kolay kolay gelmez, araştırıp bulmak kolay değil öyle, sakatlığı yoksa uygun bir transfer olur bence.

İyice saçmaladılar gerçekten haklısın Caner biz transferler konusunda bize bilgi verilsin derken bunu kastedmemiştik.

Bilgi taraftar icin degil yatirimcilar icin veriliyor. Fabiano ile gorusuyoruz dediler, klup bizimle kimse gorusmuyor fifalik olursunuz dedi. Bizimkiler de ilk gorusme su tarihte yapilacak diyorlar. Taraftarla alakasi yok yani.

Üst Alt