Lukas Podolski İçin Kulübe Mail Atıyoruz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lukas Podolski İçin Kulübe Mail Atıyoruz

Bu yönetim değilmiydi paranın kesesini açacağız diye. Yazık be eğer yazılanlar doğru ise. Arda satılmasa demek ki hiç transfer yapılmayacakmış. Hani Dünya yıldızları nerde ? Yönetim neresi ile alacakmış bunları ? Yoksa Arda'dan gelen paralar direk cebe mi girdi ?

Cevap: Lukas Podolski İçin Kulübe Mail Atıyoruz.

Podolski'ye 8M €'dan fazla vermek büyük enayiliktir.

Cimrilik konusunda ilk defa yönetim haklı. Umarım vermeyiz 8'den fazla. Çok büyük kazık yeriz çok. Arda gibi adamı 12'ye satıp, Podolski gibi adamı 12'ye almak Dünya'nın en büyük kazığı olarak Top 5'e girer.

1.ardanın kariyeriyle podolskinin kariyerini karşılaştırmak komiktir.2. 26 yaşında olmasına rağmen ALMANYA A milli takımında 90dan fazla maça çıkmış ve şuanda almanya millli takımında en çok gol atan 8. futbolcusu(sol açık oynamasına rağmen ve en az 10 yıl daha oynıcanı duşunursek ilk 5e girmemesi için hiç bir neden yok) olan bir adama yeteneğini tartışmadan sadece kariyerine bakarak bile(yetenek olmadan bu istatistlik yapılamaz) 10 milyon euro bile çok ucuzdur

beleşe mustafa sarp zihniyetinden kurtulmalıyız dünya çapında takım dünya çapında kadro ve ona göre harcanan para demektir.

Cevap: Lukas Podolski İçin Kulübe Mail Atıyoruz

Desteğimi verdim yolladım maili.. İnşallah bu transfer gerçekleşir..

Mail atın zamanımız az bu geceye kadar elle tutulur bir mail atmalıyız ki yönetimin dikkatini çeksin arkadaşlar.

Bende şöyle bir mesaj gönderdim bana kalırsa baya etkili ve özenli yazılmış bir mesaj olduğunu düşünüyorum. Eğer mesaj yazmakta zorlanan yada üşenen arkadaşlar varsa bence kullanabilirler...

**Takımımızın ofans hattını geçen seneden daha ileriye götüremediğimiz gibi arda'nın boşluğuda doldurulmadı.

**Son zamanlarda basına yansıyan ve klübümüz tarafından görüşmelere başlandığı doğrulanan Lukas Podolski transferinin askıya alındığı yönünde bilgiler ediniyoruz.

**Bu sezon Muslera haricinde hiç bir oyuncuya yüksek sayılabilecek bir bonservis bedeliyle transfer edilmemesine ve arda'dan da 12 milyon euro kazanılmasına karşın hala maddi yetersizlikler dolayısıyla gündemdeki transferlerin bitirilememesi bizi zor bir yola sürükleyebilir.

**Eğer ki Lucas Podolski 'nin alınması için önümüzde maddi yükümlülükler dışında aşamayacağımız bir zorluk yoksa; bu transferin en kısa zamanda bitirilmesini talep ediyorum.

Saygılarımla...

Bu yönetim değilmiydi paranın kesesini açacağız diye. Yazık be eğer yazılanlar doğru ise. Arda satılmasa demek ki hiç transfer yapılmayacakmış. Hani Dünya yıldızları nerde ? Yönetim neresi ile alacakmış bunları ? Yoksa Arda'dan gelen paralar direk cebe mi girdi ?

Paranın kesesinin açılması bir yana; bu sezon bonservis olarak nerdeyse kar ettik :D Ama halen 1-2 milyon euro'nun hesabı yapılarak, başarılı olunca kazanacağımız paraları da kaybediyoruz.

Yönetimindeki mali sorunu dile getirenlerin bu zihniyetten kurtulması lazım, biz birşey koymasak ortaya ve riske girmezsek, sürekli 3'ün 5'in hesabı yapılırsa bir yere gelemeyiz.

Yalnız podolski için keita' nın alınması için verilen destek verilmiyor sanırım. Ama podolski, keita'dan daha fazla yarar sağlayacak bir isim.

bu mail işini abartıyor muyuz biraz ? abartıyoruz demiyorum fakat ne mail atsak yapıyorlar yani patlamasın bir yerde :D

podolsi kesinlikle tam aradığımız adamdır ya yeri gelir koy forvete yeri gelir kol forvet arkasına koy sol açığa oynasın ... Tam görev adamı Alman disipliniyle yetişmiş çatır çatır oynar vallahi ... yaşıda mükemmel gerekirse 3-4 sene sonra bile zarar etmeden satabilirsin ... Umarım bu mübarek günde dua ediyorum inşallah gerçekleşir bu transfer ya :(

Cevap: Lukas Podolski İçin Kulübe Mail Atıyoruz.

Podolski'ye 8M €'dan fazla vermek büyük enayiliktir.

Cimrilik konusunda ilk defa yönetim haklı. Umarım vermeyiz 8'den fazla. Çok büyük kazık yeriz çok. Arda gibi adamı 12'ye satıp, Podolski gibi adamı 12'ye almak Dünya'nın en büyük kazığı olarak Top 5'e girer.

kesinlikle katiliyorum podolski 12 milyon € etmez bu rakamlar genelde bayern in sisirmesidir zamaninda bu futbolcuya bu paralari verdi ama hayatta bu paralar etmez herkez de sunu kabul etsin yok milli takimda su kadar oynadi falan deniyor o zaman söyle soriyim semih sentürk ün milli takimdaki istatistiklerine bakarsak iyi forvet ama biliyorumki burda hic kimse semih begenmez ,

Para para para dedik bu yüzden şimdiye kadar 5-6 transferden vazgeçtik. Okadar para verecek durumun yoksa boşuna öyle adamlarla neden zaman kaybediyorsun? Git 4-5 milyonluk adamlar al gel.

Artık kaybedecek zamanımız da kalmadı, paraya bakmadan 2-3 transfer mutlaka yapmamız lazım.

Podolski gibi bir oyuncuyu 8-9 milyon euro'dan aşağı zor alırsın zaten.

bu mail işini abartıyor muyuz biraz ? abartıyoruz demiyorum fakat ne mail atsak yapıyorlar yani patlamasın bir yerde :D

Keita transferinin gündeme gelmesi bence bu mail'ler sayesinde oldu. Beşiktaş Q7'İ bu tip taraftar baskısıyla aldırdı. Lauro transferi yine taraftar baskısıyla engellendi,

Bizim gerçekleşmeyen fabiano, reyes ve şimdide podolski yine taraftarların yüzünden oldu. UEFA'nın fener hakkında kararında yine maillerin etkisi var.

Yani futbol taraftarları oldukça hayatta kalacak bir spor onun içinde muhakkak etlili oluyordur diye düşünüyorum.

Üst Alt