Lukas Podolski İçin Kulübe Mail Atıyoruz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lukas Podolski İçin Kulübe Mail Atıyoruz

Cevap: Lukas Podolski İçin Kulübe Mail Atıyoruz

Çıldırmamak elde değil.Takım Arda da gittikten sonra delik deşik olmuş kanatlar bitik durumda ve hala HALA birileri utanmadan aman şu adama para vermeyelim aman kelepir oyuncular peşinde koşalım diye kulübün içine etmeyi kendilerine görev bellemiş.Ben artık bu adamların yönetimdeki ajanlar olduğunu düşünmeye başladım.Bunlar açık bir şekilde Galatasaray'ın başarılı olmasını istemiyorlar.Yoksa bu kolu kanadı kırık bu kadroyla asla şampiyon olamayacağımızı görmemek için kör olmak gerek.

Ulan her şeyi geçtim sırf geçen seneki rezillikleri telafi etmek için bile ederi olan sağlam oyuncuları parasını verip alır koyarsın şu kadroya ki kararlığını gösterir milleti kendine lanet ettirmezsin.Gerçekten lanet olsun şu kelepir oyuncu peşinden koşan zihniyete.Demek ki gerçekten küme düşmemiz gerekiyormuş bunların akıllanması için.

Keita'yı isteme podolski'yi isteme kimi istiyoruz anlamıyorum. Podolski bizim için yıldız oyuncu işte iş yapıcak bir adam.

Kazım ve aydın var kanatlarda transfer dönemi bitecek podolskiyi para için kaçır onu alma bunu alma kimi alacağız önümüzde süre yok beyler destek olun işte gönderelim mailleri dikkate alıyor yönetim.:)

Cevap: Lukas Podolski ?çin Kulübe Mail At?yoruz

Ç?ld?rmamak elde de?il.Tak?m Arda da gittikten sonra delik de?ik olmu? kanatlar bitik durumda ve hala HALA birileri utanmadan aman ?u adama para vermeyelim aman kelepir oyuncular pe?inde ko?al?m diye kulübün içine etmeyi kendilerine görev bellemi?.Ben art?k bu adamlar?n yönetimdeki ajanlar oldu?unu dü?ünmeye ba?lad?m.Bunlar aç?k bir ?ekilde Galatasaray'?n ba?ar?l? olmas?n? istemiyorlar.Yoksa bu kolu kanad? k?r?k bu kadroyla asla ?ampiyon olamayaca??m?z? görmemek için kör olmak gerek.

Ulan her ?eyi geçtim s?rf geçen seneki rezillikleri telafi etmek için bile ederi olan sa?lam oyuncular? paras?n? verip al?r koyars?n ?u kadroya ki kararl???n? gösterir milleti kendine lanet ettirmezsin.Gerçekten lanet olsun ?u kelepir oyuncu pe?inden ko?an zihniyete.Demek ki gerçekten küme dü?memiz gerekiyormu? bunlar?n ak?llanmas? için.

Cok dogru yazmissin renkdas. Budur.

26 yaşında adam.Bir kere paraya kıyacaksın 10 yıl sol kanat sıkıntın olmayacak.1-2 milyona her sene saçma sapan oyuncular almak daha masraflı

Mail atmayalim, gerek yok, konu kapansin tarzinda mesaj yazan arkadaslar birsey unutuyor. Eger bu taraftar o tepkiyi gostermeseydi bugun takim muslera yerine lauro diye internacionelin ucuncu kalecisi olan sacma sapan birisiyle real madrid macina cikacakti. Olaylari cok cabuk unutuyoruz.

Maillere devam millet.

Oha ardanin tüm parası bu adama verilmesin 7-8 e bitirirler gerisi mallık

ya zaten alabileceklerse tüm imkanları seferber edip alırlar, mail atınca kulübe havadan 5 milyon euro falan gelseydi havadan işte o zaman mail atmanın bi anlamı olurdu bence gereksiz, zaten transfer sezonu bitecek az kaldı eminim bizden daha fazla düşünüyolardır bu durumu

ya zaten alabileceklerse tüm imkanları seferber edip alırlar, mail atınca kulübe havadan 5 milyon euro falan gelseydi havadan işte o zaman mail atmanın bi anlamı olurdu bence gereksiz, zaten transfer sezonu bitecek az kaldı eminim bizden daha fazla düşünüyolardır bu durumu

İçerde sorun çıkartan yöneticiler var işte mail atmamız önemli yoksa muslera yerine lauro seyredicektik.

Şuanda güvendiğimiz bir kalecimiz varsa bu tepkiler sayesindedir. Site bile açıldı wedontwantyoulauro diye ...

UEFA dan gözlemci getirten kulubun taraftarlarıyız biz , biz istersek allahın izniyle podolskı de gelir , kralıda gelir...

Sola benım aklıma baska oyuncu gelmiyor , düşününce podolskı oraya tabiri caizse cuk diye oturuyor..

Bilmiyorum sizlerin baska alternatifleri varmıdır ???

Varsa söyleyinde o oyuncu üstünden mail atalım kulube.??

ben anlamıyorum siz taraftarsınız %99 nuz kongre uyesi bile değil babanızın parasıda değil bu ülkede herkez transfer doneminde ekonomist soruşturmalarda avukat maçlarda hakem oluyo bırakın podolskide gelsin forlanda gelsin kim gelebiliyosa gelsin sizde tribünde keyfini çıkarın madem bu kadar çok düşünüyoruz kulubun ekonomisini parasını bonus kart yerine gs-bonus turkcell yerine gsmobile 2 tane tshırt yerine forma alalım şu forumdakılerın yuzde kaçının kombinesi vardır merak ediyorum madem bu kadar meraklıyız kulup ekonomisine once destek olmak lazım gsstore ciroları ortada sonuçta o yüzden geçelim bu yok çok pahalı yok şöle böle muhabbetlerini yarar sağlicaksa 10da 20 de 30da verilir herkez hagilerin popescualrın aldığı paraları unutuyo yeter artık mustafa sarp zihniyeti transferler başarılar ortada

Transferin son günlerine yaklaştığımız şu ortamda Podolski de olmuyor haberleri biz Galatasaray taraftarlarını üzmektedir.Alman milli takımının oyuncusundan fiyatı fazla diye vazgeçmek akıl karı değildir ki fiyatı da çok uçuk değildir,biz Lukas Podolski'yi takımda görmek istiyoruz,bugüne kadar taraftarının görüşlerine önem veren Galatasaray Spor Kulübü başkanı ve yönetimine teşekkür eder,bu görüşümüzün de önemsenmesini rica ederiz.

Saygılar.

Mail atmak için tıklayınız!

Hadi arkadaşlar destek olun.

Diego icin yollasak ya mailleri. Tafi de araci olur, aliriz elemani. Problemli diye korkmayin, Hagi de problemli diye biliniyordu. Diego gibi hirsli adamla sorun yasamaz Terim.

Size simdi maliyeti 8 milyondan az podolski ayarinda birkac futbolcu sayacagim yeterki bu cirkefi takimimizda görmeyelim.

Elias 7.000.000 €

David Alaba 5.000.000 €

Jelle van Damme 4.000.000 €

Ben bu adami istemiyorum. Isteyenleri anliyorum cünkü cogu milli maclardan biliyor Podolskiyi.

Adam hem Bayernda hem Kölnde 4 sezondan beri yoklari oynuyor.

Ne okadar para eder nede bizi ileriye götürür.

Üst Alt