M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak"

Cevap: M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak"

Federasyonun tamamının kanaati Fenerbahçe'nin suçlu olduğu olsa dahi Fenerbahçe'yi düşürmeyeceklerdi. Önemli olan hukuki karar.

Neden kızdığınızı da anlamıyorum. Er ya da geç suçlar ortaya çıkar, ceza çekilir. Masumsak haksız yere cezalandırılmamış oluruz, suçluysak da ortaya çıkınca verilir cezamız.

He hala çıkıp yüzünü kıratmadan yazıyorsun ya!!! Ya Dünya'nın hiçbir yerinde böyle bir karar için hukuki süreç beklenmez gerçi başkan nede olsa sizin takımın eski yöneticisi değil mi ;)

Lan bu İtalyanlar salak o zaman,Juve'yi kararı beklemeden düşürdüler.Kimse bilmiyor bi bizimkiler biliyor zaten!

Federasyonun tamamının kanaati Fenerbahçe'nin suçlu olduğu olsa dahi Fenerbahçe'yi düşürmeyeceklerdi. Önemli olan hukuki karar.

Neden kızdığınızı da anlamıyorum. Er ya da geç suçlar ortaya çıkar, ceza çekilir. Masumsak haksız yere cezalandırılmamış oluruz, suçluysak da ortaya çıkınca verilir cezamız.

İtalya bu işi bilmiyor değil mi? Dünyanın en akıllı insanları Türkler her şeyi delillere dayandırarak yaparlar. Ankaraspor'da delillere dayandıralarak düşürüldü.

O zaman bu açıklamayı yapmayacaksın diyeceksin ki bir süre daha bekleyeceğiz.. Delilleri isteyeceğiz ona göre karar vereceğiz diye açıkla!!! delil yok önümüzdeki senede böyle devam edeceğiz demek ne demek ya nasıl bir sorumsuzluk nasıl bir şeref yoksunluğu bu!!!

Mahkeme karari olduktan sonra bu adamlara bok yemek duser . Yaptigi aciklama kayganlastirici surmektir . Direk olursa can daha cok yanar kayganlastiriciyla alistira alistira olursa daha az aci verir . O yuzden takmayin derim :) .

neden avrupada ezik olarak dolaştığımız,türk dedğimizde insanların alaylı ve iğrenerek yüzümüze baktıklarının ispatıdır bu karar.böyle adamlar yüzünden senelerce ezik kalacağız,yerlerde sürüneceğiz

Uyelerimizin basini yakabilecek yorumlar var. Kilitliyorum. Editleyip uyarilari yaptiktan sonra konuyu acarsiniz.

Uyelerimize duyurmak istiyorum ki biz bu isin pesini birakmayiz. Futbolseverler olarak bir deklarasyon yayinlayacagiz.

Üst Alt