M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak"

Cevap: M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak"

Bir sorum olacakti insallah cevap veren olur, peki 3 ay sonra mahkeme karari verirse ve tff feneri düsürmesi lazimsa ve düsürürse fener o sezon mac yapamiyacak öyle degilmi? bank asya liginden mi basliyacak fener diger sezonda yoksa daha alt bir kademedemi? fener bank asyada baslamis olsa dahi 2 sezonu güme gitmis olmuyormu?

Malinin açıklaması mahkeme sonucuna göre karar vereceğiz demedi... Mahkeme sonucuna göre soruşturma açacağız dedi 4-5 ay da onların soruşturması sürer zaten lig bitmiş olur ;)

Fener medyası dediğin olay kesinleşmeden, Fener şike yaptı, küme düşürelecek diye diye hukuğu vicdanı hiçe sayan medya mı?

Bizim bahsettiğimiz fener medyası daha çok klübün resmi yayın organı gibi yayın yapan nontvspor

ilkokullu zekaya sahip ligtv tutuklanma haberinden sonra maç yayınlar (zaten övünebilecek fazla bi kapasiteleri yoktu değil mi :sad007:)

fotospor desen ayrı bi alemde

haklısın Fener medyası yok. ya da aziz yıldırımın taktığı gözlükleri bi kenara bırakmanın hala zamanı gelmedimi?

--

Ayrıca UEFA bu kararı beğenmeyip Türkiye'ye ceza uygularsa rahat bi vicdanla durabilirsin merak ediyorum..

pardon Atatürk'ün fenerbahçesiydi değil mi ?

kesinlikle bu şikeci fener cl gitmemeli eğer gidersede yazıklar olsun adamlar şikeyle cl ye gidiyor bizi temsil ediyor böyle şey olur mu ayrıcada cl den aldıgı paralarla kara geçiyor böyle saçmalık olmaz umarım adam akıllı biri çıkarda bu iş böyle olmaz der.

Malinin açıklaması mahkeme sonucuna göre karar vereceğiz demedi... Mahkeme sonucuna göre soruşturma açacağız dedi 4-5 ay da onların soruşturması sürer zaten lig bitmiş olur ;)
hangi 4-5 ay dostum. onların soruşturması 2 senede biterse ben bir daha buraya yorum yazmam. Tarihin ŞİKECİ şerefsiz takımı ve şikeci TFF başkanı tebrikler size.

madem işler böyle yürüyor;Bundan sonra transfer falan yapmayalım maç satın almak daha ucuza geliyor

hangi 4-5 ay dostum. onların soruşturması 2 senede biterse ben bir daha buraya yorum yazmam. Tarihin ŞİKECİ şerefsiz takımı ve şikeci TFF başkanı tebrikler size.

Bugün TFF'nin hali de ortada zaten 5-6 eski yöneticisi ve çalışanıda gözaltına alınıyorsa o kurumun karar verecek dürüstlüğü ve adaleti yoktur!!!

basindan beri bu adam fb yi düsürmez demistim.kanit ve delil emniyette varda sizdemi yok.

Bu kararla birlikte şikenin ne kadar geniş alanlara yayıldığını anladık.

Helal olsun Aziz Yıldırım, büyük adamsın.

hadi baslayin simdi bakalim transferlere temmuz 15ini bekliyordunuz cevabi daha erken aldiniz.

sanki fenersiz ligde rakip yokta.

yaziklar olsun sizlere be adamlar şike yapmis hala onlari koruyorsunuz bu lig felan izlenmez artik şikeci lig neden izlensin neyi izleyelim bundan sonra herkes şike yapsin yapmayan salaktir

Evet ''Planladığınız'' gibi başlayacak.

Planıda Hastanede Aziz Beyle yapmışsınızdır geçen gün.

Bu Fenere destek vermek için giden Galatasaray taraftarları hangi gruptan?
yazıklar olsun o gidenlere ya. ama bi ara fenerlilerin Galatasaray forması giyip numaradan böyle şeyler yapacağını filan konuşuyorduk. Şimdi o geldi aklıma acaba onlar fenerli olabilir mi :confused:

Hadi UEFA bir mertlik yap Avrupa Kupalarından İhraç et Türkiye'yi dalga geçmek neymiş öğrensin Fenerasyon!! Eğer Şike yaptıkları kesinleşirse Federasyon nasıl kalkacak bugün kü açıklamasının altından!!!

Futbol gelişsin diye gider Hiddink'i getirirsin, iki üç haysiyetsiz para kazanamayacak diye şerefsizliğe "ŞEREFSİZLİK" diyip düşüremezsin...

Lanet olsun...

zorla küfür ettirecekler mali aydınlar Allahınızdan bulun lan inşallah çocuğunuzdan kendinizden çıkar

Üst Alt