M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak"

Cevap: M. Ali Aydınlar: "Ligler planladığımız gibi başlayacak"

yazıklar olsun o gidenlere ya. ama bi ara fenerlilerin Galatasaray forması giyip numaradan böyle şeyler yapacağını filan konuşuyorduk. Şimdi o geldi aklıma acaba onlar fenerli olabilir mi :confused:

Ne olursa olur ayağa kalkmalı ve eğer ceza gelmezse şikelerin ardının kesilmeyeceğini belirten açıklama yayınlanmalı bizim taraftar grupları

Bugün tarihi bir gün. Bundan sonra Türkiyede 2.ligde- 3.ligde amatörde şike yapan hiçbir takım ligden düşemez. Emsal karar var çünkü.

Fenerbahçenin başkanı şike yaptı diye tutuklu yargılanıyor sen daha olay kesinleşmedi diyorsun..!

Hukuk bu. Masumiyet karinesi. Suçu ispatlanıncaya kadar herkes masumdur. Mahkemede suçlu bulunmadıkça AY'ye suçlu yakıştırması yapmak hukuk etiğine aykırı. Bireysel duygu ve düşüncelerinizi bir kenara bırakıp hukuk penceresinden bakacaksak olaya bu böyle.

Hukuk bu. Masumiyet karinesi. Suçu ispatlanıncaya kadar herkes masumdur. Mahkemede suçlu bulunmadıkça AY'ye suçlu yakıştırması yapmak hukuk etiğine aykırı. Bireysel duygu ve düşüncelerinizi bir kenara bırakıp hukuk penceresinden bakacaksak olaya bu böyle.

Hee tamam öyle.

demek ki juventus'u küme düşürenler gerizekalıymış boşu boşuna düşürmüşler koskoca juventus'u

Böyle açıklama olmaz.Bugün sizden kımse kume dusurme veya baska bı ceza beklemıyor cunku sızde delıller olmadıgını herkes bılıyor.Ama sen cıkıp davanın sonunu beklerım dıyosan kusura bakma ama şikecılerden farkınız kalmaz sayın aydınlar..Lütfen tarafsız olun..

Ya beyler bugun adam dusurdum ya da baskasini sampiyon ilan ettim diyemez oyle bir sey beklemek bence cok mantiksiz . Bunun bir cok hukuki nedeni var fakat her seyi gectim en basit ornek olarak sunu soyliyebilirim size : Diyelim Fenerbahce'yi kume dustu saydilar ve Trabzon'u sampiyon ilan ettiler . Su dakika da Trabzon'un durumu da mechul 2 hafta sonra tekrar biz Trabzon'u da dusurduk sampiyon Bursa gibi sacma bir sey soyliyemezler . Su an her sey olumlu gidiyor bu aciklamanin cok bir onemi yok zira boyle bir aciklama disinda bir aciklama beklenemezdi su asamada . Dunku gelisme cok onemliydi Aziz Yildirim ve Fenerbahce yoneticilerinin hapise girmesi demek zaten Fenerbahce sike yapti demektir . Fenerbahce sike yapti demek kume dusmesi gerekir demektir o yuzden rahat olun su asamada boyle bir aciklama yapilmasini yadirgamayin .

Yahu nasıl bu açıklama yapma cesaretini bulursun? Tamam şuan için karar almamız doğru olmaz dersin kimse itiraz etmez.Sen çıkmış süper kupa oynanacak,fener şl ye gidecek,lig erken başlayacak diye sıralıyorsun. Bu nasıl cüret? 1 gün sonra deliller elinize ulaştığında ne yapacaksın . 2 gün sonra fifa-uefa sizi men ederim dediğinde ne yapacaksın ha ?

Böyle malca bir karar sadece bizim ülkemizde olurdu ve oldu.

Ya beyler bugun adam dusurdum ya da baskasini sampiyon ilan ettim diyemez oyle bir sey beklemek bence cok mantiksiz . Bunun bir cok hukuki nedeni var fakat her seyi gectim en basit ornek olarak sunu soyliyebilirim size : Diyelim Fenerbahce'yi kume dustu saydilar ve Trabzon'u sampiyon ilan ettiler . Su dakika da Trabzon'un durumu da mechul 2 hafta sonra tekrar biz Trabzon'u da dusurduk sampiyon Bursa gibi sacma bir sey soyliyemezler . Su an her sey olumlu gidiyor bu aciklamanin cok bir onemi yok zira boyle bir aciklama disinda bir aciklama beklenemezdi su asamada . Dunku gelisme cok onemliydi Aziz Yildirim ve Fenerbahce yoneticilerinin hapise girmesi demek zaten Fenerbahce sike yapti demektir . Fenerbahce sike yapti demek kume dusmesi gerekir demektir o yuzden rahat olun su asamada boyle bir aciklama yapilmasini yadirgamayin .

O zaman bu açıklamayı yapmayacaksın diyeceksin ki bir süre daha bekleyeceğiz.. Delilleri isteyeceğiz ona göre karar vereceğiz diye açıkla!!! delil yok önümüzdeki senede böyle devam edeceğiz demek ne demek ya nasıl bir sorumsuzluk nasıl bir şeref yoksunluğu bu!!!

sizin planınızı ... planladığımın herifleri.

Federasyonun tamamının kanaati Fenerbahçe'nin suçlu olduğu olsa dahi Fenerbahçe'yi düşürmeyeceklerdi. Önemli olan hukuki karar.

Neden kızdığınızı da anlamıyorum. Er ya da geç suçlar ortaya çıkar, ceza çekilir. Masumsak haksız yere cezalandırılmamış oluruz, suçluysak da ortaya çıkınca verilir cezamız.

Arkadaş M.A.Aydınlar şunun cevabını versin ben başka birşey istemiyorum.

1 - 1 hafta önce hem savcıyla hemde İstanbul Emniyet Müdürü ile görüştükten sonra,durum çok vahim soruşturma sürecini beklemeden bir karar alacağız diyen TFF ne olduda bugün ağız değiştirmiştir??

2 - M.A.Aydınlar E.Belözoğlu adındaki futbolcuyla TFF binasında ne konuşmuştur??

3 - M.A.Aydınlar savcının bilgisinde olmadan üstelik tek başına neden gözaltında olan A.Yıldırımı ziyaret etmiştir ve ne konuşmuştur??

4 - 1 hafta önce pazartesi günü yönetim olarak toplanacağız(bugün için) ama karar açıklamayacağız diyen M.A.Aydınlar ne olmuşturda bugün kesin kararlarını açıklamıştır??

Ulannn madem delil yok bi bk yok neden bu adamlar içeri giriyor.yuh be yuhhh

işin bide şu tarafı var dava sonuçlanana kadar kimse fenere yatamıcak 17 süper lig takımıda adımız çıkmasın diye fenere karşı iyi oynuyacak fener şikeci takım damgasıyla ligde bulunucak morarler 0 olucak 3-5 ay sonrada mahkeme şike var diyecek tff de tıpış tıpış düşürmek zorunda kalıcak bundan kaçış yok sadece geciktirebilirsiniz buda tff nin zararına olur öyle veya böyle FENER DÜŞTÜ...

Federasyonun tamamının kanaati Fenerbahçe'nin suçlu olduğu olsa dahi Fenerbahçe'yi düşürmeyeceklerdi. Önemli olan hukuki karar.

Neden kızdığınızı da anlamıyorum. Er ya da geç suçlar ortaya çıkar, ceza çekilir. Masumsak haksız yere cezalandırılmamış oluruz, suçluysak da ortaya çıkınca verilir cezamız.
2 gün sonra uefa milli takımlar dahil bizi 5 yıl men etsin de,ondan sonra fenerbahçeliyim diye dolaşırsın sokaklarda,dolaşabilirsen eğer.

lan yuru git su forumdan attırma tepemin tasını.

Üst Alt