M.Ali Aydınlar: "Play off sistemi kesin olarak uygulanacak" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Ali Aydınlar: "Play off sistemi kesin olarak uygulanacak"

Cevap: M.Ali Aydınlar: "Play off sistemi kesin olarak uygulanacak"

bundan sonra digiturk un maç linklerini paylaşmak serbest olsun gsc adminlerine öneri

Yemin ediyorum, Galatasaray olmasa ligi kesinlikle seyretmem. Önceden her hafta yayınlanan bütün maçları izlerdim. sonra kokuşmuşluk başlayınca sadece Galatasaray'ın maçlarını izler oldum. Şimdi ise inanın bakasım gelmiyor. Sağolsun federasyon da bakılmaması için her şeyi yapıyor. Arda'ya kızıyordum zamansız gitti diye. Kendisinden özür diliyorum. En iyisini yapmış meğer.Yoksa bu rezalet içinde daha fazla kıymeti bilinmezdi.

Neyse iyi oldu bu,şikecilerin olduğu ligi zaten izlemeyecektim ama Galatasaray olunca göz ucuyla yinede bakıyordum,şimdi tam oldu.Hayatta bakmam artık.

Puan yuvarlama falan varmış.80 üstü de 85e tamamlansın

Dreambox alayım ben de. Bunlara para kazandıran adam değildir. :mad:

Bu play offlar Bank Asya'daki gibi eleme usülümü oluyor yoksa yine 3 puan usulümü?

--klüp olarak bu sistemi kesinlikle kabul etmemeliyiz.gerekirse rest cekmeliyiz.bu ne lan cocuk oyuncağımı bu işler.kafana göre 2 günde statü yapacan.hepiniz yalancısınız.mali tam yalancısın utanmadan birde beni herkes bilir ben netim doğruyum diyosun...sanada kapağı takacaklar yakında

Feneri kurtarma projesidir. Baska bir açıklaması yok... Muhtemelen küme düşürme olmayacak. - Puanla başlatacaklar. Küme düşmesin diye de bu saçmalığı uydurdular. Kimse uyanmasın diye de ilk sıraları da işin içine kattılar...

iftar yemeğinde bütün sistemi değiştirecek karar alıyolar tartışmak yok fikir alışverişi yok anadolu klüplerinede diyolar 3-5 milyon fazla alıcaksınız hepsi zaten paranın köpeği.

şimdi allahaşkına bu sistemde 34 maçlık maratonda bursa-antep-kayseri deplasmanlarının ne önemi olucak ha yenmişin ha berabre kalmısın kaybetmişin kimsenin umrunda olmaz.

birde neymiş lig tv fazla para vermişmiş vermeseydin kardeşim ederi 200 sen vermişin 400 sonra senin kerizliğinin faturasını taraftar ceksin yok ya , almasaydın o zaman ihaleyi başkasıda verirdi o zaman 1 milyar dolar senelik sonra istediği gibi değiştirirdi yok sezonda on derbi olsun maçlar 150 dk olsun 4 periyod olsun.

türkiye de yaşamaktan nefret ettirdiniz yemin ederim insanları.

bu sistemi 2-3 sene sonra seve seve değiştirceksiniz zaten amaç fener filan deil ligtv yi kurtarmak

suan ligtv de futbol gündemini izliyorum kulaklarima inanamiyorum orduspor gaziantep bursaspor baskanlari baglandilar ve hepsi playoff sistemini ligimiz icin hayirli olucagini söylediler.

bence GS fb bjk ts bu sisteme karsi gelmeleri lazim neden karsi gelmesi lazim mesela GS 150 milyonluk takim kurmus sampiyon olmak icin ve karsiniza 50 milyonluk bir takim cikiyor ve öylede böyle ilk 4 giriyor ve GS 1 inci bitiriyor ve 4 takima 20 puan fark atiyor sonra playoff lar geliyor ve diyelimki olurya kaza oldu ve playoff macini GS kayipetti ve sampiyon 4 takim oldu.

ee o zaman neden gitsin GS fb bjk transferlere büyük para yatirsin ya da yatirim yaptiklari bosa gitmezmi ya da yadek kulüp ünü güclü tutmamada luzüm yok lig ilk 4 kalsam yeter zaten .

böyle sacma bir sistem olurmu allah askina ,futbolun kalbi atan ülkelerde ingiltere almanya ispanya italya da böyle bir sistem yok siz gidiyorsunuz bu sisteme geciyorsunuz.

bence bu isten zararr görecek olan takimlar belli GS fb bjk anadolu kulüplerinde isine geliyor.

anadolu baskanlari birde aciklama yapiyor biz esit halde yarisamiyoruz diyor cünkü 3 büyüklerin gelirleri ile bizim gelirlerimiz ile daglar kadar fark var diyor bu sistem gelirse artik esit olur diyor.

Feneri kurtarma projesidir. Baska bir açıklaması yok... Muhtemelen küme düşürme olmayacak. - Puanla başlatacaklar. Küme düşmesin diye de bu saçmalığı uydurdular. Kimse uyanmasın diye de ilk sıraları da işin içine kattılar...

Aynen katılıyorum. Çok bariz. Hatta kurtarma projesi bittikten sonra seneye bu sistemi kaldırıp normale dönecekler.

Mali o play off sistemi varya o playoff sistemi *nopost *nopost

Galatasaray bu PlayOFF'a karsi olursa o zaman bu PlayOFF olmaz! O kadar! BJK ve FB zaten saksakci olmus durumdalar!

Üst Alt