"Madrid forması giyeceğime emekli olurum!" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Madrid forması giyeceğime emekli olurum!"

Cevap: "Madrid forması giyeceğime emekli olurum!"

Duyuru:

Forumdaki bu anlamsiz Barcelona ve Katalunya hayranligi tarafimca 1/21/2011 tarihinden itibaren yasaklanmistir. Bundan boyle yerli yersiz Barcelona hayranligi, Barcelona savunuculugu, Ronaldo asagilamalari, Katalan teroristligi yapmak yasaktir.

Bilginize,

Hayri F. "HFC" Cund

Helal üstad.

İlk sayfalarda biri francocular sizi falan demiş, güldüm, yerlere falan yattım. Evet, Francocuyuz biz de. Töbe töbe ya.

Yarın o bir gün Real çıkartıp bir kalemde 150-200 milyon euro teklif etse Barca'ya o zaman ne diyecek Messi merak ediyorum.

Dünyada olacak en son şeylerden biri beyler tartışmayın bile :eek: Messi de saçma konuşmuş açıkçası hiç gerek yok böyle konusmalara falan..

Messiyi değilde C Ronaldo'yu bir gün Barça'da görme ihtimalimiz yok değildir herhalde

O değil de konu ne ara Ronaldo'ya geldi ne ara Emre Belözoğlu konuya dahil oldu, Franco kim ?

Adam orada top demiş onu görmezler, neymiş Franco demiş komik valla :asd:

81017411.jpg

Budur...:tiphat:

Mantıklı açıklaması anca futbolu bırakırken reale gidebilirim o zamanda emekliliği tercih ediyor çok önceden bir açıklama olmuş ;)

Üst Alt