# Mahamadou Diarra - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mahamadou Diarra

Cevap: # Mahamadou Diarra

bu sezon la ligada 11 i sonradan oyuna girmek uzere 15 macta oynamis toplam 490 dakika, gecen sezon 2si sonradan oyuna girmek uzere toplam 9 mac 600 dakika toplam 4 sari, sizce bu oyuncu bizim isimizi gorurmu bence gormez,

inanamiyorum diarrayi begenmeyenler var bu diarralarin hasi 40 milyon euroya transfer oldu lyondan essien den filan once parladi

zaten bize gelmez man utd ve milan ilgileniyor ve bonservis 8 milyon avrodur ama milan kesinlikle kadrosunda gormek istiyor ben daha duymadim fransiz basininda bizim adimizi

bu sezon la ligada 11 i sonradan oyuna girmek uzere 15 macta oynamis toplam 490 dakika, gecen sezon 2si sonradan oyuna girmek uzere toplam 9 mac 600 dakika toplam 4 sari, sizce bu oyuncu bizim isimizi gorurmu bence gormez,

Sakattı geçen yıl bu yıl da Lass gelince oynayamadı.. Diarra 3 yıl önce Dünya'nın en iyi ön liberolarından biriydi 22 milyon euroya aldı Madrid bu adamı..

Sakattı geçen yıl bu yıl da Lass gelince oynayamadı.. Diarra 3 yıl önce Dünya'nın en iyi ön liberolarından biriydi 22 milyon euroya aldı Madrid bu adamı..

Almis olabilir madrid zaten balon oyuncuya bile yuksek rakamlarda paralar verebilen bir klup ama onemli olan burda adama verilen bonservis degil, bizde gosterecegi performans cunku boyle linderoth gibi sakatligin kiyisindan kosesinden gecipte bizde patlamasini istemiyorum, bizim acimizdan nokta bir transfer olmaz sadece onu demek istiyorum

konuyla alakasız ama bişey sorcam Üstünel ile ilgili sorun ne. Neden görev değişikliği oldu Sezgin ilgileniyor :( ?

Baptista orijinde defansif orta sahadır..

Doğru söylüyorsun Sevilladayken hep defansif ortasaha olarak oynadı ama hücum gücü çok yüksek :) o sezon gol kralımı oldu olacakmıydı öyle bişeydi hemde her maç defansif ortasaha oynamasında rağmen.Şimdi düşünün Baptistayla basladık oyuna 1-0 yeniliyoruz hoooop Baptista forvet ve ya tam tersi 0 yeniyoz hooop Bapptista defansif ortasaha :)) öncelikli hedefimiz mutlaka ezelden beri defansif ortasaha oyuncusu olan Diarra olsa daha iyi olur kanımca :)

Bazı taraftar forumlarında ciddi ciddi Mahamadou Diarra ile anlaşıldığına dair bilgiler var. Hatta bu Yalçın Dümer bugun bahsettiği Dünya yıldızı Mahamadou Diarra imiş. Yönetim Kurulu Toplantısında bu futbolcunun onaya sunulacağı konusuluyor. Neyse ne duyumlar gördük geçmis senelerde.

Ama bu insallah doğru çıkar Bana göre Galatasaray için biçilmiş kaptan. 2 kişilik oynar...

Bazı taraftar forumlarında ciddi ciddi Mahamadou Diarra ile anlaşıldığına dair bilgiler var. Hatta bu Yalçın Dümer bugun bahsettiği Dünya yıldızı Mahamadou Diarra imiş. Yönetim Kurulu Toplantısında bu futbolcunun onaya sunulacağı konusuluyor. Neyse ne duyumlar gördük geçmis senelerde.

Ama bu insallah doğru çıkar Bana göre Galatasaray için biçilmiş kaptan. 2 kişilik oynar...

Hangi forumda yaziyor bu?

Benim anlamadığım yönetim kurulunun onayına niye sunulur ki? Rijkaard alın dediyse niye alınmaz veya alındıktan sonra diğer yönetimden isimlere aldık bak derler? Cidden bilmiyorum ama olması gerekir mi bunun? Mesela Madrid/Manchester/Barça/Arsenal falan yapar mı bunu?

Üst Alt