# Mahamadou Diarra - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mahamadou Diarra

Cevap: # Mahamadou Diarra

-------------------Ufuk Ceylan-------------------

Sabri-Neill-Emre(Gokhan/Ali)-Hakan(Momha)

-------Mama Diarra-Transfer(Vidal/Veli)------

------Giovani Dos Santos(Senijad Ibricic)------

Keita-------------Milan Baros---------------Arda

Tek bir iyi transfer ile ligin 2. haftasindan sonra ne Stoch konusulur ne Quaresma. Zira mevcut kadro ile bireysele dayali olmamaksizin makine gibi isleyen bir takim yaratir Rijkaard. Dos Santos olmadigi taktirde Senijad Ibricic transfer edilir. Bu sezon Avrupa liginde gecis donemi gecirir takim, belki kupayi bile kaldirabilir. Ertesi sezon ise gerek futbol ekibi olarak gerekse de stad olarak oturmus bir kulup Sampiyonlar ligine damgasini vurur.

Aslan yüreklilerden Barış Cenk Akkaya doğruladı Diarra haberini. Hemen atlamayın ''kolpacı o adam inanmayın'' diye.

gio gibi diyosun hem beceriksiz hemde şansız gibi.

Yok beceriksiz değil öyle demek istemedim şakaydı sadece.Yanlız bu adam inanılmaz ağır bir sakatlıktan çıktı.Sağlıklı günlerinde iki kişilik işi tek başına yapacak kadar iyiydi.Makalele'yi herkes bilir.Ondan daha fizikli,en az onun kadar mücadeleci ve top kullanımı ondan daha iyi bir adamdı.

Yok beceriksiz değil öyle demek istemedim şakaydı sadece.Yanlız bu adam inanılmaz ağır bir sakatlıktan çıktı.Sağlıklı günlerinde iki kişilik işi tek başına yapacak kadar iyiydi.Makalele'yi herkes bilir.Ondan daha fizikli,en az onun kadar mücadeleci ve top kullanımı ondan daha iyi bir adamdı.

eyw rengdaş diğer topiktede cevap vermedim sana ciddi adamımdır ben 1 hafta makara yapayım dedim kimin adı geçse sadece o kelimeyi kullanıyordum espiriyi tadında bırakmayıda bilirim ;) iyi günler.

Üst Alt