Mahmuti'nin Yerine Erman Kunter İddiası - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mahmuti'nin Yerine Erman Kunter İddiası

Cevap: Mahmuti'nin Yerine Erman Kunter İddiası

Oktay Mahmuti'nin hangi takımlı neden önemli ki sizin için ? Önemli olan yaptıkları değil mi ? Bakın Ergin Ataman'a, Galatasaraylı ama 5 kere tokatladı bizi.

Voleyboldaki çok bilmişliğin basketbolada sıçradı herhalde bay profesör yine başlamışsın cahil edebiyatına.Galiba Fransa ikinci ligiydi oranın voleybolundan atıflarda bulunuyordun,oralardan bilmiş havalarında bahsedeceğine biraz fransa 1.ligi basketbol gündemini takip et son 4-5 yılın.Etmekte zorlanırsan fransızca konusunda yardımcı olabilir bu cahil kişi!Aslında seni anlıyorum egona hakim olamıyorsun,bilmişlikten ! olacak kendini laf sokma konusunda tutamıyorsun ama önce yazılanları idrak etmeyi öğren hemi,başarıyı şampiyonlukla ölçmemek gerekir diyen sen ve senin gibilerde manevra darlığından olacak yazdıklarınıza dayanak olarak kişileri şampyonluk sayılarına göre başarılı saymakta size yakışacak türden davranışlar bay profesör.

Ahahaaha laf salatasına bak elinde en ufak bir argüman olmayınca anca bu kadar işte. Şampiyonluk dışında her şeyi başarısızlık sayan senin Erman Kunter demen ne olacak peki?

Oktay Mahmuti'nin hangi takımlı neden önemli ki sizin için ? Önemli olan yaptıkları değil mi ? Bakın Ergin Ataman'a, Galatasaraylı ama 5 kere tokatladı bizi.

Ben FBli olmasına karşı değilim. Profesyoneldir. İşini yaptığı sürece sorun olmaz. Ama büyük GSli deyip Terim ile aynı kefeye konulmaz. İlk mesajımda bunu söyledim....Ayrıca Terim de profesyoneldir. Bedava çalışmaz. İtalyadan teklif gelirse şapkasını alıp gider. Kimseyi ilah yapmaya gerek yok....Ama Terim GSlidir.

Ben FBli olmasına karşı değilim. Profesyoneldir. İşini yaptığı sürece sorun olmaz. Ama büyük GSli deyip Terim ile aynı kefeye konulmaz. İlk mesajımda bunu söyledim....Ayrıca Terim de profesyoneldir. Bedava çalışmaz. İtalyadan teklif gelirse şapkasını alıp gider. Kimseyi ilah yapmaya gerek yok....Ama Terim GSlidir.

Kimse Büyük Galatasaraylı demiyor ki. Taraftarla arasındaki bağ ve bize yakışan duruşu bu kadar sevmemize sebep oldu. Şubeyi ayağa kaldırması da var tabii. Yoksa bende kabul etmiyorum Mahmuti=Terim'i.

Ahahaaha laf salatasına bak elinde en ufak bir argüman olmayınca anca bu kadar işte. Şampiyonluk dışında her şeyi başarısızlık sayan senin Erman Kunter demen ne olacak peki?

Beni eleştirdiğin konuyu sıkışınca sen uyguluyorsun profesör.Evet başarı anlayışım şampiyonluktur,insanların geçmişte yaptıklarıda şampiyonluk için ışık tutar.Oktay mahmudi geçen yıl ışık tuttu ama bu yıl başaramadı.Erman kunterde şuan yaptıklarıyla ışık tutuyor şansıda hakediyor.Oda gelir oktay mahmudiye tanınan süre kadar takımda kalır şampiyon olamaz onuda eleştirim.Argüman konusunda gereken cevabı verdim üste.Altını tekrardan çiziyorum sen egonu kontrol etmeyi öğren.Baksana egon aşmaya devam ediyor voleybol bilmişliğin basketbola sıçrayıp millete cahil demeye daha sonra yazılarında lan lun bile kullanmaya neden olmuş.Yazukk

Yikildim resmen.. NBA disinda oynanan basketbola da heyecan duyabilecegimi gösterdi bana Mahmuti. Adam nasil olur, nasil konusur, yeri geldiginde nasil susar.. Bazi maclari sirf kenarda Oktay hocayi görmek icin izledigimi farkettim. Mac sonu röportajlarini sirf aciklamalarini duymak icin bekledim. Bu adamla aldigimiz yenilgiler bile cok koymadi bana, bir dahaki sefere yeneriz dedirrti hep. Tuttugu takimi tartisiyorsunuz ya burda, icim daha da burkuldu.

Benim Oktay Mahmuti'yi sevme nedenim ne cok büyük Galatasarayli olmasindan dolayiydi, ne de kazandirdigi maclardandi.. Sampiyonluk yasatmayan adam da efsane olabiliyormus, benim icin oldu en azindan. Cok üzgünüm, yolu acik olsun.

Erman hocaya da asla lafim yok, olamaz. Ama Oktay Mahmuti'nin yerine gelmeseydin keske hocam be. Seni her gördügümde gözlerim onu arayacak, üzülücem falan.. gerek yoktu.

Tartismaya girmek bile abest.Atiyorum bugun Kasimpasaspor basketbol takimi kursa 2-3 sene icinde hem ligde hem avrupada sampiyon olabilir.Futbolda bunu yapamazsiniz fark bu kadar acik.Oyuncu yetistirmek,belli bir ekole sahip olmak uzun yillarin olayi ve plan program dahilinde yapilan bir is kabul ediyorum.Fakat yillik basari ve hedefler icin isi bilen bir hoca ,menejer ve para yeterli basketbolda.

Mahmudinin ekol ve uzun yillara dayanacak oyuncu yetistirme gibi bir misyonu olmadigina gore,elindeki imkanlara gore basarisizsa gitmesinden dogal bir durum yok.

Beni eleştirdiğin konuyu sıkışınca sen uyguluyorsun profesör.Evet başarı anlayışım şampiyonluktur,insanların geçmişte yaptıklarıda şampiyonluk için ışık tutar.Oktay mahmudi geçen yıl ışık tuttu ama bu yıl başaramadı.Erman kunterde şuan yaptıklarıyla ışık tutuyor şansıda hakediyor.Oda gelir oktay mahmudiye tanınan süre kadar takımda kalır şampiyon olamaz onuda eleştirim.Argüman konusunda gereken cevabı verdim üste.Altını tekrardan çiziyorum sen egonu kontrol etmeyi öğren.Baksana egon aşmaya devam ediyor voleybol bilmişliğin basketbola sıçrayıp millete cahil demeye daha sonra yazılarında lan lun bile kullanmaya neden olmuş.Yazukk

Günlerdir Mahmuti'yi boş boş eleştirip egosunu tatmin eden adama göre egom aşmış çok da şey.

Işık mışık geç onları ben orada Erman Kunter bizi şampiyon yapamaz onda o ışık yok demedim, Erman Kunter'i istemene de bir şey demedim, Mahmuti ile aynı seviyede değil dedim aksini iddaa edebilecek argümanın var mı? Görebildiğimiz kadarıyla yok. Sorun?

Tartismaya girmek bile abest.Atiyorum bugun Kasimpasaspor basketbol takimi kursa 2-3 sene icinde hem ligde hem avrupada sampiyon olabilir.Futbolda bunu yapamazsiniz fark bu kadar acik.Oyuncu yetistirmek,belli bir ekole sahip olmak uzun yillarin olayi ve plan program dahilinde yapilan bir is kabul ediyorum.Fakat yillik basari ve hedefler icin isi bilen bir hoca ,menejer ve para yeterli.

Mahmudinin ekol ve uzun yillara dayanacak oyuncu yetistirme gibi bir misyonu olmadigina gore,elindeki imkanlara gore basarisizsa gitmesinden dogal bir durum yok.

yok devenin troleybusu

Tartismaya girmek bile abest.Atiyorum bugun Kasimpasaspor basketbol takimi kursa 2-3 sene icinde hem ligde hem avrupada sampiyon olabilir.Futbolda bunu yapamazsiniz fark bu kadar acik.Oyuncu yetistirmek,belli bir ekole sahip olmak uzun yillarin olayi ve plan program dahilinde yapilan bir is kabul ediyorum.Fakat yillik basari ve hedefler icin isi bilen bir hoca ,menejer ve para yeterli basketbolda.

fazla abes ha-şa

Buskuvucu Ulker 1993 'de takim kurdu 1995 de sampiyon oldu.En basit ornek daha bir suru cikar dunyadan.Basketbolda para konusur.Bunu futbolda yapamazsiniz,O yuzden reklami tercih eden sirketler futbol takimi satin almiyor Baskete yoneliyor.Yatiriminin karsiligini kisa vadede alabilecegin bir spor dali.

şuan 2012 yılındayız . keşke o güzel günlere dönsekte bir icatlada arkadaşlarla ortaklaşa para toplayıp kasımpaşamızı şampiyon yapsak

Mahmuti'nin öyle bir misyonu olmadığını nereden bilitorsun? Hadi bilmiyorsun da niye sallıyorsun? İlk geldiğinde "Ana hedefimiz, Galatasaray Cafe Crown'ı kimlik, gelenek sahibi bir takım haline

getirmek'' demedi mi bu adam? Göksenin'i Euroleague'de ilk 5 oynatıp, Furkan'ı, İlkan'ı, Melih'i, Sertaç'ı Can'ı kazandırmadı mı bu takıma?

Eldeki imkanlara göre nasıl başarısız açıkla da görelim bakalım?

Buskuvucu Ulker 1993 'de takim kurdu 1995 de sampiyon oldu.En basit ornek daha bir suru cikar dunyadan.Basketbolda para konusur.Bunu futbolda yapamazsiniz,O yuzden reklami tercih eden sirketler futbol takimi satin almiyor Baskete yoneliyor.Yatiriminin karsiligini kisa vadede alabilecegin bir spor dali.

Ülker Nasaş'ın üstüne kuruldu çocuk mu kandırıyorsun sen?

Gökay doğru söylüyor. Baskette parayı basan şampiyon olur. Beş kişiyle oynanır. Futbola benzemez...FB o nedenle amatör branşlarda başarılı olmaya başladı.

Bu arada, Mahmudi ile anlaşamama konusunda hiç bir bilgi yokken, yönetime atıp tutanlara da çok şaşırıyorum...Mahmudi buraları elbette okuyordur. İlah olduğunu gördükçe fiyatını arttırmakta da haklı. Bende olsam aynısını yaparım.

Günlerdir Mahmuti'yi boş boş eleştirip egosunu tatmin eden adama göre egom aşmış çok da şey.

Işık mışık geç onları ben orada Erman Kunter bizi şampiyon yapamaz onda o ışık yok demedim, Erman Kunter'i istemene de bir şey demedim, Mahmuti ile aynı seviyede değil dedim aksini iddaa edebilecek argümanın var mı? Görebildiğimiz kadarıyla yok. Sorun?

1 aydır oktay mahmudinin koçluğu hakkında 1-2 şey hariç tek kelime etmedim:D.İstemediğim aşikar o yüzdenki alternatifler hakkında yazılar yazdım.Diyorum ya illa bişiler yazacaksın ya yazmak olsun mevzu.Argüman istiyorsan,araştırma huyun varsa üstüne biraz fransızcanda varsa elinin altında internet var.Ara bul.Emin olki 19 yıllık antrenörlük hayatında 1 şampiyonluktan çok daha fazla şeyler bulacaksın özellikle fransa kariyerinde.Bu senin için yeterli olur olmaz bilemem ama kunterin kariyeri benim için en az oktay mahmudinin kariyeri kadar önemlidir

Seneye oktay mahmudi kalsın kalmasın kim olursa olsun takıma destek tam olmalıdır.Desteklediğimiz kişiler değil arma olmalıdır.Kaldıki Kararsızlık en büyük hatadır.Yönetim doğru yanlış bir karar vermiştir.İleride hepimiz bu kararın etkilerini göreceğiz.

Ülker Nasaş'ın üstüne kuruldu çocuk mu kandırıyorsun sen?

Sen ne parlak zekaymissin ,herhalde birini satin alip girecek 1. ligde oynayabilmek icin sifirdan amotorden mi gelecek.Bu basit seyi bile ,birsey yakalidim havasinda ortaya koyuyorsun ama olayin ana fikrinden hala kilometrelerce uzaksin.

Üst Alt