Mahmuti'nin Yerine Erman Kunter İddiası - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mahmuti'nin Yerine Erman Kunter İddiası

Cevap: Mahmuti'nin Yerine Erman Kunter İddiası

Gökay doğru söylüyor. Baskette parayı basan şampiyon olur. Beş kişiyle oynanır. Futbola benzemez...FB o nedenle amatör branşlarda başarılı olmaya başladı.

Bu arada, Mahmudi ile anlaşamama konusunda hiç bir bilgi yokken, yönetime atıp tutanlara da çok şaşırıyorum...Mahmudi buraları elbette okuyordur. İlah olduğunu gördükçe fiyatını arttırmakta da haklı. Bende olsam aynısını yaparım.

Efes, bu bütçesiyle şampiyon olamadığına göre bol keseden sallıyorsun. Bilgisayar oyunu değil bu, basalım parayı onu alalım bunu getirelim hemen şampiyon olalım. CSKA niye olamadı? Oktay Mahmudi'den önce Euroleague'i rüyanda bile görebiliyor muydun? Bırak onu basket takımından haberin var mıydı?

Onur gibi arkadaşlarla Mahmuti kalsın gitsin, başarısızdır değildir tartışırız ama bu anlayışla bizden bir halt olmaz.

1 aydır oktay mahmudinin koçluğu hakkında 1-2 şey hariç tek kelime etmedim:D.İstemediğim aşikar o yüzdenki alternatifler hakkında yazılar yazdım.Diyorum ya illa bişiler yazacaksın ya yazmak olsun mevzu.Argüman istiyorsan,araştırma huyun varsa üstüne biraz fransızcanda varsa elinin altında internet var.Ara bul.Emin olki 19 yıllık antrenörlük hayatında 1 şampiyonluktan çok daha fazla şeyler bulacaksın özellikle fransa kariyerinde.

Seneye oktay mahmudi kalsın kalmasın kim olursa olsun takıma destek tam olmalıdır.Desteklediğimiz kişiler değil arma olmalıdır.Kaldıki Kararsızlık en büyük hatadır.Yönetim doğru yanlış bir karar vermiştir.İleride hepimiz bu kararın etkilerini göreceğiz.

Merak etme araştırmaya falan ihtiyacım yok Erman Kunter 35 yıldır değil 7 yıldır Fransa'da ne yaptığını da, neler başardığını da en az senin kadar biliyorum ki Oktay Mahmuti ile aynı seviyesinde değil diyorum. Tek başarısı da 19 yılda 1 şampiyonluk dememiştim o ilk mesajta tüm kariyerinin özeti var orada.

Sen ne parlak zekaymissin ,herhalde birini satin alip girecek 1. ligde oynayabilmek icin sifirdan amotorden mi gelecek.Bu basit seyi bile ,birsey yakalidim havasinda ortaya koyuyorsun ama olayin ana fikrinden hala kilometrelerce uzaksin.

Kasımpaşa'ya takım kurup 2 yılda şampiyon yapıyordun üstüne de bu örneği verdin kıvırma şimdi, Fener'de yatırıma başladığı ilk sene şampiyon oldu tabi yersen.

Ana fikirden kilometrelerce uzakmışım, yıllardır sistem diye didinen Olympiacos, Panathinakos, Maccabi gibi takımlar da uzak değil mi? Halbuki seni dinleyip dökseler parayı gelecek işte şampiyonluklar, onlar salak ama sen çözmüşsün işi.

Üstteki mesaja da cevap veremiyorsun herhalde?

Gökay doğru söylüyor. Baskette parayı basan şampiyon olur. Beş kişiyle oynanır. Futbola benzemez...FB o nedenle amatör branşlarda başarılı olmaya başladı.

Bu arada, Mahmudi ile anlaşamama konusunda hiç bir bilgi yokken, yönetime atıp tutanlara da çok şaşırıyorum...Mahmudi buraları elbette okuyordur. İlah olduğunu gördükçe fiyatını arttırmakta da haklı. Bende olsam aynısını yaparım.

Forumda küfür yasak değil mi?

Hem hiçbir bilgi yokken yönetime atıp tutanlara çok şaşırıyorsun, hem de Oktay Hoca'ya sallıyorsun, ya kötü niyetlisin ya cahil.

Merak etme araştırmaya falan ihtiyacım yok Erman Kunter 35 yıldır değil 7 yıldır Fransa'da ne yaptığını da, neler başardığını da en az senin kadar biliyorum ki Oktay Mahmuti ile aynı seviyesinde değil diyorum. Tek başarısı da 19 yılda 1 şampiyonluk dememiştim o ilk mesajta tüm kariyerinin özeti var orada.

Bana göre aynı seviyede sana göre değil.Saygı duyuyorum

Oktay hocayı eleştirenleri anlayamıyorum.

Bu adam gelmeden önce Galatasaray'ın basketbol maçlarına gitmeyi bırakın televizyondan izliyor muydunuz? Yada öyle bir takımımız olduğundan haberdar mıydınız?

Adam taraftarımıza bu branşı sevdirdi. Yensek de yenilsek de keyif aldığımız bir takım yaptı. O gelmeden önce rüyasında Eurolig göremiycek taraftara müthiş bi Eurolig serüveni yaşattı. Final oynayan 2 takımı yendik, kupayı alan takıma averajla elendik.

Ligi lider bitirdik. Şanssız Ship sakatlığı, Beşiktaş'ın ortalamasının çok üstünde oynaması, hakem kararları ile elendik.

Bu mudur yani? Oktay hoca başarısız mıdır? Kötü hoca mıdır?

Bence hem adam gibi adamdır. Hemde çok kaliteli hocadır.

Ergin Ataman pisliğini isteyenleri de anlayamıyorum. Maçlarda ''' Gerizekalı Ergin Ataman' diye bağırıyordu taraftar.

Sözün özü bana basketbolu sevdiren Oktay hocadır. Eğer gerçekten takımdan gönderildiyse daha maçlara gitmem de izlemem de. Boşuna formaya armaya aşığız laflarına da girmeyin.

Oktay hocayı eleştirenleri anlayamıyorum.

Bu adam gelmeden önce Galatasaray'ın basketbol maçlarına gitmeyi bırakın televizyondan izliyor muydunuz? Yada öyle bir takımımız olduğundan haberdar mıydınız?

Adam taraftarımıza bu branşı sevdirdi. Yensek de yenilsek de keyif aldığımız bir takım yaptı. O gelmeden önce rüyasında Eurolig göremiycek taraftara müthiş bi Eurolig serüveni yaşattı. Final oynayan 2 takımı yendik, kupayı alan takıma averajla elendik.

Ligi lider bitirdik. Şanssız Ship sakatlığı, Beşiktaş'ın ortalamasının çok üstünde oynaması, hakem kararları ile elendik.

Bu mudur yani? Oktay hoca başarısız mıdır? Kötü hoca mıdır?

Bence hem adam gibi adamdır. Hemde çok kaliteli hocadır.

Ergin Ataman pisliğini isteyenleri de anlayamıyorum. Maçlarda ''' Gerizekalı Ergin Ataman' diye bağırıyordu taraftar.

Sözün özü bana basketbolu sevdiren Oktay hocadır. Eğer gerçekten takımdan gönderildiyse daha maçlara gitmem de izlemem de. Boşuna formaya armaya aşığız laflarına da girmeyin.

Neye aşıksın ozaman kardeşim oktay mahmudiyemi.Koşullumu seviyorsunuz arkadaş bu kulübü,Eleştirirsin,gerekirse yerde yerede vurursın ama nasıl laf öyle arma aşkına girmeyin.Adam misal veriyorum fenere beşiktaşa gitse onlarımı destekleyeceksin.Bu kafada olacaksan zaten Gitmede izlemede bence.Tabi sonra buraya gelip ahkamda kesme

Yine boş yorumlarla dolan bir başlık. Şu nankör insanlar yok mu...

4 yıllık anlaştık falan yazıyordu medya ne oldu şimdi anlaşamamazlık durumuna geldi olay

Galatasaray her daim kendine zarar vermistir. Yine aynisi olmustur.

Kim gelirse gelsin, sampiyonluk beklemiyorum.

Dolayisiyla kimse Mahmuti kadar basarili olamayacak ve biz onu gönderdigimizle kalacagiz.

Sonra Lucescu'da yaptigimiz gibi 10 sene geri gelmesi icin yalvaririz

Neye aşıksın ozaman kardeşim oktay mahmudiyemi.Koşullumu seviyorsunuz arkadaş bu kulübü,Eleştirirsin,gerekirse yerde yerede vurursın ama nasıl laf öyle arma aşkına girmeyin.Adam misal veriyorum fenere beşiktaşa gitse onlarımı destekleyeceksin.Bu kafada olacaksan zaten Gitmede izlemede bence.Tabi sonra buraya gelip ahkamda kesme

Sana mı soracam yazarken?? Çok büyük hata yapılıyor ve sizin gibi taraftara arma-forma aşk hikayesi ile yutturuluyor. Ergin Ataman pisliği gelince sen destekle takımı. Ben desteklemem.

Bana soracak değilsin tabikide,bu takımı desteklemeyeceksen ben galatasaraylıyımda demeyeceksin

Tekrar yazıyorum,eleştir yerden yere vur ama saçma sapan konuşma

Senin için kişiler önemliyse git tenis,bilardo v.b gibi kişisel,tek kişilik sporlarla uğraş taraf tut.Hoş ordada takımlar var artık üzgünüm!

Bana soracak değilsin tabikide,bu takımı desteklemeyeceksen ben galatasaraylıyımda demeyeceksin

Senin için kişiler önemliyse git tenis,bilardo v.b gibi kişisel,tek kişilik sporlarla uğraş taraf tut.Hoş ordada takımlar var artık üzgünüm!

Olur bundan sonra senden izin alırım Galatasaray'lıyım demek için. 2 sene önce hiç ilgimi çekmeyen bu branşa Oktay hoca sayesinde her maça gider oldum. Bundan sonra hiç bi maça gitmem. 2 sene önce ki gibi olurum. Anlamak da güçlük çekeceğini biliyorum. Anlamasan da olur. Sorun yok.

Galatasaray'ı Galatasaray yapan bu gibi adamlardır. Fatih Terim'i de bu şekilde göndersek yine önemli olan takım, kişilere takılmayalım mı diyeceksin? Ali Sami Yen, Metin Oktay gibi insanlar olmasa Galatasaray mı olurdu? Bu adamlar olmadan o arma hiçbir şey ifade etmiyor.

Galatasaray'ı Galatasaray yapan bu gibi adamlardır. Fatih Terim'i de bu şekilde göndersek yine önemli olan takım, kişilere takılmayalım mı diyeceksin? Ali Sami Yen, Metin Oktay gibi insanlar olmasa Galatasaray mı olurdu? Bu adamlar olmadan o arma hiçbir şey ifade etmiyor.

bence olaylar çok farklı yerlere çekilmiş

1.4 alıyor diye oktay hocayı gönderip 450 bin euroya erman kunterle anlaşmak ve bizi 950 bin euro kara geçirmek yönetimi ilerleyen dönemde çok rahatlıcak bizi batmaktan kurtarıcak bir hamle olduğunu düşünüyorum maaş bütçemizde bir hayli rahatlıyacak başarılar çok yakın vizyonumuz inanılmaz EL gelirse şaşırmayın..

Girmeyeyim diyorum bu konuya, tamamen hakeden kişilere küfür etmemek için, ama hala aklım almıyor.

Yahu Başkan, daha dün basına diyor ki, konuşuyoruz, görüşüyoruz, halbuki ne halt yediğiniz belli, mertçe söylesenize be kardeşim.

Konuşmalardan sanki ufak pürüzler varmış gibi anlam çıkıyor, ama gerçek hocanın altı oyuluyor ve herkesin önüne atılıyor.

Hadi geçen sene bazı şeylere çok açık sözlü, acemi diye göz yumuldu da, kimse kusura bakmasın, insanlara çok rahat yalan söylüyor Başkan.

Üst Alt