# Maicon Pereira Roque - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kendisini savunduğum için pişman değilim ama kötü oynuyor bir süredir,ilk devredeki performansından uzak ama sanıyorum herkesi kızdırdığı pozisyonda Babel koluyla bozup faul yapıyor Maicon'a.

Bence oynadigimiz futbol'la alakali.

Tudor döneminde takim daha geride oynuyordu, bunun yüzünden Maiconun sorunlari bu kadar göze batmiyordu

Su anki oyun sisteminde daha ileride oynuyoruz ve stoperlerimiz daha az hata yapmasi lazim. Maicon bu konuda çok göze batiyor.

Ayrica kaplumbaga hizi oldugu için her hizli forvet bununla jb geçiyor

Bu adama kotu stoper diyen vefasizdir, ayrica balik hafizalidir

Ilk haftalarin en saglam ismiydi, 63 mac yapmis insafsizligi bir kenara birakin destekleyin

Tek hatasi icin konusuyorsunuz, ki o da hata degil, faul yapiliyor o pozisyonda

Performansı vasattı ama savruk görüntüsü ve yine yaptığı büyük hata derken ben hiç beğenmedim Maicon 'un bu halini

Yazın keşke bir şekilde Belhanda-Feghouli-Maicon üçlüsünü elimizden çıkarabilsek en azından 1-2 tanesini ...

Ujfalusi hizli bir stoper degildi ama pozisyon bilgisi üst düzeydi

Maicon'da boyundan dolayi hizli olmasini beklemiyorum zaten hantal oldugu belli ama pozisyon bilgisi sifir

sadece babel degil negredonun karsi karsiya kacirdigi pozisyondada bu arkadasimizin net hatasi var. babel onunule gelip kafayi vuruyor bundan once. haftaya oynamamali.

1525175231800.png
1525175263130.png
1525175460977.png

Maicon hava topu mücadelesini kaybediyor Babel'e. Gerçi hatanın büyüğü Denayer'de. Yapmış olduğu kademe, topa giriş şekli inanılmaz. Negredo gibi ağır bir adam kafayla topu önüne alıp, Denayer'i rahatça ekarte ediyor. Düzgün vursa maç 1-0.

1525175633309.png
1525175650453.png
1525175668325.png

Maicon yine hava topu mücadelesinde Babel'e karşı çaresiz kalıyor. Topu uzaklaştıracağına Babel'in koşu yoluna doğru indiriyor. Babel plaseyi düzgün yapsa maç eşitlenecek.

Ekli dosyalar

• 1525175196091.png
    1525175196091.png
    948.9 KB · Görüntüleme: 109
Besiktas macinda cok iyiydi, kus ucurmadi

Herkesin olumcul hata bu hatayi yapan oynamasin dedigi pozisyon faul

Ligin totaline bakildiginda en iyi stoper oyuncusu

Bize en az iki tane stoper lazım. Serdarada güvenmiyorum açıkçası.

Italya'dan iki tane adam getir stoper Tandemimine bitsin bu çile.

Üst Alt