# Maicon Pereira Roque - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Serdarı yedek. Maiconu ülkesine geri yolla.

Serdar yedek mi : D

87wQl.gif

Fatih hoca ağır stoper sevmez. Uflajusi istisna. Oyun kuran pozisyon bilgisi yüksek lider kişilikli ve hızlı stoper ister. Serdar sert stoper zaten onunla iyi bir ikili sağlayacak biri lazım

Serdarı yedek. Maiconu ülkesine geri yolla.

Serdar'in su haliyle yedek beklemesi kriminal olur. Maicon'un da yedek beklemesi gereksiz, yollamak da zor.
Serdar çok iyi maçlar çıkarttığını kabul ediyorum zaten ama her an takımı yakacak potansiyeli de mevcut.

Ben bu saatli bombalardan bıktım açıkçası artık vallahi.

Hatta yapılır tabiki ama bunların yaptığı başka bir şey. Satamazsan zaten bunlarla seneye de tahammül etmek zorundayım ve desteklerim de.

Hocamin agir stoper sevmedigi miti ortalikta dolaniyor ama Popescu, Bulent, Ujfalusi vs. hic hizli stoper degiller.
O oyuncular pozisyon bilgisi yüksek oyuncular yerinde zamanında müdahale yaparlar buda akan oyunda onları sırıtmaz ayrıca lider kişilikte ve oyun kurucular . Maicon da hiç bir şeyden tam yok.Üstelik yorgunluk belirtilerinde zararlarını çok görürürüz. Zaten fatih hocanın oyunundaki önemli işler beklere ve onların arkasını kollayacak stoperleredir. Hoca en iyisini bilir ama tahminim maiconu satacaktır.

Bu sezon çok istikrarsızdı. Ben seneye Maicon'u istemiyorum maalesef. İyi bir sol stopere ihtiyacımız var. Seneye bu sezondan sadece Serdar olmalı elimizde stoper olarak.

Ekli dosyayı görüntüle 21458
Ekli dosyayı görüntüle 21460
Ekli dosyayı görüntüle 21461

Maicon hava topu mücadelesini kaybediyor Babel'e. Gerçi hatanın büyüğü Denayer'de. Yapmış olduğu kademe, topa giriş şekli inanılmaz. Negredo gibi ağır bir adam kafayla topu önüne alıp, Denayer'i rahatça ekarte ediyor. Düzgün vursa maç 1-0.

Ekli dosyayı görüntüle 21462
Ekli dosyayı görüntüle 21463
Ekli dosyayı görüntüle 21464

Maicon yine hava topu mücadelesinde Babel'e karşı çaresiz kalıyor. Topu uzaklaştıracağına Babel'in koşu yoluna doğru indiriyor. Babel plaseyi düzgün yapsa maç eşitlenecek.

Negredonun pozisyonunda daneyerin neden yetersiz olduğu çok net belli oluyor.Ortalama zekaya sahip bir adam orada o pozisyou çok rahat etkisiz hale getirebilirdi.

bjknin girdiği 5 pozisyondan 4 ü defans oyuncuların bireysel hatasından.

Serdar,maicon ve denayerin birbirlerinden farkı yok. Hepsi yetersiz.

heleki maicon,belhanda ve feg yerine bunlara verilen parayla daha doğru transferler yapılsaydı şu an en az 6 puan farkla liderdik.Çok rahat şampiyon olurduk.

Serdar çok iyi maçlar çıkarttığını kabul ediyorum zaten ama her an takımı yakacak potansiyeli de mevcut.

Ben bu saatli bombalardan bıktım açıkçası artık vallahi.

Hatta yapılır tabiki ama bunların yaptığı başka bir şey. Satamazsan zaten bunlarla seneye de tahammül etmek zorundayım ve desteklerim de.

kardeş bu adamlara anlatamazsın.Başımızda bu arkadaşlar gibi düşünen yöneticiler olduğu için biz borç batağındayız. Hala serdarı savunuyorlar.. Her maç takımı yakacak, şampiyonlukdan uzaklaşıp rezilleri oynayacağız bunlar o zaman yetersizliğini anlayacaklar. Ulan şampiyonluk gidiyordu şampiyonluk...Hala neyin savunmasını yapıyorsunuz.

Galatasaray o maliyetlere bizim mevcut stoperlerden çok daha iyilerini bulabilir.Ama başımızda bu taraftar gibi düşünen yöneticiler olduğu için sürekli başarıyı yakalayamıyoruz.Ve borç batağına sürükleniyoruz.

kardeş bu adamlara anlatamazsın.Başımızda bu arkadaşlar gibi düşünen yöneticiler olduğu için biz borç batağındayız. Hala serdarı savunuyorlar.. Her maç takımı yakacak, şampiyonlukdan uzaklaşıp rezilleri oynayacağız bunlar o zaman yetersizliğini anlayacaklar. Ulan şampiyonluk gidiyordu şampiyonluk...Hala neyin savunmasını yapıyorsunuz.

Galatasaray o maliyetlere bizim mevcut stoperlerden çok daha iyilerini bulabilir.Ama başımızda bu taraftar gibi düşünen yöneticiler olduğu için sürekli başarıyı yakalayamıyoruz.Ve borç batağına sürükleniyoruz.

Ivan Marcano sol ayakli stoper, adam tank gibi.

Ivan - Serdar guzel ikili olurlar.

Asıl senin gibi 1 hata yaptı diye x oyuncuyu yerin dibine sokan futbol ulemalar yüzünden bu durumdayız

Serdar sezonun en iyilerinden her maç yakma saçmalığı da bu sezon deşifre etti. Kadıköy maçında yine o sacmasapan yorumlar yazıldı adam hepinizi g.t etti tabiri caizse. Keza Trabzon ve Başak maçında aynı hikaye.

Serdarı bu sezon takip edenler onun kadar iyi 1 performans ortaya koyduğunu anlar. Alanya maçında hata yaptı diye bu gerçeği değiştirmiyor. Hatasız kul olmaz

Ivan Marcano sol ayakli stoper, adam tank gibi.

Ivan - Serdar guzel ikili olurlar.

ivan marcanoyu fazla izlemedim.yorum yapamıcam.
bir stoperde olması gereken hava topu , sertlik gibi önemli özellikler serdarda mevcut. Ama inanılmaz dengesiz. Özellikle ceza sahası içinde zaman zaman rakibe yaptığı müdahaleler akılla açıklanabilecek gibi değil.

Üst Alt