# Maicon Pereira Roque - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Asıl senin gibi 1 hata yaptı diye x oyuncuyu yerin dibine sokan futbol ulemalar yüzünden bu durumdayız

Serdar sezonun en iyilerinden her maç yakma saçmalığı da bu sezon deşifre etti. Kadıköy maçında yine o sacmasapan yorumlar yazıldı adam hepinizi g.t etti tabiri caizse. Keza Trabzon ve Başak maçında aynı hikaye.

Serdarı bu sezon takip edenler onun kadar iyi 1 performans ortaya koyduğunu anlar. Alanya maçında hata yaptı diye bu gerçeği değiştirmiyor. Hatasız kul olmaz

:ROFLMAO::LOL::asd:

Son düzenleme:
Serdar a kötü diyen konuşmasın mümkünse özellikle bu yılki performansı üzerinden

Şampiyon GALATASARAY Yazdıracağız

Maicon satilmali, yerine sol ayakli Ivan Marcano gelmeli

Muslera
Mariano - Marcano - Serdar - Nagatomo
Fernando - Ndiaye
Emre mor- Kagawa - Bamba
Gomis

Solak transfer zor görünüyor ama alırsak dediğin gibi rahat bir sezon geçiririz en azından kale ve stoperlerde.

Acikcasi sart oldugunu dusunmuyorum, Maldini-Nesta ikisi de sag ayakliydi mesela daha iyi stoper tandemi izlemedim ben

Ramos - Varane ikisi de sag ayakli

Boateng - Hummels ikisi de sag ayakli

Denayer kelepire alinsin, fitim. Stoperlerde beraber uzun sure oynamanin cok daha degerli oldugunu dusunuyorum. Kaleciye, on liberoya alisma durumu da var. Bekler de oturdu. Bence arka 4'lu mumkun muddetce bozulmamali.

Acikcasi sart oldugunu dusunmuyorum, Maldini-Nesta ikisi de sag ayakliydi mesela daha iyi stoper tandemi izlemedim ben

Ramos - Varane ikisi de sag ayakli

Boateng - Hummels ikisi de sag ayakli

Denayer kelepire alinsin, fitim. Stoperlerde beraber uzun sure oynamanin cok daha degerli oldugunu dusunuyorum. Kaleciye, on liberoya alisma durumu da var. Bekler de oturdu. Bence arka 4'lu mumkun muddetce bozulmamali.

Senin dediklerin stoper tandemleri masterclass ayarinda, pozisyon biligisi asiri derecede yuksek olanlar. Bizim ligde Serdar ve bi sol ayakli stoper sart oglu sart.

Inter, Maicon fiyat falan sormus 3-4 ay once ins. gider.

Senin dediklerin stoper tandemleri masterclass ayarinda, pozisyon biligisi asiri derecede yuksek olanlar. Bizim ligde Serdar ve bi sol ayakli stoper sart oglu sart.

Inter, Maicon fiyat falan sormus 3-4 ay once ins. gider.

Maicon guzel bir paraya satilirsa (Inter icin 20m deniyordu) tabii ki yollansin. Zararina satmak, yollamaya calismak mantiksiz, gayet iyi bir stoper cunku, hatta ligin en iyi stoperi bence.

Sol ayakli kimi oneriyorsun? Ivan Marcano mu?

Maicon guzel bir paraya satilirsa (Inter icin 20m deniyordu) tabii ki yollansin. Zararina satmak, yollamaya calismak mantiksiz, gayet iyi bir stoper cunku, hatta ligin en iyi stoperi bence.

Sol ayakli kimi oneriyorsun? Ivan Marcano mu?
Ivan Marcano yillarca Portoda oynamis, ve tecrubeye sahip ama en istedigim isim Sassuolo dan Acerbi

Bizimkinler cok ugrasmisti ama olmadi, tam saf kan italyan stoperi keske gelse, Serdarla enfes olur.

Marcano - Serdar
Acerbi - Serdar

Hatta Acerbi bize gelmek istiyordu kulupler anlasin gelirim dedi ama olmadi

Serdar 'da çok savruk bir stoper ama Maicon 'un yaptığı hataları Serdar yapmış olsa şimdi arkasına teneke bağlanmış göndermeye hazır bekliyor olurduk

Bana göre Maicon ne verebileceğini belli etti Belhanda ile birlikte hatta Feghouli ile birlikte. Bu adamlara teklif gelirse yollarımızı ayırmamız en doğru olandır ...

Ivan Marcano yillarca Portoda oynamis, ve tecrubeye sahip ama en istedigim isim Sassuolo dan Acerbi

Bizimkinler cok ugrasmisti ama olmadi, tam saf kan italyan stoperi keske gelse, Serdarla enfes olur.

Marcano - Serdar
Acerbi - Serdar

Hatta Acerbi bize gelmek istiyordu kulupler anlasin gelirim dedi ama olmadi

Acerbi bizi kullanip kontrat uzatti 2022'ye kadar

Maicon da senelerce Porto'da oynadi, hem de cok daha iyi olan Avrupa fatihi Porto'da

Üst Alt