# Maicon Pereira Roque - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
murat yildirimdan topu ceza sahasinda kaptirmasi endiselendirdi

gelecek hafta oynaycaksa siçip batirmaz umarim

gençler maçinda batirmasaydi su an sampiyonlugu kutluyor olurduk

Kadromuz içinde daha önce büyük liglerde şampiyonluk tecrübesi yaşamış ender oyunculardan biri.Son maç bu tecrübeden faydalanmak adına oynaması gerektiğini düşünüyorum.

ara ara can sikintisindan dolayi gider bizim eski maclarin özetlerine bakarim
hangi maci acsam bunun en az 1-2 tane kritik hatasini görüyorum
cogu da golle sonuclaniyor
gidin ligtvnin sitesinden herhangi bir macimizin özetini acin bakin
en az bir tane maicon hatasi göreceksiniz
tam bir saatli bomba bu herif ayni servet gibi
o da her mac en az bir tane yediriyordu
talibi varsa acilen sutlanmali
bu ne lan böyle
rakipler bunun sayesinde goller atiyor

Fatih Terim yeniden kendisine formayı vermiş gibi son haftalarda Belhanda-Mariano 'ya yaptığı gibi 2 hafta kulübeye çekti şimdi yeniden ilk 11 'e monte etti

Ama hala o güveni vermiyor bu kadar fizikli sert hava toplarını sürükleyen defans yapmasını bilen bir adama güvenemiyorsa hoca o adamın ciddi eksikleri var demektir

Maicon-Belhanda-Feghouli gibi adamlara mantıklı teklifler gelirse Fatih Hoca 'nın illa takımda kalsınlar sattırmam diyeceğini zannetmiyorum ama maalesef bu adamların satışı gerçekleştirilmezse yerlerine çok transfer yapabileceğimizi düşünmüyorum en fazla Belhanda 'ya alternatif olması için Emre Akbaba - Maicon 'un alternatifi Denayer - Feghouli 'nun alternatifi Emre Mor transferleri yapılır ki onların bile yapılacağından emin değilim gelecek ceza söz konusu olunca ...

Üst Alt