Manchester United, Mourinho'yu Kovdu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester United, Mourinho'yu Kovdu

Kulüp olarak doğru ama Ali Koç v.s. gibi kişiler örnek zamanında Cem Uzan isterlerse kulüp imkanlarının bittiği yerde, kendi imkanlarını devreye sokup açıktan vererek bir yolunu bulup getirebilir.

Sen gercekten Türkiye´de herhangi bir kulübün bu adami getirecek parasi olduguna inaniyor musun, yoksa öyle laf olsun torba dolsun diye mi yaziyorsun?

Kulüp olarak doğru ama Ali Koç v.s. gibi kişiler örnek zamanında Cem Uzan isterlerse kulüp imkanlarının bittiği yerde, kendi imkanlarını devreye sokup açıktan vererek bir yolunu bulup getirebilir.
Bu olabilir dogru ama bu adam gelmeyi kabul etse bile sözlesmesine öyle bir tazminat yazdirir ki kimse kolay kolay o topa giremez.

Mourinho'nun Manu'daki başarısızlığının en büyük sebebi Ed Woodward'tır. Moyes'a , Van Gaal'e transferlerde tüm olanakları sağlamalarına rağmen Mourinho döneminde adamın isteklerini hiç yerine getirmediler. İntere falan gidipte tüm yönetimin tam desteğini alırsa tekrardan başarılı olabileceğini düşünüyorum.

Tabi ki ama şöyle bir şey olabilir, bu adam Manchaster'de kaç alıyordu bilmiyorum ama örnek yıllık 6 m. * 3 yıllık anlaşma 18 m. mu istedi.

Başkan bunun 4 * 3 = 12 kısmını kendi halledip, kulüp ile 2 * 3 = 6 yaparsa tazminat olarak da görevine son verildiğinde boş da kaldığı süre için maaşın çalışır şartı olursa, çok da zor olmayabilir.

Bu olabilir dogru ama bu adam gelmeyi kabul etse bile sözlesmesine öyle bir tazminat yazdirir ki kimse kolay kolay o topa giremez.

ngiliz Mirror gazetesinin haberine göre Manchester United, 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan Mourinho'yu kovması halinde Portekizli teknik direktöre 34 milyon euro (Yaklaşık 240 milyon TL) tazminat ödemek zorunda kalacak.

ŞAMPİYONLAR LİGİ'NE KATILAMAZSA...
Mourinho'nun sözleşmesinde yer alan Şampiyonlar Ligi maddesi de dikkat çekti. İngiliz basınının iddiasına göre United, sene sonu Şampiyonlar Ligi'ne katılamazsa Mourinho'nun kovulması halinde 11 milyon euro tazminat ödenecek.

Jose Mourinho, geçtiğimiz günlerde kendisi hakkında yapılan eleştirilere ''Beni kovacaklarını düşünmüyorum. Tazminatım ne kadar biliyor musunuz siz?'' cevabını vermişti. (Sporx)

24 milyon diyenler var

iyi para 34 milyona neler alınır

Böyle vizyonsuz postlar sana hiç yakışmıyor.
f75a730154aaa04165d90fc26c3b9c6c.jpg

sent via GSC

Üst Alt