Manchester United, Mourinho'yu Kovdu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester United, Mourinho'yu Kovdu

Benim hayalim de

Adını ilk kez duyacağımız bir başkan
Adını ilk kez duyacağımız bir teknik direktör
Adını ilk kez duyacağımız bir sportif direktör

Heyecan, adrenalin, aksiyon. . . Hepsi bizde olur! Artık tat alamıyorum şimdiki durumdan.

Benim hayalim de

Adını ilk kez duyacağımız bir başkan
Adını ilk kez duyacağımız bir teknik direktör
Adını ilk kez duyacağımız bir sportif direktör

Heyecan, adrenalin, aksiyon. . . Hepsi bizde olur! Artık tat alamıyorum şimdiki durumdan.

Comolli +Cocu projesi heyecan verir miydi bizde olsalar?

Neden abi? Kesinlikle espri yapmıyorum. İroni de yok. Camiamızda Ali Koç gibi bir tane adam var mı? Adam cehennem ateşine girecek kadar gözü kara. Fenerbahçe için yaşıyor. Deli gibi para akıtıyor. Gözümüzü kararttık diyor. Bizimkiler ne yapıyor? İki forvet alacağız diyor alamayınca "I love you" hocam diyor. Ama başarısızlıkta Terim topun ağzında. Taraftar Terim'e sallamaya başlamış.

Ali Koç da aynı durumda. Bitik bir Fenerbahçe'yi almış çabalıyor. Kimse Aziz Yıldırım'a tek kelime etmiyor "Ali Koç hayalkırıklığı" diyor. Hadi lan oradan!

Neden abi? Kesinlikle espri yapmıyorum. İroni de yok. Camiamızda Ali Koç gibi bir tane adam var mı? Adam cehennem ateşine girecek kadar gözü kara. Fenerbahçe için yaşıyor. Deli gibi para akıtıyor. Gözümüzü kararttık diyor. Bizimkiler ne yapıyor? İki forvet alacağız diyor alamayınca "I love you" hocam diyor. Ama başarısızlıkta Terim topun ağzında. Taraftar Terim'e sallamaya başlamış.

Ali Koç da aynı durumda. Bitik bir Fenerbahçe'yi almış çabalıyor. Kimse Aziz Yıldırım'a tek kelime etmiyor "Ali Koç hayalkırıklığı" diyor. Hadi lan oradan!

kurumsal bir kişilik olmadığı müddetçe ben Galatasaray ın bir kişiye bağlı olmasını ve hatta bir kişinin maddi desteğiyle ayakta durmasını istemem.

kişiler gelir geçer,kurumlar kalır.

Milan ın İnter in hali ortada,aynı şeyleri city, psg ,chelsea de yaşayacak bir gün

ama real barça bayern öyle değil

Üst Alt