mansur yavaş - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
tanıdıklarım yaşıyor arada gidiyorum. alt yapı ve metroya öncelik vermesi gerekirken öğrenciye bedava çorba fakire aylık yiyecek vererek pr yapıyor. ayrıca hala gökçek'in çalıştığı mütahhitlerle iş yapıyor. adam chp den seçimi kazanıp başkan oldu ama belediye akp li mhp li bbp li iyi partili işçilerden memurlardan geçilmiyor!! chp li teşkilat bu konuda çok kızgın ama kılıçdaroğlu önlerini tutuyor.
Forza İbrahim Melih

Bence Kemal Kılıçdaroğlu aday olursa oy vermem diyenlerin hepsi seçim günü oy verir.
Bu seçim öyle bir seçim değil.
KK aday olursa oy vermem diyenler de son dönem de bu konu da esnemeler var. Ama bazı tipler böyle hala herkes KK'ya oy verme mecburiyetindeymiş gibi hava yaratarak antipatiyi arttırıyorlar.

Bence asıl tehlike onlar. Çünkü ne olduklarını çözmek imkansız. En kuvvvetli ihtimal aktrol olduklarını gösteriyor.

Evet Türkiye'de yaşamıyorum. Ama bütün ailem, arkadaşlarım ,beni ben yapan tanıdığım bildiğim, sevdiğim, nefret ettiğim herşey ama herşey orada. Bir gün dönmek istiyorum yıllardır bir gün dönmek istiyorum. Çocuğum benim çıktığım ağaçlara çıksın, benim oynadığım sokaklarda oynasın, Türkiyeye aidiyet hissetsin istiyorum. Sabah yaşadığım ülkenin haberlerine değil Türkiye'nin haberlerini okuyorum. Ekşisözlükte başlıklara bakıyorum. Youtube'dan Cüneyt Özdemir, Nevşin Mengü takip ediyorum. Cem Yılmaz'a gülüyorum. Galatasaray maçlarını evde bağıra çağıra izliyorum.
Valla kardeşim en az senin kadar benim de şikayet etme hakkım var. Söz söyleme hakkım var. Hatta ülkemde yaşamaktan , çocuklarımı orada yetiştirmekten alıkonmuş hissettiğim için, babamın ameliyatında orada olamadığım için, başım sıkıştığında gidecek kimsem olmadığı için. belki de senden daha fazla var. Yaşadığım ülkede kazandığımın yarısını kazanacağımı bilsem dönerim. Ama dönemiyorum, bölüyorum topluyorum çarpıyorum olmuyo, dönersem geçinemeyeciğimi biliyorum. İnsanca yaşayabileceğim, ailemi geçindirebileceğimi bildiğim gün dönerim.

hangi partiye oy verdiğinden bağımsız, yurtdışında yaşayan bir insanın T.C. seçimlerinde oy kullanabilmesi saçmalık.

bi de en az bizim kadar söz hakkı varmış yok yaw?

senede maksimum 2 hafta gelip takılıp niye en az benim kadar söz hakkın oluyor acaba ülkenin geleceğinde.

işte niyesini yukarda koca bi paragraf anlattım ya. Ya okumadın tamamını bi cümle çektin ordan kavga peşindesin ya da okuduğunu anlamada sıkıntın var.

dönünce kullanırsın oy, seni sen yapan şeylerin burada olması umrumda değil açıkçası.

muhtemelen aynı tarafa oy veriyor olmamıza rağmen söylüyorum bunları zaten

Yurtdışında yaşayanların yaptığı eleştirilerde katılmadığım hususlar, örnek X Şehir belediye başkanı çöp, tanıdıklarımız var oradan biliyoruz diye yapılan yorumlar. Bunun aynısı yüne Türkiye'de yaşayıp oturmadığı şehrin belediye başkanına yorum yapanlar içinde geçerli.

Ha onun dışında genel açıdan bakınca burada yaşayanları da görüyoruz. Millet diyor Çanakkale Boğazı, 2-3 şahıs diyor Yandı Boğanın Ağzı.

hangi partiye oy verdiğinden bağımsız, yurtdışında yaşayan bir insanın T.C. seçimlerinde oy kullanabilmesi saçmalık.

bi de en az bizim kadar söz hakkı varmış yok yaw?

senede maksimum 2 hafta gelip takılıp niye en az benim kadar söz hakkın oluyor acaba ülkenin geleceğinde.
Bir Almanci olarak sonuna kadar katiliyorum. Ama burda "eeeeeyyyy Avrupaaaaa" hayranlari var kendini bununla tatmin eden. Türkiyeye yordugu kafasini Alman politikasina yorsa burdaki yasam kalitesi 1000% artar

Turkiyede yaşayıp felsefesi bölmeye odakli olan, ve sirtimizi Kandile vs. ye dayadık diyen partiye oy atıp adamlari TBMMye sokanlara eyvallah, ama gurbetçilere gelince aaaauuuwww.

Asil meseleye gelecek olursak (cunku yurtdisindan gelen oylarin buyuk bir bolumu muhalif oylar olsaydi, boyle konuşulmazdi bu mevzu. Kendimizi kandirmayalim), RTE gidici. Merak etmeyelim. Şuan ki durumda adamin seçimi kazanma ihtimali yok gibi.

Ve bende bu yönde oy kullanmayi düşünüyorum

Turkiyede yaşayıp felsefesi bölmeye odakli olan, ve sirtimizi Kandile vs. ye dayadık diyen partiye oy atıp adamlari TBMMye sokanlara eyvallah, ama gurbetçilere gelince aaaauuuwww.

Asil meseleye gelecek olursak (cunku yurtdisindan gelen oylarin buyuk bir bolumu muhalif oylar olsaydi, boyle konuşulmazdi bu mevzu. Kendimizi kandirmayalim), RTE gidici. Merak etmeyelim. Şuan ki durumda adamin seçimi kazanma ihtimali yok gibi.

Ve bende bu yönde oy kullanmayi düşünüyorum

Önceki seçimlerde oy verdim deme 3 harfliye

Üst Alt