manuel fernandes - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Fernandes Takibi

Fernandes iyi oyuncu ancak basinda fazla abartiliyor gibime geldi.5milyon gibi bir rakama alinabiliyorsa iyi daha fazlasi zarardan oteye gitmez

Culio gayet iyi oyuncu hatta oynadigi Galatasarayimizin kapasitesi anca o kadardi.. simdi is yaparmi? kesinlikle yapar derim. ama bir yandan da bu takim oturmus simdilik ve cok önemli oyuncular dahil olmasini bekliyoruz.

Gelelim yine Fernandes! istatistikler bakalim:

Super lig: 26 mac 5 gol 10 asist 2191 dakika

Turkiye Kupasi 2 mac 1 gol 126 dakika

Avrupa ligi 10 mac 1 gol 6 asist 899 dakika

Super final 5 mac 399 dakika

Superlig attigi goller IBB

Manisaspor

Genclerbirligi

Antalyspor

Gaziantepspor

Manisaspor

Cok ust duzey rakipler ve defanslar

toplam 6 sari kart 1 de kirmizi görmüstur

Ankaragucu sari (E)

Kayseri Sari (E)

Samsun sari (D)

Kayseri cift sari dan kirmizi(D)

Genclerbirligi (E)

Trabzon (D)

FB (Deplasman)

---

Avrupa maclarinda BJK nin rakipleri

Alania 3-0 G 2-0 M (3-2 BJK)

M. Tel-Aviv 5-1 G 2-3 G (7-4 BJK)

Stoke City 2-1 G - 3-1 G (5-1 BK)

Dynamo Kyiv 1-0 G 1-0 M (1-1)

Atletico Madrid 3-1 M 0-3 M (6-1) Atl. Madrid

Avrupa maclarinda ciddi tek rakip Atletico Madrid diyebiliriz belki pesinden Dynamo Kiev i kata biliriz idare edici

Gerisi hepsi saka gibi rakipler Fernandes 1 gol ve 6 asist vermis (bu ise fena degil ama yinede bu tur rakiplere göre yine dusuk bir rakam) unutmayalimki Dinamo Kiev ve Atletico maclari disinda rekabet anlaminda ölcü olarak kullanilmasi anlamsizdir

Ne yapti Fernandes???

Ligde "Buyuk" takimlara golu yok

Ne yapti Fernandes???

Ligde attigi goller ise bu sezon hayal kirikligi geciren takimlar.

Ne yapti Fernandes???

Futbol anlaminda ne verdi Besiktasa ? luzumsuz calimlar, hatali pas tercihleri (heleki son FB maci tek basina 3-4 assistle besiktasi galibiyete göturebilirdi )

takima liderlik anlaminda ne yapti? topu aldi tek basina calim atmaya gidiyor, zayif rakiplere calim ustune calim yapip artistlesmeye kalkti futbol isabeti diye bir sey yok bu adamda.

Ya hakketen cildiracam! bu adam ne yapti ki bu kadar hayrani var?

Yalanim olmasin cogu macini izlemedim, ama BJK FB maclari BJK Trabzon maclari Galatasaray maclarimiz. Atl. madrid maclari... bu maclari tamamen izledim.

Bu adam bu maclarda ne yapti? hangi katkida bulundu?

Halen Fernandes cok iyi ve alinmali diyenler var ise... dayak istiyorlar! :mymeka:

BALON!!

(en iyisi ben fernandes haberlerine bir daha girmeyim :31:)

Cluio Fatih Terimin anlayışına daha çok uyuyor. Hırslı, mücadele eden, disiplinli. Fernandes'i Selçuk gibi kullanabilirsin ancak o zaman yumuşak bir orta sahamız olur, ayrıca sanılanın aksine orta sahanın asist sayısı artmaz, azalır. Ayrıca, Fernandes gelirse 3lü orta sahaya dönülür ki bu bizim takıma uymayan bir diziliş. Fernandesi orta sahadan çok yardımcı forvet gibi kullanırız, 4-4-2nin 2.si olur, Alex gibi oynar derseniz, belki o zaman olur ama Elmander bu tarz oyuna uymaz. Bunun için çok hızlı ve bitiriciliği iyi bir forvet daha almamız lazım. Anlaşılacağı üzere, Fernandes Selçuk'un yedeği olarak gelebilir, buda lüks bi yedek olur. Culio ise farklı, sol içte Culio, sağ içtede Engin oynarsa, hem oyunun iki yönünü oynayan, mücadele gücü had safada, ayrıca ofans anlamında da bir o kadar güçlü bir takım oluruz. Sadece bitiriciliği ile ünlü bir forvet lazım. Vucinic gibi klas bir forvet ya da Klose'nin gençliği gibi bir adam alırsak, mükemmel takım oluruz.

Özet, Fernandes lüks olur bize..

Bakın Culio ile CL de hiçbirşey yapamazsınız yaptırmazlar...Fernandes ise Avrupa'da çok işinize yarar.Hem Selçuğun yükünüde azaltır.

Culio değil miydi Roma'yı tek başına deviren?O kadar da küçültmeyelim adamı,tamam Fernandes bence de daha iyi,ama Culio da iyi işleyen bir takımda sırıtmadan oynayabilecek kadar iyi bir oyuncu

Culio gayet iyi oyuncu hatta oynadigi Galatasarayimizin kapasitesi anca o kadardi.. simdi is yaparmi? kesinlikle yapar derim. ama bir yandan da bu takim oturmus simdilik ve cok önemli oyuncular dahil olmasini bekliyoruz.

Manisaspor

Genclerbirligi

Antalyspor

Gaziantepspor

Manisaspor

Ankaragucu sari (E)

Kayseri Sari (E)

Samsun sari (D)

Genclerbirligi (E)

Trabzon (D)

FB (Deplasman)

---

Avrupa maclarinda ciddi tek rakip Atletico Madrid diyebiliriz belki pesinden Dynamo Kiev i kata biliriz idare edici

Gerisi hepsi saka gibi rakipler Fernandes 1 gol ve 6 asist vermis (bu ise fena degil ama yinede bu tur rakiplere göre yine dusuk bir rakam) unutmayalimki Dinamo Kiev ve Atletico maclari disinda rekabet anlaminda ölcü olarak kullanilmasi anlamsizdir

Ne yapti Fernandes???

Ne yapti Fernandes???

Ne yapti Fernandes???

Futbol anlaminda ne verdi Besiktasa ? luzumsuz calimlar, hatali pas tercihleri (heleki son FB maci tek basina 3-4 assistle besiktasi galibiyete göturebilirdi )

takima liderlik anlaminda ne yapti? topu aldi tek basina calim atmaya gidiyor, zayif rakiplere calim ustune calim yapip artistlesmeye kalkti futbol isabeti diye bir sey yok bu adamda.

Yalanim olmasin cogu macini izlemedim, ama BJK FB maclari BJK Trabzon maclari Galatasaray maclarimiz. Atl. madrid maclari... bu maclari tamamen izledim.

Halen Fernandes cok iyi ve alinmali diyenler var ise... dayak istiyorlar! :mymeka:

BALON!!

sen fernandezi beğenmeyebilirsin beğenen bissürüde kişi vardır ama kendi fikrini insanlara kabul ettirmeye çalışma ve dayaklık gibi seviyesiz yakıştırmalar yapma cluio nasıl kötü gs da oynadıysa fernandezde bitik takımda oynadı ligin ikinci yarısında hiç bişi oynamadı adam tesellisini kesti puan farkı dünya kadar amaç yok tabiki oynamadı ligin ilk yarısında fevkalede top oynadı sen sabaha kadar anlat istatistik yaz fernandez top kalite oyuncudur.bize lüks 4 3 3 oynucaksak alınabilir yoksa lazım değil ama cluio ile kıyaslamak hatta culio daha iyi demekte acaip bide bu fikrinde ısrar edip sanki sen zorladığında benim veya başkalarının fikri değişecek sence cluio iyi bizce fernandez

Fernandez o kadar iyi olsaydi Valencia onu Bjk ye 2 Milyona satmazdi

Adamin en Büyük sorunu Kafasinin bazen macta olmamasidir ve 2li mücadelerden , Topun oynandigi yerlerde genelde Pasif olmasidir..

Effektiv bir Oyuncu degil ,Bi var bi Yok

Valenciada bu yüzden göndermek icin herseyi yapti..

Bence alinmasin

Melo,Selcuk,Culio,Yekta ve Ceyhun hatta Engin yeter de artar gelecek sezon icin

Fernandes Culio karşilaştırması cok yersiz olmuş :)

fernandes in bize gelme olasılıgı e5 in gelme olasılıgından bile daha düşük :) yalan haber

Manisaspor

Genclerbirligi

Antalyspor

Gaziantepspor

Manisaspor

Ankaragucu sari (E)

Kayseri Sari (E)

Samsun sari (D)

Genclerbirligi (E)

Trabzon (D)

FB (Deplasman)

---

Ne yapti Fernandes???

Ne yapti Fernandes???

Ne yapti Fernandes???

BALON!!

forumun girişine ders diye koyulsun pls

bilhassa bjk fernandes objektif sempatizanları boysa gelsin :ayatollah:

Fernandes'in çoğu büyük maçta kart cezalısı diğerlerinde de yokları oynadığını biliyoruz. Hele play-offta maç oynamadı lan herif. İzlemesem gelsin *****aaaaa trollüğüne yatardım ama istemezük.

Fernandes çok lakayt bir adam

Gerçekten gelsin istemem

Çok gereksiz işleri var sahada

Fernandes'in çoğu büyük maçta kart cezalısı diğerlerinde de yokları oynadığını biliyoruz. Hele play-offta maç oynamadı lan herif. İzlemesem gelsin *****aaaaa trollüğüne yatardım ama istemezük.

Öyle deme adamın youtobe`da boy boy videoları var

Süper adam yersen

Enginle kıyaslamam

Tamam, rakibin oyuncularını gözümüzde çok büyütmeyelim, bunda hemfikirim. Fernandes yararlı olurdan ziyade oyuncu kalitesi hakkında yorumlar.

Ancak kendi futbolcularımızı da ilah haline getirmeyelim. Bakıyorum genelde aynı kişiler, Culio gelsin, Aydın süper diyenlerle CL'de Barca, Real, City, Juventus gelsin, aralarında çekişme olsun biz aradan birinci çıkarız diyenler.

Avrupa seviyesine göre gerekli takviyelerle orta seviyede bir takım oluruz, ama Nuri, Kalou, Berbatov gibi adamlarla, Culio veya Aydınla değil.

Kendimizi bu kadar dev aynasında görmemek lazım, ben giderek yükselen ve kalıcı olan bir başarı bekliyorum, uçuşa geçenler dikkatli olsun, çakılmasın.

Selçuk-Melo-Fernandes üçlüsü efsane olur.Disiplinsiz ayaklarınıda geçin.Dandik bjkde çoğu maçı tek başına aldı.Daha iyi bir takımda üst seviye performans gösterir.

Bende bunu anlatmaya calismistim..Adam cok Pasif ve fazla Effektif degil, Sırf bu yüzden Valencia 2 Milyona satti ve Bjk den baska hic bir Isteyeni olmadi,Daha Aktiv olmasi lazim yoksa Bjk bile göndermek isteyecek gelecek sene görürsünüz bak (Performansindan Dolayi)

Üst Alt