Marcao: "Ailemin tehdit edilmesini kabul etmiyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao: "Ailemin tehdit edilmesini kabul etmiyorum"

maç sonu hocaya küfür eden, fatihdefol tagi açan fenerlilerdir yine. adamların kendi başarıları olmadığı için tek sevinçleri bizim yenilgilerimiz.

bu konuda caydırıcı bir yasa vs olmadığı için herkes istediğine sövebiliyor sosyal mecrada.

şöyle de bi gerçek var. formsuz luyindamanın yokluğunda bu kadar puan topladıysak marcao başroldür. uzun süredir kova kalecilere sahiptik malumunuz. defansı geçen her topun gol olma ihtimali yüksekti. gerçi okan biraz utandırdı beni onu da taktir etmek lazım.

tam olarak bundan dolayi dedim , herif tas gibi ve cok iyi oynuyor bu sezon. Tam rakip takimlarin kiskanacagi bir oyuncu o yuzden onlar yazdigini dusunuyorum

İlk defa Erdoğan'a katıldığım bir konu var bu sosyal.medyaya el atılmalı ergenlere mümkünse çok kısıtlı kullandırılmali onun dışında kullanacaklarda IQ testi şartı gelmeli

Tekrar söylüyorum bunu yapanlar kesinlikle G.saraylı değil. Kıytırık bir kupa maçında kötü oynadı diye kimse küfür edip ailesini tehdit etmez.

Akbaba'da rezalet oynuyor ama ona niye tehdit veya küfür eden yok? Marcao takımın en önemli oyuncusu konsantrasyonunu bozmak için planlı yapılan bir hareket ve kesinlikle münferit değil. Haysiyetsiz köpekler sahada yenemediler saha dışında da her türlü pisliği deniyorlar.

Yazın satalım reisi 17-20 m civarına. Elbet birileri satılacak ki yenileri eklensin. Hazır marcao da değerini bulmuşken bence yollamakta fayda var. Değerini bulan oldu mu satmak lazım hiç tatava yapmadan.

Valla ben DM attım kendisine de eşine de bu konuda. Umarım okurlar. Yalnız şöyle bir gerçek var. Marcao'nun eşi biraz varoş birine benziyor. Böyle hemen bir tepki ile karşılaştığında ortalığı velveleye verecek tiplerden. Yahu otur bir düşün koskoca sosyal medya, türlü türlü insan. Kim olduğu belli değil. Galatasaraylı mı başka takımlı mı?

Neyse yapacak bir şey yok. Kesinlikle Mert Çetin vb. konuşup bu konularda oyuncuları telkin etmeleri lazım. Bu kadar takılmasınlar sosyal medyada yazılanlara.

Yahu bunun karisi beni asiri irite ediyor. Sürekli elektronik sigarayla fotograf paylasan degil mi o ?

Ulan bi bak, profilde kimler sana kufrediyor, her kufredenin Galatasarayli oldugunu kim soyluyor? Direk Marcao'yu gaza getiriyosun sen.
Sunlara gereksiz prim veriyorsunuz.

Üfff şu futbolcu tripleri de beni bitirdi..

Az kafanı çalıştır..

Hiçbirimiz sana küfür etmeyiz..

Bu forum ortalama Galatasaraylıların olduğu yer..

Kızabiliriz, ama kimse böyle küfür etmez.

En kötü oyuncuya bile etmiyoruz..

Ama instagram, twit kullanan futbolcular özel kutuları da açık..

Bana göre profesyonel oyuncular sosyal medya kullanmamalı..
Boş iş bunlar..

Rakip holiganların işi kesin umarım dahada hırslandırır Marcao'yu bu sezon yapmadıkları şey kalmadı zaten, Ligin tartışmasız hatta uzak ara en iyi stoperi ve 1 maç kötü oynama hakkı var bunlar olacak. Galatasaray taraftarı oyuncusunun yanında bu yeter.

Ergenmisin kardeşim kimin yazdığını bilmezsin hangi takımı tuttuğunu bilmezsin
Sen işine bak bunların mental danışmanı yokmudur birisi açıklasın bilerek rakipler yapıyor diye
Burası Türkiye

Gala sevgisi hala penaltı dğl diyor mu pozisyona? Biraz daha slow ceksin videoyu belki marc da kabul eder. Sonra fenerin işlerine gelen kamera açısından gol ofsayt dğl salaklığına gülelim hep beraber.

Olabilir hatalar yapilabilir, marc'a gidip laf soylenmesini gectim, ailesine gidip sovuyorlar.

Net mallık yaw.
Omer bayrama efecanin yaptigi kirmiziydi faul bile vermediler

Üst Alt