Marcao: "Ailemin tehdit edilmesini kabul etmiyorum" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao: "Ailemin tehdit edilmesini kabul etmiyorum"

Yav trilyonlar alıyorsunuz. Ne işin var boş boş sosyal medya da? Bin çeşit insan var. Anonim ortamda düşün bir de bunları. Kapat olum madem rahatsız oluyorsun. En kötü dm ni kapat yorumları kapat. Ya da sadece takip ettiklerin yorum yapsın vs. Bir sürü yolu var.

Yok fenerli onlar falan geçin abi hikaye. Burada bile sanki tüm sülalesi Galatasaraylı gibi nkfvas yazan var tonla adam var. Teyzesini, halasını, arkadaşını vs. sin kaf eden senin karına mı yazmaz bunu?

futbol dünyasında kötü performans gösterirsen böyle şeyler olur.bende neden şaşırdıgını anlamadım kapatsın mesaj ve dm'i onu da ben mi söyliyim.

Kesinlikle bizim takim taraftari olamaz onlar..Surekli bu adam uzerine oynuyo kus familyasi yok dirsek varkart yok yok balon falan diye ...
Ama olayi iyice zivanadan cikarmislar

O tehdit edenlerin bizim taraftar olduklarını varsayarak yapıyorum yorumumu. Hadi oyuncunun bir nebze eleştirilmesini anlarımda maçtan sonra adamın ailesini tehdit etmek nedir bu nasıl kafa yapısı. üst yorumdaki arkadaşın dediği gibi eğitilmez, geri kalmış toplum olduğumuzun gün ışığı gibi yüzümüze çarpan olaylardan bir tanesi sadece yazık.

Fenerli ... ların işi bunu Marcao'ya anlatırlar ama bana sezon sonu değerini bulur ve satılır gibi geliyor. Ama bunları takmamayı öğrenmesi gerekiyor artık şimdi Fenerli şeref yoksunu, galibiyet için böyle yollara başvuran kuşlar bunu daha çok yapacak.

Ya bu işler bu kadar kolay mı ? Rakibin en iyi oyuncularına saldıralım o zaman keyfi kaçsın diye formu düşsün vs. böyle bir mantık mı var kapa o zaman mesajları kimse yazamasın kardeşim, ülkedeki herkesin telefonuna el mi koyalım çeşit çeşit insan var.

@filaligs1905: Hem hocamızın hem de oyuncularımızın, oyuncularımızın ailelerine musallat olan şahısların Galatasaray taraftarları olmadıklarından artık haberleri var. Tüm taciz içeren yorumlar toplanıyor. Hadi geçmiş olsun.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Türkiye'ye gelen her oyuncunun ve yakınlarının yapması gereken mümkünse dm'yi ve yorum yapmayı kapatması. Bu ülkede en çok sevilen oyuncu bile 1 maç ölümcül hata yapsa her türlü küfürü yer

bu yüzden boş yere moralini bozmak istemiyorsa bunu yapmalı

Üst Alt