Marcao'nun Maliyeti Açıklandı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao'nun Maliyeti Açıklandı

serdari sudan sebeplerle kadro disi birakip devre arasi fiyatin sisecegini bile bile sezon sonuna kadar en idare edilebilecek pozisyona ffp uyarinca verebilecegimiz paranin yarisindan cogunu verirsek eabi yeav falan diye kiliflar bu sacmaligi ortmege yetmez ahbab
ajax ve porto olmamak icin once kadronun yarisinin 30 yas ustu olmamasi lazim
kadroda genclestirilebilecek ve as oyuncu alinacak bi suru mevki varken hocanin imparatorlugu sonucu stoperde delik acip hic hesapta yokken deligi soru isareti bir topcuyla dolduralim
sonra eabi yeav

Sayın Bayım atara atar gidere gider yapmışsınız,voleyi vurup 90a çakmışsınız,stoperde delik açma operasyonun marcao üzerinden irdelemenizi reca ediyorum,kimler yaptı marcao transferini..

Sayın Bayım atara atar gidere gider yapmışsınız,voleyi vurup 90a çakmışsınız,stoperde delik açma operasyonun marcao üzerinden irdelemenizi reca ediyorum,kimler yaptı marcao transferini..

Cu ahbabimi severim fakat prensip geregi eabi ve yeav gibi seyler barindiran postlara ahbabim da olsa cvp verme prensibine haiz biriyim. transfere gelince isin icindeki menajerler aydinlatilmalidir hurmetler

485,77 Euro Kebapçı Selahattin'e
3.999.513.23 Euro da Fatih Terim'e gitmiş bu transferden. 1 euro da Chaves'e, sembolik. Kulüpten aldım kesin bilgi. Oyuncu maaşından 700000 euroyu da Albayrak'a ödeyecek medya danışmanı olarak, yıllık. İkinci kısım teyide muhtaç yalnız, kesin diyemem.

Bu arada

Oldukça uzun süre Eustaquio transferi inceledim. Analizler, istatistikler ve saniyeler süren araştırmam sonucunda transfermarkt'a girip oyuncunun bir önceki transfer bedeline baktım. Bir de ne göreyim 1 sene önce 500.000 euroya alınmış. Bu bonservis bedeli değişimi-süre denkleminden ötürü oyuncunun mega çöp olduğu çıkarımını yaptım buradan, hesap öyle yapılıyordu sanırım.

En azından rekorumuza ortak geliyor..

Bu arada

Oldukça uzun süre Eustaquio transferi inceledim. Analizler, istatistikler ve saniyeler süren araştırmam sonucunda transfermarkt'a girip oyuncunun bir önceki transfer bedeline baktım. Bir de ne göreyim 1 sene önce 500.000 euroya alınmış. Bu bonservis bedeli değişimi-süre denkleminden ötürü oyuncunun mega çöp olduğu çıkarımını yaptım buradan, hesap öyle yapılıyordu sanırım.

En azından rekorumuza ortak geliyor..

Bu çok ümit milli olan elemandı herhalde, takımdaki en potansiyelli herif olabilir.

serdari sudan sebeplerle kadro disi birakip devre arasi fiyatin sisecegini bile bile sezon sonuna kadar en idare edilebilecek pozisyona ffp uyarinca verebilecegimiz paranin yarisindan cogunu verirsek eabi yeav falan diye kiliflar bu sacmaligi ortmege yetmez ahbab
ajax ve porto olmamak icin once kadronun yarisinin 30 yas ustu olmamasi lazim
kadroda genclestirilebilecek ve as oyuncu alinacak bi suru mevki varken hocanin imparatorlugu sonucu stoperde delik acip hic hesapta yokken deligi soru isareti bir topcuyla dolduralim
sonra eabi yeav
portoda yok mu sanki 30 yaşından üstü topçu var tabi ki. yarısı felan farketmez biz tam porto kadar olamayız zaten hiçbir zaman taraftar profili buna uygun değil.

serdar olayının derin bi mevzusu var bence. hoca yollamak istese geçen sezonda yollardı bu sezonun içindede. yararlandı sonra si..tirledi ve böyle olması lazımdı. ayrıca soru işaretli topçu değil ona bakarsak her transfer soru işaretli. senin istediğin adamı alıp o adamdan verim alabileceğimiz ne malum. belki ayağı kırılcak sakatlancak 2-3 ay oynamayacak? bekleyip göreceğiz sezon sonu

Bence efsane olacak burada, Tam psikopat görünümü var futbolu da söylendiği gibiyse stoperdeki Melomuzu bulmuş olabiliriz.

Ciddi ciddi 4 m euro vermişler. Yatacak yerleri yok.
ohh ne sokmuşlar
allah belanızı versin
Ulan 3,5 milyon Euro'yu bile kaldıramamışken 4 milyon nedir Allah'ın cezaları?
Müthiş transfer başarısı.

Sokaktaki adamı yönetici yap, lig sonuncusu Chaves'e 4 milyon euro önersin Marcao'yu o bile transfer eder.
Porto ve Benfica scoutlarının göremediği neyi gördü acaba bu adamda Emre Utkucan ve ekibi?
Bi defolun gidin 4m euro nedir ya mustahak bizim gibi keriz yonetime mustahakkkk
Apo kac para komisyon aldi galiba
Ne diyorsunuz arkadaslar 4 milyon degmis mi? Scout transferine 4 milyon verince kiziyorsunuz ama soz konusu 7-8 milyon bonservis ve yillik 2-3 milyon kazanan “tecrubeli” futbolcu olunca baska yorumlar ortaya cikiyor, bakis acimiz degismeli bence. 2-3 milyona scout transferi artik cok zor, hele buyuk bir Turk takimi talip oluyorsa imkansiz.

Benfica ve Porto gormedi de bizim scout ekibi mi gordu diyenler ile o donem cok tartismistim. Umarim bu son 2 yilda “yildiz” ve “genc” oyuncu konusunda taraftarlarinizin gorusu artik degismistir. Bizim yildiz oyunculara degil, bizim genc, tempolu ve basariya ac olan oyunculara ihtiyacimiz var.

Ne diyorsunuz arkadaslar 4 milyon degmis mi? Scout transferine 4 milyon verince kiziyorsunuz ama soz konusu 7-8 milyon bonservis ve yillik 2-3 milyon kazanan “tecrubeli” futbolcu olunca baska yorumlar ortaya cikiyor, bakis acimiz degismeli bence. 2-3 milyona scout transferi artik cok zor, hele buyuk bir Turk takimi talip oluyorsa imkansiz.

Benfica ve Porto gormedi de bizim scout ekibi mi gordu diyenler ile o donem cok tartismistim. Umarim bu son 2 yilda “yildiz” ve “genc” oyuncu konusunda taraftarlarinizin gorusu artik degismistir. Bizim yildiz oyunculara degil, bizim genc, tempolu ve basariya ac olan oyunculara ihtiyacimiz var.
4 ay önce 900e alınan adama 4 m euro vermek saçmaydı evet. Takımın o sırada santraforu da yoktu, Ozan'ın satılacağı belirsizdi vs.

Uzun süredir takip ediliyor denilen adam 900 binken alınabilirdi çok zor iş değil.

Üst Alt