Marcelo Lippi l Haberleri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcelo Lippi l Haberleri

Cevap: Derbiye geliyor!

Van Gaal´in ne kadar ters bir adam oldugunu Almanya´yi takip edenler iyi bilir :) Türkiye´de calismasi imkansiz. Yönetim anlayisi, medya, oyuncularin yapisi Van Gaal´e cok ters. Hatta Türkiye´ye gelip 1 hafta sonra cekip giden ender adamlardan biri olur Van Gaal. Ciddi anlamda Adnan Polat´i ve bazi futbolculari dövebilir :)

[video=youtube;aKNxgjj5T8Q]https://www.youtube.com/watch?v=aKNxgjj5T8Q[/video]

böhyle manyak görmedım.bu bızım takımda 2-3 kısıyı oldurur

Cevap: Marcello Lippi derbiye geliyor!

allahım...

bizlere de galatasaray'da André Villas Boas gibilerini görmeyi nasip eyle... amiinnnn... gerci ben göremem de... oglum görsün bari... kendisi 2 aylık :))

slaven_bilic108afp_802416c.jpg

Bilic_dance_celebrate.jpg

400x400_SlavenBilicNew2.jpg

Scotland+v+Croatia+International+Friendly+38tpwcNqp2yl.jpg

Martin O'Neil diyorum bir senedir . Hala diyorum biliyorum olmayacak ama ben yine de bekliyorum ...

Bilic çok eğreti duruyor bence, Euro 2008'de 118'de gol attıklarında futbolcular sevinirken Bilic'i aralarına almamışlardı, yanda zıplayıp duruyodu garibim. :D

Bilic çok eğreti duruyor bence, Euro 2008'de 118'de gol attıklarında futbolcular sevinirken Bilic'i aralarına almamışlardı, yanda zıplayıp duruyodu garibim. :D

Bilic takıma da,taraftara da heyecan getirir bence.

Adam gitarist yahu. :) Asıl önemli olan,teknik direktörlük becerileri de iyi.

Bizim oyuncuların Bilic'î saha kenarında nasıl delirttiğini görmek, enteresan bir deneyim olur.

bize futbolcu döven t.direktör lazim bak ferguson a adam beckham kizdi bir krampon kafasina nasil oynadi sonra

Bilic takıma da,taraftara da heyecan getirir bence.

Adam gitarist yahu. :) Asıl önemli olan,teknik direktörlük becerileri de iyi.

Bizim oyuncuların Bilic'î saha kenarında nasıl delirttiğini görmek, enteresan bir deneyim olur.

Ne yani, sırf delirdiğini görmemiz için takımın başına mı getirelim? :)

[video=youtube;ZW2OqyAm6kU]https://www.youtube.com/watch?v=ZW2OqyAm6kU[/video]

Ne yani, sırf delirdiğini görmemiz için takımın başına mı getirelim? :)

Teknik direktörlük becerilerini de iyi bulduğunu söyledim sanırım.

Ben beğenirim Slaven Bilic'i.

Hırvatistan milli takımı somut örnektir.

2006 yılından beri çıktığı 49 maçta sadece 4 mağlubiyeti var.

Ayrıca Hırvatistan-Türkiye maçında oyundan çıkan Nihat Kahveci'yi "alkışlatan" bir adamdır kendisi.

"With the greatest respect to women, football is the most beautiful thing in the world." S.Bilic

marcelo lippi kurt hoca akilli bir hoca.

ama bizde tutar mi o ayri bir konu.

oyunculara bagli birazda alincak oyunculara.

Laudrup asla basarili olamaz Galatasaray´da. Su anda nerde bilmiyorum bile. Ya herkesin vay be diyecegi bir yabanci alacaksin ya da Türk hoca getireceksin. Baska kurtulus yolu yok.

valla herkesin vay be dedigi rijkardı aldık öbürleri delbosgeyi aldı bişey olmadı:) türkiyeden ben yalnızca abdullah avcıyı isterim. başkada olmaz..

andre villas-boas'ı cok begeniyorum ben de hem genc hem de mourinho ile yetişmiş. hatta ona ozenip tugaya bıraksınlar bile isterim takımı :D nasılsa 1.5 sezon elimizde bişi yok.. alt yapıyı da iyi biliyor.. ama sabır gosterilmeli o da bu yonetimde yok..

takım yönetiyomu dedigin adam valla morinhodan bişi kaptıysa gelsin:)

Üst Alt