Marcelo Lippi l Haberleri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcelo Lippi l Haberleri

Cevap: Marcello Lippi derbiye geliyor!

Teknik direktörlük becerilerini de iyi bulduğunu söyledim sanırım.

Ben beğenirim Slaven Bilic'i.

Hırvatistan milli takımı somut örnektir.

2006 yılından beri çıktığı 49 maçta sadece 4 mağlubiyeti var.

Ayrıca Hırvatistan-Türkiye maçında oyundan çıkan Nihat Kahveci'yi "alkışlatan" bir adamdır kendisi.

"With the greatest respect to women, football is the most beautiful thing in the world." S.Bilic

Ama harbiden adam hukukçuymuş birde. Zeki bir adam olduğu belli zaten :)

İşte Türkiye'nin %85'i senin gibi. Ferguson gelse, futboldan anlamıyor, yaşlı fln demeye kalkarsınız. O yüzden bu ülkede futbol sadece Cumartesi-Pazar kavga edip, sinir çıkarmaktan ibarettir.

ya abi liipi cok iyi hoca biliyorumda. adam gelmiş 63 üne eskisi gibi istek olmaz. takımı havaya sokamaz. yaşta önemli tabi. ozaman 35 inde adamlar alalım yasına bakmayalım. hocan biraz istekli olacak. herkes ferguson degil. sen onun durgun oldguuna bakma dısarı yansıtmıyor.:D bu arada ferguson 20 eneye aşkın zaten mencester unitedde

slaven_bilic108afp_802416c.jpg

Bilic_dance_celebrate.jpg

400x400_SlavenBilicNew2.jpg

Scotland+v+Croatia+International+Friendly+38tpwcNqp2yl.jpg

Bilic değil mi bu? Milli takım performansı hakikaten etkileyiciydi.

ya abi liipi cok iyi hoca biliyorumda. adam gelmiş 63 üne eskisi gibi istek olmaz. takımı havaya sokamaz. yaşta önemli tabi. ozaman 35 inde adamlar alalım yasına bakmayalım. hocan biraz istekli olacak. herkes ferguson degil. sen onun durgun oldguuna bakma dısarı yansıtmıyor.:D

Lucescu 66 yasinda hala döktürüyor mesela :) Feldkamp bizi 70 yasinda sampiyon yapti mesela ( hakkini yememek lazim ). 63 yasinda olmasi bence engel degil, eger ismi gecen adam Lippi´yse. Ben son yillarda Türk futbolunda o kadar sok yasadim ki, artik büyük isimlere heycanlanmiyorum :) Lippi Galatasaray´da desinler, umarim sonu digerleri gibi olmaz derim mesela :) Kuskuyla bakarim. Normalde Lippi icin 50 takla atardim

Ya yaş maş boşverin..Galatasaray'ımızı yapılandırabilirmi?.Geleceğin takımını kurabilirmi??.Bunları konuşalım,Sorgulayalım..Yemişim gelecek seneyi ilerki yıllar daha önemli..Bu anlayışla gidilirse kaç senemiz boşa gider..

Lucescu 66 yasinda hala döktürüyor mesela :) Feldkamp bizi 70 yasinda sampiyon yapti mesela ( hakkini yememek lazim ). 63 yasinda olmasi bence engel degil, eger ismi gecen adam Lippi´yse. Ben son yillarda Türk futbolunda o kadar sok yasadim ki, artik büyük isimlere heycanlanmiyorum :) Lippi Galatasaray´da desinler, umarim sonu digerleri gibi olmaz derim mesela :) Kuskuyla bakarim. Normalde Lippi icin 50 takla atardim

lucescu 66 varmı ya zaman ne cabuk geciyor:) defansif futbol oynatır lippi gene kimse begenmez. lucescuyu begenmedikleri gibi:)

Ya yaş maş boşverin..Galatasaray'ımızı yapılandırabilirmi?.Geleceğin takımını kurabilirmi??.Bunları konuşalım,Sorgulayalım..Yemişim gelecek seneyi ilerki yıllar daha önemli..Bu anlayışla gidilirse kaç senemiz boşa gider..

sence yapılandırırmı. ben yaşa şöyle takılıyorum. bu basın bu adama kalp krizi gecirttirir. gene yarı yolda kalırız..:)

bu arada ankara etimesgut tümeni iyi bi yermidir. bana anlat sen orda yapmışşın. facebook sayfasında bakarken gördüm:) cuma gidiyorum nasılmış baştan anlayalım.

Lippi: "Galatasaray'a gelecektim ama..."

Lippi: Galatasaray'a gelecektim ama...

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, bir süredir menajerleri aracılığıyla görüştüğü dünyaca ünlü teknik direktör Marcelo Lippi'yi kızdırdı. İtalyan hocanın Polat'tan tek isteği vardı: Görüşmelerin gizli kalması...

Ancak bu temaslar ve İstanbul'a geleceği haberinin sızdırılmasına Lippi'nin tepkisi büyük oldu. Çarpıcı açıklamalar yapan Lippi, Galatasaray ile görüştüğünü ve prensipte "Evet" dediğini kabul etti. Ancak özellikle duyulmamasını istediği bu görüşmenin yayılmasına çok kızdığını da ifade etti.

Sadece üç kişi biliyorduPolat'ın kendisini yaklaşan mali genel kurul öncesi koz olarak kullandığından şüphelenen Lippi, "Beni seçim malzemesi olarak kullanmasına izin vermem" dedi. Sadece 3 kişinin bildiği özel görüşmelerin duyulmasından ötürü çok rahatsız olduğu ortaya çıkan Lippi'nin yakın çevresine, "Muhtemelen bunlar Türkiye'de gündemi değiştirme çabaları olabilir. Yoksa sadece 3 kişinin bildiği ve gizli kalması sıkı sıkıya tembihlenen görüşmeler nasıl duyulur" diye dert yandığı öğrenildi.

Haber kaynağı:Milliyet

yine yanlışlar yapılıyor,yapılacak,daha kötü şeyler olcak...

Cevap: Lippi: "Galatasaray'a gelecektim ama..."

Marcello LİPPİ : Aldığım teklifler arasında hiçbir Türk takımı yok.Türkiye'de çalışmayı düşünmüyorum.

Cevap: Lippi: "Galatasaray'a gelecektim ama..."

aynen,diğeri de bendim zaten,adnan polat masada yoktu haberi yok,lippi de yoktu:D

Üst Alt