GSC Scout - # Marvin Senaya | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Marvin Senaya

Senaya, götür bizi aya aya aya…
G95BB2.gif

Biri PSG'de oynuyor biri Strasbourg. Yani biri sürekli tek kale hücum oyunu oynuyor diğeri daha çok karşılama oyunu oynuyor. Bu yüzden Clauss ve Hakimi'nin hücum metrikleri çok yüksek. Diğerinin de defansif metrikleri yüksek.
haa bu o zaman istatistiki verilerine göre yapılmış bir şey. fifa overallı gibi değil yani. e o zaman yine çok sağlıklı bir değerlendirme değil diyebiliriz sanki hakimi ile bu düzlemde kıyası. takım kimlikleri de bir parametre olduğu için.

Ligue 1 de defansif açıdan iyiyse bizde de benzer olacaktır ama ben kendisinin bunun dışında oldukça ham ve eksik yönler olduğunu düşünüyorum. Yoksa 21 yaşında daha farklı takımların da ilgisini çekmiş olurdu.

Yine de iyi izlendiyse ve potansiyel vaat ediyorsa (çalışkanlık, kararlılık gibi özellikleri vb) denenebilir.

Ligue 1 de defansif açıdan iyiyse bizde de benzer olacaktır ama ben kendisinin bunun dışında oldukça ham ve eksik yönler olduğunu düşünüyorum. Yoksa 21 yaşında daha farklı takımların da ilgisini çekmiş olurdu.

Yine de iyi izlendiyse ve potansiyel vaat ediyorsa (çalışkanlık, kararlılık gibi özellikleri vb) denenebilir.
Boey kadar özellikli bir adam olmadığı açık bence de.

Üst Alt