GSC Scout - # Marvin Senaya - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Marvin Senaya

Clermont maçı vardı hafta sonu ben onu izledim. Carole havası vardı ama kötü anlamda değil. Carole ilk geldiğinde iyi oynuyordu ama sonrasında gram geliştirememişti kendisini. Senaya'nın geleceği nasıl olacak merak ediyorum.

2:43'te başlayan 1-1 olan golde adamını takip ederken eşleşme sorunu yaşamışcasına mevlana gibi dönen isim Senaya mesela. İyi oynadığı maçta böyle bir beyin durması yaşaması düşündürücü.
Aslında ara pasını çok iyi sezip önceden çok doğru koşu yapıyor devam etse golü engelleyecek. Özette clermontun bir tane soldan atağı yok hep sağdan gelmişler bu iyiye işaret kendi kanadından gelmelerine izin vermemiş. Ama boey kadar özgüvenli ve zeki bir topçu izlenimi vermiyor. Boey bir sezon hatasız oynadı rizeye de bayerne de aynı oyunu oynadı bu elemanı izleyince aradaki seviye farkını anlıyorsun.

Potansiyeli olan bir topçuymuş bu yaşına kadar üst düzey defans oyuncuları ve antrenörlerle çalışsaymış çok daha iyi yerlerde olabilirmiş. Ama şuan Boey'den 2 seviye aşağıda

Üst Alt