GSC Scout - # Marvin Senaya - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Marvin Senaya

Boey sonrası hücum yönü sebebiyle ondan görece daha az defansif istatistikleri olan Assignon'u istemiştim. Yalnız Senaya'nın rakamları görünce daha iyi olacağını düşünmeye başladım. Neredeyse Boey'e yakın defansif istatistikleri varken hücumda da Assignon - Boey arası rakamlara sahip.

Kağıt üstünde tam da aradığımız adam gibi durmakta. Fakat videosunda çok fazla kayarak müdahele yapmakta olduğunu gördüm. Boey bunları fiziğiyle ve ayakta yapıyordu. Hakkımızda en hayırlısı hangisiyse onu alalım.

Boey sonrası hücum yönü sebebiyle ondan görece daha az defansif istatistikleri olan Assignon'u istemiştim. Yalnız Senaya'nın rakamları görünce daha iyi olacağını düşünmeye başladım. Neredeyse Boey'e yakın defansif istatistikleri varken hücumda da Assignon - Boey arası rakamlara sahip.

Kağıt üstünde tam da aradığımız adam gibi durmakta. Fakat videosunda çok fazla kayarak müdahele yapmakta olduğunu gördüm. Boey bunları fiziğiyle ve ayakta yapıyordu. Hakkımızda en hayırlısı hangisiyse onu alalım.
Bir zahmet scout ekibi bu konuları çalışmış ve transfer komitesi de transferi önden ilerletmiş olsun.
Gssözlükteki gurrpegi bunu öngörüp Dubois i geri çağırma maddesi ile kiralayalım derken herhalde yönetimdekiler bireyler yapmışlardır !!!

Full maçını izlemek lazım ama videolardan gördüğüm kadarıyla bir bek oyuncusuna göre çok yatarak müdahale yapıyor. Günümüz futbolunda ayakta kalıp savunmak önemliyken 90'ların stoperlerini andıran ya hep ya hiç müdahaleleri yapan bir adam bizim oyunumuzda her maç sarı, 3 maçta da bir kırmızı görür.

Full maçını izlemek lazım ama videolardan gördüğüm kadarıyla bir bek oyuncusuna göre çok yatarak müdahale yapıyor. Günümüz futbolunda ayakta kalıp savunmak önemliyken 90'ların stoperlerini andıran ya hep ya hiç müdahaleleri yapan bir adam bizim oyunumuzda her maç sarı, 3 maçta da bir kırmızı görür.
Clermont maçı vardı hafta sonu ben onu izledim. Carole havası vardı ama kötü anlamda değil. Carole ilk geldiğinde iyi oynuyordu ama sonrasında gram geliştirememişti kendisini. Senaya'nın geleceği nasıl olacak merak ediyorum.

2:43'te başlayan 1-1 olan golde adamını takip ederken eşleşme sorunu yaşamışcasına mevlana gibi dönen isim Senaya mesela. İyi oynadığı maçta böyle bir beyin durması yaşaması düşündürücü.

Clermont maçı vardı hafta sonu ben onu izledim. Carole havası vardı ama kötü anlamda değil. Carole ilk geldiğinde iyi oynuyordu ama sonrasında gram geliştirememişti kendisini. Senaya'nın geleceği nasıl olacak merak ediyorum.

2:43'te başlayan 1-1 olan golde adamını takip ederken eşleşme sorunu yaşamışcasına mevlana gibi dönen isim Senaya mesela. İyi oynadığı maçta böyle bir beyin durması yaşaması düşündürücü.
Sonuçta milyonda bir ihtimal oldu Boey bize piyango olarak vurdu. Adamlar verirken diz sakatlığından ötürü dikiş tutmaz dediler, ee zaten her yıl alt yapıdan bir anka kuşu çıkarıyorlar o yüzden 1 milyon aldık.

Zaten süreci biliyorsunuz. Adam yok parasına satılıyordu son anda diğer bekler sakatlandı falan resmen mucize gibi bir şey oldu... Yani bir daha öyle bir şey denk gelmez.

Bu arada Carole iyi topçuydu, iyi denemeydi. İlk yılında Umut Bulut yerine bir sağlam forvet olsaydı o sezonu rahat 8-9 asistle tamamlardı. Zaten o transferden zarar etmedik. Sevilla'ya kiraladık falan dediğin gibi adam gelişmedi potansiyeli o kadarmış yapacak bir şey yok elden çıkardık.

Böyle adamları her yıl 2-3 tane alıp denemek lazım hiç zarar gelmez. Ben sadece videosunu izlerken çok yatarak müdahale yapıyor. Normalde bir çoğu ayakta kalıp alabileceği toplar. Durduk yere risk alıp kaymasına anlam veremedim.

Son düzenleme:
Üst Alt