Matematik Bilgisi İyi Olanlar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Matematik Bilgisi İyi Olanlar

Adama 2 + 2 kaç dedim 1905 dedi tamamen seyirciye oynuyor. Yasin'e sorsam 4 derdi.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konuyu açan arkadaş matematik de sorun yaşıyorum diye konu açmış ama hangi konuda?
Matematik alanı baya geniş.

11011 en basitinden mesela bunun sonucu 27 oluyor. Bu nasıl 27 oluyor mesela biliyor mu? Demek istediğim sorunun detayına girmeden sorun yaşıyorum demek cevap vermek isteyen kişiler için zor.

Adam akıllı açılmış konuda bile goygoy yapıyosunuz arkadaş.Her konuda trolcülük oyunu oynamanız da harbiden baydı yani.Hiç mi ciddi olamaz bazı arkadaşlar.Gerçek hayatta da böyle yapıyosanız birisi 1-2-3 der dördüncüde tekme tokat girer

yahu konu dgs imiş.bende diyorum 70 -80 netler havada uçuşuyor nedir diye.

o zaman arkadaşların dediği gibi soru pratiği kazanman lazım,soru çözmelisin.

birde kalemi oynatma konusunda üşenmemelisin

Konuyu açan arkadaş matematik de sorun yaşıyorum diye konu açmış ama hangi konuda?

11011 en basitinden mesela bunun sonucu 27 oluyor. Bu nasıl 27 oluyor mesela biliyor mu? Demek istediğim sorunun detayına girmeden sorun yaşıyorum demek cevap vermek isteyen kişiler için zor.

geometri ve sayısal mantık demiş Fatih

O çarpım tablosunu yavaşça elinden indir

Üst Alt