Medya Bilgilendirme: Basın Toplantısı Adnan Polat - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Medya Bilgilendirme: Basın Toplantısı Adnan Polat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Medya Bilgilendirme: Basın Toplantısı Adnan Polat

ya tamam onlari biliyoruz ama baskan adnan ozturk veya ne bilim ali durst olsaydi,onlarda ayni seyi yapardi.

Bu kadar aciz bir durus sergileyeceklerini düsünmüyorum acikcasi. En azindan o hakaretler kinanirdi, Toki Baskani üyelikten atilirdi vs. Basbakandan özür dileyeceklerini kabul ediyorum. Dogrusu da öyle, sonucta iyi ya da kötü bir devlet baskani. Ama bu kadar aciz kalinmamaliydi.

Mehmet Helvaci bundan sonra ortaligi daha da kizistiracaktir. Zaten 1500 kadar imza toplanmis, 200 imza daha gerekiyormus. Mehmet Helvaci tek basina bunu basarabilir. Adnan Polat´in devam ediyorum demesi pek de birsey degistirmeyecektir bence. Mehmet Helvaci "Derinlerin" sözcülügünü yapiyor. Inan Kirac, Hayri Kozak ve niceleri olaganüstü genel kurula gidilmesi gerektigini söyledi. Bi tek Ali Hashas cikti devam edecegiz diyebildi :) O yüzden Adnan Polat bu genel kuruldan kacma sansi yok. Eninde sonunda bu erken secim olacak.

1500 oldu mu?

Bu arada Ali Hashas hakikaten sadik adammis.

Adnan Polat'in istifa etmesi gerektigini dusunuyordum ama son olaylarla birlikte fikrim degisti.. takim kumeye de dusse ben Adnan Polat'a sonuna kadar destek veriyorum.. umarim istifa etmez..

Simdi cikip taraftara yaranmak icin kivirip duracak sivas macinda protestolara ugramamak icin. Yemezler adnan yürü git.

Neden özür dilemesi doğru olsun ki? Başbakan'ı protesto etmek ayıp mı, suç mu, günah mı, yasak mı? Neden özür dilesin? Hepimiz çok üzüldük, böyle olmamalıydı, der geçerdi. Özür dilemek neden? Başbakan gittiği birçok yerde protesto ediliyor. Bir kere de özür dileyenini duymadım.

1500 oldu mu?

Bu arada Ali Hashas hakikaten sadik adammis.

Evet dün söylendi.8000 üyeden 1500 kisi imzalamis simdiye kadar. 200-300 üyenin daha imzasi gerekiyormus olaganüstü genel kurul icin. Üyelerin 5´te 1´i kadar imza gerekiyor. Bu imzalar toplanir. Adnan Polat fazla direnemez.

Neden özür dilemesi doğru olsun ki? Başbakan'ı protesto etmek ayıp mı, suç mu, günah mı, yasak mı? Neden özür dilesin? Hepimiz çok üzüldük, böyle olmamalıydı, der geçerdi. Özür dilemek neden? Başbakan gittiği birçok yerde protesto ediliyor. Bir kere de özür dileyenini duymadım.

Nezaketen özür dilersin sorun degil ama Adnan Polat´in davranislari kabul edilebilir cinsten degildi iste. O konuda kimse bana Adnan Polat´i savunamaz. Sen Galatasaray camiasinin liderisin. Günlerdir lideri oldugun camiaya küfür ediliyor, hakaret ediliyor ama sen TV´ye cikip haklilar diyorsun. 8000 kulüp üyesini neredeyse hainlikle sucluyorsun. Bunu kimse kabul etmez. Istifa etmesi dogru olacaktir. Ben sahsen böyle bir baskan istemiyorum.

Istifa et ve yeni bir profesyonel yonetim kadrosu kur. Haldun Ustuneli getir Sezgini yolla veya baska bir gorev ver 5 sene daha baskansin, ahada buraya yaziyorum

Isin dogrusuna bakacak olsak Galatasaray'i ilgilendirmeyen siyasi bir protesto icin ozur dilemek Galatasaray baskanina dusmez, ama, yine de bu protesto Galatasaray stadinda oldugu icin ve basbakanin da bu stadda emegi oldugu icin ozur dilemek gerekirdi ama Adnan Polat batirdi herseyi, o ayri.

Evet dün söylendi.8000 üyeden 1500 kisi imzalamis simdiye kadar. 200-300 üyenin daha imzasi gerekiyormus olaganüstü genel kurul icin. Üyelerin 5´te 1´i kadar imza gerekiyor. Bu imzalar toplanir. Adnan Polat fazla direnemez.

Insallah. Bu Adnan Polat'i nasil da destekliyordum. Simdi bile yuzundeki yorgunlugu ve uzgunlugu gorunce uzuluyorum ama, malesef sartlar istifasini gerektiriyor. Kendisi yapti herseyi. Keske istifa etse de gorevden alinmak gibi kendisi acisindan daha beter bir durumla karsilasmasa.

Sevgili Abraham, konu gerçekten bayağı derin, buralara sığmaz. Bazı noktalarda farklı düşünsem de, haklı olduğunu düşündüğüm yerler var. Ama şunu en azından belirteyim, Adnan Polat'ın hayata geçirdiği projelerin hepsi aslında Canaydın'ın projeleridir. Adnan Polat, Canaydın'ın projelerini hayata geçirmiştir. Camianın desteğini arkasına aldıktan sonra o işleri herkes yapardı. Burada Canaydın'ın neden Adnan Polat'ı seçtiği önemli. En zor anında Adnan Polat'ı yanında istemesinin bir sebebi var. Bu sebepleri de bilen bilir, lafı fazla uzatmayayım. Adnan Polat'ın babası, İbrahim Polat o zaman çok karşı çıktı oğlunun bu işlere girmesine, çünkü koskoca holding var ortada. Ama Adnan Polat birşeyler biliyordu veya bekliyordu ki Özhan Canaydın'ın yanında yer aldı. Sonrası malum.

Ali Dürüst o dönem başkan olmak istemedi belirli sebeplerden ötürü. Belki ailevi, belki işleriyle ilgili başka sebeplerden. Belki de Adnan Polat'ın arkasına aldığı rüzgarın yönünü değiştirmek, ayrık bir hareket yaratmak istemedi. Ama benim bildiğim, duyduğum ve gördüğüm eski başkanların ve duayenlerin gönlünde yatan başkan Ali Dürüst'tür.

Sonuç olarak her türlü Galatasaray'ın kazanmasını isterim. İster bu yönetimle, ister başka yönetimle. Benim temennim de dediğim gibi Ali Dürüst'ün başkan olması ve Adnan Öztürk'ün ilerleyen dönemler için başkanlığa hazırlanmasıdır.

Ali Dürüst konusunda hemfikirim.Daha önce yakışacağını ve sevdiğimi belirtmiştim sevgili Alkan. Bu yönetim miadını doldurmak zorunda bırakılmıştır. Diğer konulara girmek dediğin gibi anlamsız belki şu saatten sonra ancak yine de böyle bir şekilde gitmesini sindiremiyorum bir Galatasaraylı olarak.

Ne diyelim Galatasaray'ın hayrına olacak herşeyin yanındayım senin de dediğin gibi.

@Onur

Toki başkanına laflarını yedirmeliyidi falan diyorsun güzel diyorsun ve keşke öyle bir dünya da yaşasak da,:) sen gerçekten inanıyor musun orada TOKİ başkanının konuştuğuna?Hani bedensel olarak konuşmuş olabilir tabi ama TOKİ başkanına laflarını yedirmek demek başbakana laflarını yedirmek demek midir, değil midir siyaset arenasında? Bunu lütfen bir daha düşün. Başbakan'ı ıslıklamakla onun vezirlerini ıslıklamak arasında bir fark yok. Yani kastettiğimiz özür dilettirmemesi ve haklısın demek zorunda kalması bundandır Adnan Polat'ın.

Ben de diyorum ki, hatalı olduğun, yanlış yaptığın bir şey için özür dilersin. Burada hata yok, yanlış yok. Toplumun en doğal hakkı eleştirmek, protesto etmektir. Bundan doğal ne olabilir? Ha, nezaketen birşeyler söylemek gerekiyorsa çıkarsın, üzüldük, olmamalıydı, daha dikkatli oluruz vs. gibi her zaman kullandığı yuvarlak ifadelerle işi kapatabilirdi. Ama başkan başka birey olmayı seçti. Zaten onu bugünlere getiren de hep bu yanlış seçimleri, krizleri yönetememesi değil mi? Ama bu sefer bayağı bir çuvalladı.

Insallah. Bu Adnan Polat'i nasil da destekliyordum. Simdi bile yuzundeki yorgunlugu ve uzgunlugu gorunce uzuluyorum ama, malesef sartlar istifasini gerektiriyor. Kendisi yapti herseyi. Keske istifa etse de gorevden alinmak gibi kendisi acisindan daha beter bir durumla karsilasmasa.

Bende cok severdim Adnan Polat´i. Ama kendi kendine etti yani. Onun sucu. Bir takim bu kadar boslanmaz. Bu kadar hata üst üste yapilmaz. Protesto olaylari disinda da Adnan Polat´i bu sene cok cok basarisiz buluyorum. Protesto olayi bardagi tasiran son damla oldu zaten. Bugün de yeniden özür dilerse hic sasirmam. Toki Baskani cok hakli der, hakaret etmekte haklilar der. Bakalim ne diyecek. Merak ediyorum

Bende cok severdim Adnan Polat´i. Ama kendi kendine etti yani. Onun sucu. Bir takim bu kadar boslanmaz. Bu kadar hata üst üste yapilmaz. Protesto olaylari disinda da Adnan Polat´i bu sene cok cok basarisiz buluyorum. Protesto olayi bardagi tasiran son damla oldu zaten. Bugün de yeniden özür dilerse hic sasirmam. Toki Baskani cok hakli der, hakaret etmekte haklilar der. Bakalim ne diyecek. Merak ediyorum

Soylediklerine katiliyorum. Adnan Polat'in en buyuk eksikligi cok cok fazla inatci olmasi.

Aman Alkan hiç siyasete girme. :) Amsterdam'da bir barda hollandalı bakanların hayat felsefelerinin yanlışlığından konuşuyormuşuz havasında olmayalım ne olur :) Burası medeni bir Türkiye artık. Senin söylediğin durum haklı olsan da burası için geçerli bir durum değil. Bu başkanımıza ait bir özellikte değil. En son özür dilemeyen Fransa'da kaçak şu an. Bir kaç ünili genç de 9 ay hapis yedi.

Hani siyasete girmek istemiyorum ancak girmek durumunda kalıyoruz; taraftar protestosunu başbakanın yüzüne yaptığında "bireysel olarak" "haklı olabilirsiniz, sizler için çalışıyoruz" diye cevap verecek bir muhattap bulursa bir gün.Toplu olarak edilen protestolarında normal sayılacağı günler gelir elbet.

Bu arada Sanem Altan'ın yazısını okumanı isterim. 1.5 milyar dolarlık yatırımımıza onay verecek bir makamdan bahsediyoruz. Kendilerini düşünmüyorlar gibi geliyor bana bu özürleri dilerlerken.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt