Mehmet Ali Aydınlar: "Küme düşürülmenin kalkmasını ben de istiyorum" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Ali Aydınlar: "Küme düşürülmenin kalkmasını ben de istiyorum"

Cevap: Mehmet Ali Aydınlar: "Küme düşürülmenin kalkmasını ben de istiyorum"

ibrahimseten İBRAHİM SETEN

VAY CANINA: TFF, futbol genel kurulunu "şike" gündemiyle olağanüstü toplantıya çağırır ve düşme kararını kulüplere bırakırsa hiiiiç şaşırmam

"Hile ile hurda ile düzenbazlık ile hak yemek ile şampiyonluk elde etmek serbest olmalı" demiş MAL

Şike davası başladı başlayalı herkesin korkusu UEFA. Bu korku olmasa çoktan dava kapanmıştı, maddeyi değiştirmek cezaya razıyım demek de oluyor.Fener İçin Türkiye 'yi yakmaya göze alacaklar mı göreceğiz.

Yıllar sürecek bu lekeyi göze alırlar mı bilmem ama yapanı tarih affetmez.

Cevap: Mehmet Ali Aydınlar: Küme düşürülmenin kalkmasını ben de istiyorum.

Şike yapan da düşmesin dememiş ki adam. Teşvik ve şike aynı kefeye konmasın, teşvik suçu işleyen düşürülmesin, şike yapan düşürülsün demiş. Fenerliler sevinmesinler hemen.

etik kurulu sike yok diyecek ve mali düüsrmeyecek tek amaci bu :)

adam teşebbüs edenle şike yapan ayrı degerlendirlmeli demiş ama. yani aydınlar fener icin sadece teşebbüs etmişler diyip sıyıracak feneri. olay oraya gidiyor.

:mad:Bu nasıl bir çelişkidir?Adı şikeyle anılan futbolcuya lisans vermiyorsun ama adı şikenin her çeşidine dibine kadar bulaşmış takım hala baş köşeyi işgal ediyor! Yatacak yeriniz yok.

Ayrıca Başbakan'la ne konuştukları, MAA'nın o neşe dolu suratının sırrı da anlaşıldı böylece.

Düzeltme: MAA yalanladığına göre sözlerimi geri alıyorum.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, bugün bazı yayın organlarında Futbol Disiplin Talimatı'nın 58. maddesi ile ilgili kendisinin ağzından yapılan haberlere açıklık getirdi.

Başkan Aydınlar; "Ziraat Türkiye Kupası öncesinde yapılan sohbette; 'Futbol Disiplin Talimatı'nın 58. Maddesini ben de yanlış buluyorum. Ancak soruşturma sürdüğü sırada değiştirilmesi doğru değil. Bu maddede şike yapanla, şikeye teşebbüs eden; teşvik primi alan ile buna teşebbüs eden de aynı cezaya çarptırılıp küme düşüyor. Bunların ayrı kategorilendirilmesi gerekiyor' ifadelerini kullandım. Ayıca bugüne kadar hiçbir ortamda 'küme düşürülmesinin kalkmasını ben de istiyorum' şeklinde bir ifadem olmamıştır" diye konuştu.

Tff

dililler gelmeye başlamış anlaşılan

Sonucta "sike tessebüsü, tesvik, tesvik girisimi ayrilsin" demis. Yemisim öyle yalanlamayi :D

Üst Alt