mehmet demirkol - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Socrates Emre Özcan hariç gram futbolun konuşulmadığı haftalık stand up idi son baktığımda. Vole'de bile daha akil adamlar var futbol konusunda, Demirkol'u çıkartmaları şaşırtıcı değil, Show'da da Demet Akalın'la Alişan gündüz programı yapıyor.

Senin bir videosunu dahi bitirememiş olman Socrates'in gurme bir oluşum olduğunun şüphesiz ki kanıtıdır. Sen ki Obi Mikel'in Chelsea'de değil de West Ham'da oynadığına tarafımdan inandırılmış bir zatsın , Emre Özcan transition gegenpress vs bahsediyorken muhtemelen çamaşır makinesi izleyen çocuklar gibi bakıyordun videoya , anlamaman normal. Hedef kitleleri zten sen ve sen gibiler değil Samir.
O dedigin agir yalan da onu geceyim simdilik

Senin kendi zevklerini dayatan, vasati 2-3 terim kullanildi diye matah bir sey sanan dusunce yapinda bunlarin kaliteli oldugunu dusunmeni anliyorum ama sadece boktan bir kanali savunmak icin boyle sacmalayacagini dusunmemistim. Got yalamaktan haz duyan kitleye katildigin icin seni tebrik ederim.

Socrates Emre Özcan hariç gram futbolun konuşulmadığı haftalık stand up idi son baktığımda. Vole'de bile daha akil adamlar var futbol konusunda, Demirkol'u çıkartmaları şaşırtıcı değil, Show'da da Demet Akalın'la Alişan gündüz programı yapıyor.

Emre özcan ve Orkun iyidir.Londra merkezi herkesin aksine izlemekte zorlanıyorum.Erman yaşar aşırı cıvıtıyor.Kaan kural ve İnan da iyidir.Gerçi İnanda bana itici gelen birşey var ama çözemedim daha.

Emre özcan ve Orkun iyidir.Londra merkezi herkesin aksine izlemekte zorlanıyorum.Erman yaşar aşırı cıvıtıyor.Kaan kural ve İnan da iyidir.Gerçi İnanda bana itici gelen birşey var ama çözemedim daha.
Erman Yaşar'ı tanımıyorum da fazla götü kalkık ve boş birisi gibi geliyor ilk izlenimde.

Emre Özcan dışında da fark yaratacak birisi yok bence. Kaan Kural'ı ayrı tutarsam.

Baskettekiler iyi, onlarda sıkıntı yok. Bir de Ozan Can mı ne vardı o bebe de iyiydi ama onu pek konuşturmuyorlardı. Bunlar dışındaki ekip anca Takvim gazetesine köşe yazarı olurlar.

O dedigin agir yalan da onu geceyim simdilik

Senin kendi zevklerini dayatan, vasati 2-3 terim kullanildi diye matah bir sey sanan dusunce yapinda bunlarin kaliteli oldugunu dusunmeni anliyorum ama sadece boktan bir kanali savunmak icin boyle sacmalayacagini dusunmemistim. Got yalamaktan haz duyan kitleye katildigin icin seni tebrik ederim.
Mevzu göt yalamak ise sen kimseye sıra vermezsin ahbap. Mevzunun benim zevklerimle ilgisi yok , ortalık yerde hadsizce hakarete giren sensin. Gerçek bir mallık arıyorsan attığın mesaja göz atmanı öneririm.

Mehmet Demirkol Gustavo'nun kırmızısına FIFA'nin, UEFA'nın kırmızı dediğini ama MHK'nin sarı dediğini söyledi Karşı Karşıya'da. Ulan MHK eğer o pozisyona sarı diyorsa öyle kurumun ben şerefine, haysiyetine...

Üst Alt