mehmet demirkol - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu sosyal medyadaki algıyı medyaya taşıyan kim diyordum sanırım bu herifmiş.

Neymiş kupada önde duruyorsan tepkiler de gelirmiş.

Al bu fotoyu da duvarına as.

EoujI0NU8AIkwNr

Resim twitter'dan alınma.

6 sene oldu az değil. 1-2 sene içinde yine olamazlarsa psikolojik olarak kaldıramayacaklarının farkındalar.

O yüzden Fener her şeyi yapacaktır saha içinde/dışında.
Yapıyorlar yine olmuyo :asd:

Ben bu camianın cenabetliğini bir türlü çözemiyorum, en zenginler bunlarda, medya bunlarda, algı bunlarda. Galatasaraylı bir tane zengin adam bulamazsın, her türlü imkanları medya patronları iş adamları mevcut, ama o cünupluğu kıramıyorlar.

Şike davasından sonra bütün o hakem algıları, kadıköy şerefsizlikleri bir bir bitti. Eskiden hakikaten biz bunlarla bu kadar şerefsizliğe rağmen iyi çarpışıyormuşuz. Fetö gerçek olan kayıtları yayınladı, yasa dışı dinleme olduğu için mahkeme bunları akladı. Ama gerçek yüzleri ortaya çıktıktan sonra Fenerbahçe camiasının aslında ne kadar sıradan, vasat ve Galatasaray'a rakip bile olamayacak seviyede olduğunu kendileride gördü.

Yapıyorlar yine olmuyo :asd:

Ben bu camianın cenabetliğini bir türlü çözemiyorum, en zenginler bunlarda, medya bunlarda, algı bunlarda. Galatasaraylı bir tane zengin adam bulamazsın, her türlü imkanları medya patronları iş adamları mevcut, ama o cünupluğu kıramıyorlar.

Şike davasından sonra bütün o hakem algıları, kadıköy şerefsizlikleri bir bir bitti. Eskiden hakikaten biz bunlarla bu kadar şerefsizliğe rağmen iyi çarpışıyormuşuz. Fetö gerçek olan kayıtları yayınladı, yasa dışı dinleme olduğu için mahkeme bunları akladı. Ama gerçek yüzleri ortaya çıktıktan sonra Fenerbahçe camiasının aslında ne kadar sıradan, vasat ve Galatasaray'a rakip bile olamayacak seviyede olduğunu kendileride gördü.
Günlük düşünüyorlar ve saha içine çok karışıyorlar. Acun kim yav da kulüpte söz sahibi oluyor.

Koç zaten planladığı ve başkan olmadan önce söz verdiği hiç bir şeyi uygulayamıyor. Bizi düşürerek yükselmeye çalışıyorlar sadece.

Geldiğinde sağlam bir adam getirip sabretse böyle olmazdı. Şu nasıl sattığı belli olmayan adamlar olmasa zaten şu an dibin dibine vurmuşlardı.

Bak bir de bu varmış.

Günlük düşünüyorlar ve saha içine çok karışıyorlar. Acun kim yav da kulüpte söz sahibi oluyor.

Koç zaten planladığı ve başkan olmadan önce söz verdiği hiç bir şeyi uygulayamıyor. Bizi düşürerek yükselmeye çalışıyorlar sadece.

Geldiğinde sağlam bir adam getirip sabretse böyle olmazdı. Şu nasıl sattığı belli olmayan adamlar olmasa zaten şu an dibin dibine vurmuşlardı.

Bak bir de bu varmış.

Ve işin bizim açımızdan kötü tarafı ise bu mehmet demirkol gibi tiplerden Galatasaray Lisesinde çok var, Galatasaray futbol takımı ve Fatih Terim ile ilgili söz sahibiler. Sovyet gibi bizi zor zamanlarda güzel bölüyolar, ama bu camianın yapısı mıdır nedir zor günlerde futbol takımı daha hırslı oluyo, bizi de çözemedim gitti.

bu objektif geçinen ruhu taraflı şahsın gerçek yüzü fenere koydukça ortaya çıkıyor, benim için sürpriz değil zaten hiç sevmezdim. aynısı serdar ali çeliker denen herif için de geçerli tarafsız geçiniyor ama ufak dürtüklenince hemen içindeki holigan ortaya çıkıyor bunların.

Maç 0-1’ken Gustavo’nun önce topa müdahale etmiş dahi olsa tabanla Hasan Ali’nin kaval kemiğine girişine VAR’da 2 dakika izleyerek verdiği sarı kartın kırmızıya dönmeyişi tartışılacak bir karar.

Üst Alt