mehmet demirkol - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Galatasaray Sportif A.Ş Başkanvekili Erden Timur'un Kasımpaşa maçından sonraki demeçlerini sert bir dille eleştirdi.​

Socrates'e konuşan Mehmet Demirkol, Erden Timur'un çok fazla kameralar karşısına çıkmaması gerektiğini söyledi.

"KONUŞTURMAMAK LAZIM"

"Ben Kulüp Başkanlarından ziyade halka konuşucak yöneticilerin futboldan gelen isimlerin olmasından yanayım. Sahaya çıkmış, seyirciyle interaksiyona girmiş, rakibi bilen, onun ne yaşadığını bilen kişiler konuşmalı. Bunları yaşamayan adamları TV'lerde konuşturmamak lazım kulüp adına. Topa vurmamış adam, Trabzonspor-Fenerbahçe maçında oyuncuların ne hisettiğini ne yaşadığını bilebilir mi?"

"DALGA GEÇMİŞ"

"Yabancı hakemle ilgili konuşmalarına baktım. Dalga geçiyor ya. Robot hakem felan olsun diyor, en fazla şikayet eden sensin. Yabancı hakem sömürge olduğunu kabul etmektir." ifadelerini kullandı.

Kafayı yemiş ya bu herif. Mehmet DemirKOÇ olmuş artık iyiden iyiye. Adam dediki keşke kimsenin baskı altına alamayacağı, etkilenmeyeceği robot hakem olsa, yapay zeka olsa keşke. Bunun neresi dalga geçmek? Bu arada muhtemelen 15-20 sene içinde göreceğiz bunu.

Ayrıca bu ülkede ne zaman futboldan gelmiş bir 2. Adam oldu bugüne kadar? Federasyonda bile yok.

Erden Timur'un çok fazla kameralar karşısına çıkmaması gerektiğini söyledi.

G*tü yanmış Demirkol'un.

Erden Bey , bu sene toplasan 5 kere ya çıkmış ya çıkmamıştır ekranlara.

Kendi takımın sıyırmış başkanı malum kişiden sonra en çok kamera ve mikrofonlara konuşan şahıs ülkede. Ona da bir laf etsin?
Ama derki o başkan, e Erden Timur ne? Bugün başkandan sonra 2. etkili adamsa, yarının başkan adayı.

İyice g*tleşti yutuba geçtikten sonra.

Ahmet Ercanlar bile karakterli bu adamdan en azından fenerli bir maşa olduğunu kabul ediyo adam. Sinsi ahlaksızın teki Erden Timur hakkında konuşurken mimiklerine ses tonuna dikkat edin o nefreti hissediyosunuz. Sezon sonu şampiyon olduğumuz zaman en çok bu adamın içten içten ağlamasını izlemek istiyorum.

Son düzenleme:
Ligdeki ilk fb-ts maçında Tadiç’e verilen penaltıda pozisyon penaltı deyip çekmeyi saymazsan diye ekleyen bir adamcık. Koç mamasını keser diye “Ne alakası var kardeşim önce Tadic çekiyor penaltı iptal edilmeliydi, Ts faul kullanmalıydı” diyemedi Demirkoç.

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Galatasaray Sportif A.Ş Başkanvekili Erden Timur'un Kasımpaşa maçından sonraki demeçlerini sert bir dille eleştirdi.​

Socrates'e konuşan Mehmet Demirkol, Erden Timur'un çok fazla kameralar karşısına çıkmaması gerektiğini söyledi.

"KONUŞTURMAMAK LAZIM"

"Ben Kulüp Başkanlarından ziyade halka konuşucak yöneticilerin futboldan gelen isimlerin olmasından yanayım. Sahaya çıkmış, seyirciyle interaksiyona girmiş, rakibi bilen, onun ne yaşadığını bilen kişiler konuşmalı. Bunları yaşamayan adamları TV'lerde konuşturmamak lazım kulüp adına. Topa vurmamış adam, Trabzonspor-Fenerbahçe maçında oyuncuların ne hisettiğini ne yaşadığını bilebilir mi?"

"DALGA GEÇMİŞ"

"Yabancı hakemle ilgili konuşmalarına baktım. Dalga geçiyor ya. Robot hakem felan olsun diyor, en fazla şikayet eden sensin. Yabancı hakem sömürge olduğunu kabul etmektir." ifadelerini kullandı.
Ulan sen hayatında kaç kere futbol topuna vurdun da ahkam kesiyorsun o zaman?

Kapitalist köpek.

Üst Alt