mehmet demirkol - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ya bu herif hep böyleydi sadece tv de yine biraz alttan alta yapıyordu.. Dijital de rahat rahat yapıyor..Eğer ridvan gibi maçlardan sonra sicagi sıcağına programa çıksa ondan bin kat beter olurdu..

2013 yılında bulent korkmaz ile yaptığı 90 artı programı vardı.. Devre arası sneijder gelmiş ne gerek vardı ki bu transfere diyordu.Takimda da amrabat hamit umut burak falan var.Ozellikle sneijder e her hafta salliyordu ekurisi bulent korkmaz ile.Sabri,burak,Selçuk en sevdiği adamlardı.. O kadar çok örnek var ki.Yillarca bu adamları tarafsız zannedip izledi bizim taraftar yazık..

anlamıyorum bu adam TV de bazen taraflıya kayan ama mantık dahilinde yorum yapan adamdı - youtube ortamına geçince hiç izlenebilir bir profil değlil açıkçası. herifin hatta bizim unutulmaz maçlarda yorum yaptığı kesitler var yav.

enteresan. herkesin bir fiyatı bir yerde var demek.

benim en anlamadığım şey ise bunun gibi, serdar ali çelikler gibi, uğur karakullukçu gibi yorumcuların, senden benden ne farkı olduğu?

eski futbolcu desen değiller,
teknik personel desen değiller,
spor yöneticisi desen değiller...

bu zat kadar genel kültüre sahip binlerce adam da var.

nedir yani bu kasa youmcuların olayı? nedir?

Erden konuştuğunda herkesin hizaya geldiğini bildiği için uzak tutmak için algı yapıyor.
Zekadan yoksun sinsi bir insan

benim en anlamadığım şey ise bunun gibi, serdar ali çelikler gibi, uğur karakullukçu gibi yorumcuların, senden benden ne farkı olduğu?

Medyada tanıdıkları aracılığıyla sektöre girmişler yüzleri de tanındığı için bir şekilde iş bulabiliyolar işte

Erden Timur'un söylediklerinde dalga geçme olarak yorumlanabilecek ne bir söz var ne de bir yüz ifadesi. Adam diyor ki "Algılardan, tehtidlerden etkilenmeyecek, ailem zarar görür mü, işimi kaybeder miyim endişesi taşımayacak robotlara yönetebilsek maçları ama öyle bir şey mümkün değil" Bu düdük de bırak ya dalga geçiyo diye yorumluyo bu sözleri :d Hemen her hafta fetö göndermesi yapan, kollandıkları maç sonrası bile hakemleri suçlayan fb yöneticilerine ya da ali koça en ufak söz söylediğini hatırlamıyorum. Ts maçı sonrası olaylarda Oosterwoldenin tekmeyle igili en ufak söz söylememiş fb futbolcularının yaptıkları linç girişimini engelleme amacı taşıyomuş :d Ulan bu hareketleri yaparken o taraftarların etrafında en az 20 tane görevli var neyin linç girişimi bu? Tam bir fenerli hem de en sinsilerinden.

basın sektörü tamamen eş dost akraba tanıdık ilişkileri ile girilen bir sektör. tek bir istisnası yoktur. bildigim kadarıyla dunyada da genel olarak boyle. ahbap çavuş ilişkisine dayalı olma bakımından siyasetin bile ötesinde olan tek sektördür muhtemelen.

bunu medyaya çıkartan zamanın yeni yüzyıl gazetesi genel yayın yönetmeni rambo okan ayarında fener taraftarı olan mehmet yakup yılmazdır.

Eskiden ciddiye alıp da programlarını izlediğime utandım. Şu ortamda Ali Koç'un nasıl sürekli futbolu saha dışına taşıyıp insanları birbirine kırdırdığını göremeyen herkes beyinsizdir. En çok sen şikayet ediyorsun derken bile algı yaratmaya uğraşıyor. Ulan Fener'in bu tarz konularda resmi yollardan yaptığı açıklamaların, sosyal medyadan yapılan açıklamaların, basın toplantılarının, basına verilen demeçlerin belki 10'da 1'ini yapıyoruzdur. Ne şikayetinden bahsediyorsun, kimi kandırabileceğini zannediyorsun?

Benim daha da anlamadığım şey bunları izleyen taraftarımızın olması.

Medyada tanıdıklarının olması

Üst Alt