mehmet demirkol - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tudor'un efsane olduğunu söyleyen arkadaşlar Tudor'un toplasan 10 sezonda(2 sezon Siena'da kiralıktı sanırım) 150-160 maçı bile yok Juventus'ta. Adamın komple kariyerinde milli takım dahil 250 maçı ya var ya yok.
Alt tarafı Juventus'ta 8 sezon oynamış rotasyon oyuncusu bir stoperdi zamanında. Ferrara, Pessotto, Iuliano, Montero, Brindelli, Thuram gibi adamlara saygısızlıktır Tudor'a Juventus efsanesi demek. 2002'de Thuram geldikten sonra doğru düzgün maçı bile yok zaten.

Bizim avareleri dört nala koşturmuş olması bile Tudor'a saygı sebebidir.

Ağustos'tan sonra saygıya devam edip etmeyeceğimize karar veririz.

Açık konuşmak gerekirse muhabbet her başlıkta aynı saçma yere gidiyor. Yörük yaparken savunduğumuz şeyi sanki kesin bir yargı gibi değil fikir gibi beyan edersek bu sıkıntıyı çözebiliriz. Aksi takdirde kreşten beter oluyor. Moderatorler de ağzına biber surerim diyen ebeveyn gibi takılıyor.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

tudor mu juve efsanesi
yorruuuu

demek ki yasin yetmedi senin o doneme almanci adam savage

Sadece bir tane Juve taraftari bile benim ile ayni fikirdiyse, geri kalanina pschhhht demek düser Refiiq...

YouTube

Bunca sakatliga ragmen 10 sene Juve´de oynamak, tüm byük yildizlarin itibarini kazanmak icin önelik ile Adam, sonrasinda Efsane, en sonunda REIS olmak lazim...

Ama Tudor merhametlidir, affeder, yeter ki biat ediniz.

YouTube

Zaten bize suranin buranin efsanesi diye gelen hicbir adamdan fayda gelmemistir. Bu sebeple de TerminaTudor'un Juventus efsanesi olmamasi bizi anca tebessum etmeye surukler

Mehmet Demirkol: "Tudor basın toplantısında dayak yiyor resmen. Aykut Kocaman çıkıp gidiyor. Bu saygısızlık!"

Mehmet Demirkol: "Sadece Fenerbahçeliler değil ki... Aykut Kocaman'ın açıklamalarını da Galatasaraylılar dalga geçmek için merak ediyor."

Mehmet Demirkol: "Yerli hocalar hep korunuyor. Yabancılar hiç korunmuyor!"

Mehmet Demirkol: "Bu ülkede Türk teknik direktörlerinin korunduğu kadar kimse korunmuyor."

Mehmet Demirkol: "Tudor basın toplantısında dayak yiyor resmen. Aykut Kocaman çıkıp gidiyor. Bu saygısızlık!"

Mehmet Demirkol: "Sadece Fenerbahçeliler değil ki... Aykut Kocaman'ın açıklamalarını da Galatasaraylılar dalga geçmek için merak ediyor."

Mehmet Demirkol: "Bu ülkede Türk teknik direktörlerinin korunduğu kadar kimse korunmuyor."

Hayırdır acaba kafasına taşmı düştü bunların bukadar düşünceli değillerdi

2.yorum şahane

Mehmet Demirkol: "Bence yabancıyı toptan yasaklayalım. Ama yerli oyunculara da yabanci araba yasağı gelsin. Hem oyuncu yerli olsun hem arabası Ferrari olmaz."

Sent from my Galaxy S8+ using GSCimbom mobile app

Mehmet Demirkol: "Bence yabancıyı toptan yasaklayalım. Ama yerli oyunculara da yabanci araba yasağı gelsin. Hem oyuncu yerli olsun hem arabası Ferrari olmaz."

2 gün önce yazdım burada:

Yemin ederim sinirim bozuldu uyuyamıyorum.

Yaw bu Türk futbolculara desek neden yerli otomobil Şahin'e(yerli derken yerli falan değil de) binmiyorsun Alman arabası BMW'ye AUDI'ye biniyorsun? En iyi arabayı Almanlar yapıyor o yüzden Alman arabasına biniyorum derler.

O zaman benim niye en iyi futbolcuları üreten ülkenin futbolcularına sahip olma hakkım yok. Ben neden Alman futbolcu isteyemiyorum?

Sen lüks istiyorsan ben de lüks istiyorum arkadaş.

https://www.gscimbom.com/forum/f41-...im-cikaramayiz-161597/index6.html#post9473548

Hırvatistan maçını kayıp edersek,bizim prim tayfası bu yoruma kesin racon keserler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

[FONT=&quot]Mehmet Demirkol: Bazı oyuncular ne olursa olsun taraftar ile barışamaz. Selçuk İnan artık bu konumda acilen gönderilmeli.

[/FONT]

Mehmet Demirkol: Bazı oyuncular ne olursa olsun taraftar ile barışamaz. Selçuk İnan artık bu konumda acilen gönderilmeli.

Çok haklı Sneijderin gitmesi ile Selçuğun gitmesi gerektiği neden aynıydı..

Neden gitmedi ye gelirsek bence konu tamamen yönetimle alakalı.. Selçuk giderse bu takım, büyük ihtimalle beşiktaş olacaktı.

Yerli bir oyuncuya tr de başka takıma gidemezsin, maddesi koyamazsın. Selçuk olurda Beşiktaşa katkı sağlar diye yollayamadılar..

Mevcut performansı dipte ama yine korktular.

Çok haklı Sneijderin gitmesi ile Selçuğun gitmesi gerektiği neden aynıydı..

Neden gitmedi ye gelirsek bence konu tamamen yönetimle alakalı.. Selçuk giderse bu takım, büyük ihtimalle beşiktaş olacaktı.

Yerli bir oyuncuya tr de başka takıma gidemezsin, maddesi koyamazsın. Selçuk olurda Beşiktaşa katkı sağlar diye yollayamadılar..

Mevcut performansı dipte ama yine korktular.
Trabzona giderdi Beşiktaş'a gitmezdi

SM-G900FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt