Mehmet Helvacı, Basın Tribünü'ne konuk oldu | TRT 3 - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı, Basın Tribünü'ne konuk oldu | TRT 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mehmet Helvacı şuanda Basın Tribünü'nde | TRT 3 Canlı

adnan polatda gecmiste iyiydi

simdi soylediklerine ve yaptiklarina bakmayi ogrenmeniz lazim

soylediklerini yapmazlarsa sallarsiniz

Adnan Polatı zamanında yöneten biri vardı, Alp Yalman gibi. Ali Dürüstü de keza öyle, Faruk baskan, Mehmet Cansun ve rahmetli Canaydın gibi. Fakat Ali Dürüst istisnasız hep Galatasaraya faydalı olmus bir kisiliktir.

Mesela Canaydının Luceyi yollayıp Terimi getirme planına ortak olmak gibi bir yanlısıda var. Kendi getirdigi Luceyi hemde. Fakat o dönemde tribünlerden ve camia icinden cok ciddi baskı vardı Terimin geri getirilmesi icin.

Terimin, "Lucenin tırnaklarıyla kurdugu kadronun üzerine oturmam" mantıgındaki gereksiz egosu herseyi bir anda mahvetti. Halbuki Kallinin takıma oturttugu iskeleti ve oyun anlayısını ne güzelde harmanlamıstı ilk döneminde. Fakat ikinci gelisinde Fiorentinadaki baarısından mı yoksa Milanın basına gecmesinden mi bilmem, Galatasaraya biraz burnunun ucuyla baktı ve Galatasarayı maddi ve manevi cok ciddi zararlara soktu.

Akabetinde ise Ali Dürüst "ben Galatasaraya zarar verdim" diyerek bir sonraki donem icin gorevi bıraktı. Bunu Adnan Polat yapamadı, aradak fark bu.

Cevap: Mehmet Helvacı, Basın Tribünü'ne konuk oldu | TRT 3

Helvaci gercekten de bazi taraftarlari ayakta uyutmasini cok iyi biliyor tipki Polat gibi.

Bu ozelligini Polat'tan almis olmalidir. Bu adam'i bilmesem etmesem harika bir baskan olacak derim ama bilen biri "yuru git isine" der.

Adnan Polatı zamanında yöneten biri vardı, Alp Yalman gibi. Ali Dürüstü de keza öyle, Faruk baskan, Mehmet Cansun ve rahmetli Canaydın gibi. Fakat Ali Dürüst istisnasız hep Galatasaraya faydalı olmus bir kisiliktir.

Mesela Canaydının Luceyi yollayıp Terimi getirme planına ortak olmak gibi bir yanlısıda var. Fakat o dönemde tribünlerden ve camia icinden cok ciddi baskı vardı Terimin geri getirilmesi icin.

Terimin, "Lucenin tırnaklarıyla kurdugu kadronun üzerine oturmam" mantıgındaki gereksiz egosu herseyi bir anda mahvetti. Halbuki Kallinin takıma oturttugu iskeleti ve oyun anlayısını ne güzelde harmanlamıstı ilk döneminde. Fakat ikinci gelisinde Fiorentinadaki baarısından mı yoksa Milanın basına gecmesinden mi bilmem, Galatasaraya biraz burnunun ucuyla baktı ve Galatasarayı maddi ve manevi cok ciddi zararlara soktu.

o zaman ciksin konussun dinleyelim ne yapacakmis

yoksa kasimpasa

benim icin hayrettin kozaki yonetimden uzaklastiran adamdir kendisi

Helvaci gercekten de bazi taraftarlari ayakta uyutmasini cok iyi biliyor tipki Polat gibi.

Bu ozelligini Polat'tan almis olmalidir. Bu adam'i bilmesem etmesem harika bir baskan olacak derim ama bilen biri "yuru git isine" der.

evet polatda beni o kadar kandirmistirki hala severim kendisini

Bu başlıkla ilgili olmayabilir lakin hiç dikkatinizi çekti mi arkadaşlar?

Faruk Süren bugün Başbakanın açıkladığı Çılgın Proje toplantısındaydı

hatta Başbakanın elini sıktı tebrik etti

Bu kadar yakınsa Başbakana kulübümüze yararlı işler yapmalı.

evet polatda beni o kadar kandirmistirki hala severim kendisini

Saka mi bu? Ozaman Galatasaray'imizin suanki haline hic uzulmeyin cunku hakkiniz yok. Siz hala o adam'i sevebiliyorsaniz ve savunabiliyorsaniz uzulmeye hic ama hic hakkiniz yok.

Aziz Yildirim bile bizim basimiza gecse bu kadar zarar vermez, utanirdi ...

Polat'ta cok yakindi ama yarardan cok zararini gorduk Kamil abi. Cok yakin olmak iyi degildir, onemli olan organize bir sekilde dogru hareket etmektir. Ancak bu sekilde ustunlugu elline gecirirsin medya'da olsun, MHK'de olsun vs vs.

senin icin hayat hagiden ibaretti simdi ali durustu ekledin:)

kusura bakma takintimiz yok

ikiside iyi baskan olur bunu anlamaniz uzun surer belki yediremezsiniz kendinize ama gercek bu:)

Serdar Kardes, yorumlarini begenirim, saygimda sonsuz, Helvaci'yi begenebilirsin, ama lütfen her karsi görüse cevap yetistirmeye calisma, hos degil bence, ama yine de sen bilirsin.

Akademisyen olmasindadir buyuk ihtimal kavram ve arkasindaki felsefe o arkadaki felsefe ve davranis gidince kavramlarin bir anlam ifade etmeyecegi aciklamasi cok iyiydi. Herkesin dilinden dusurmedigi Galatasaray gelenekleri-etigi vs. vs. uzerine bugune kadar yoneticilerden duydugum en mantikli aciklama idi. Hatta surekli gelenek-etik vs. vs. kullanilarak onlarin da icerigi bosaltiliyor.

Yani bence acikliyor ne dusundugunu tam olarak ve felsefesi ne anlasiliyor Helvaci'nin. Ekonomiyi duzeltme, profesyonellesme vs. vs. zaten herkesin vaad ettigi seyler. Kisaca Aysal ya da Helvaci kim gelirse gelsin fakat Helvaci gelirse de uzulmem.

Futbol takımının kazandığı kupalar bakımından sadece Galatasaray tarihinin değil, Türkiye tarihinin en başarılı başkanı ve dünyanın sayılı başkanları arasındadır. 5.5 yıllık süreçte Galatasaray 14 kupa kazanmıştır. Dört defa üst üste Türkiye Ligi şampiyonluğu, üç defa Türkiye Kupası, üç TSYD Kupası, iki Cumhurbaşkanlığı Kupası, bir UEFA Kupası ve bir Süper Kupa şampiyonluğu bu döneme sığmıştır. Galatasaray Spor Kulübü'nün UEFA kupasını kazandığı 2000 yılından sonra 1 yıl daha başkanlık yapmıştır.

hıc bır hızmet yapmasada olur.

ışın çelebiyi mahkemeye vermesi bile büyük hizmettir.

Serdar Kardes, yorumlarini begenirim, saygimda sonsuz, Helvaci'yi begenebilirsin, ama lütfen her karsi görüse cevap yetistirmeye calisma, hos degil bence, ama yine de sen bilirsin.

takintili insanlari sevmem

ondandir

hagiyi antipatik yapiyordu simdi ali durustu

gerek yok

su soylediklerine bakipta helvaciya laf etmek takintili olmak demektir

adam zerre acik vermeden mukemmel bir felsefe oturtmus

ha yalan soyluyor inanmiyorum dersiniz agzimizi acmayiz

ama kalkip adamin soyledigi dogru seyleri yanlismis gibi gosterirseniz

o zman bende dur derim

bak hala helvacinin ne dedigini yazamadi buraya

ama kendi kafasindaki senaryoyu yazdi

cunku biliyorki onu yazarsa foyasi ortaya cikacak

Banane yahu Helvacı'dan, cok istiyorsan sen yaz. Zerre kadar secilme sansı olmayan biri icin neden parmaklarımı gereginden fazla yorayım ki.

Adamın dediklerinden; "ben hocaya her mac öncesi nasıl bir taktik anlayısı ile cıkacagını sorgularım" sözü ilgimi cekti. Bunda ne var? Soz konusu kisi Helvaci degilde Turgay Kıran olsaydı tek laf edermiydin? Ama tuttugun biri olunca Serdar Burak the lawyer mode-on :haha:

iyi geceler herkese... helvacıyı savunanlara soruyorum helvacının bu yönetime yaptıgını yarın bı baskası da helvacı ya yaparsa bu sefer de helvacıya mı sayacaksınız... bu adamın yatacak yeri yoktur....

Helvacı iyi konuşmuş.Başkan adayım helvacı en azından yuvarlak konuşmuyor.

Helvaciyi baskan olarak görmek isteriz, cünkü su durumda en iyi aday Helvaci ))

iyi geceler herkese... helvacıyı savunanlara soruyorum helvacının bu yönetime yaptıgını yarın bı baskası da helvacı ya yaparsa bu sefer de helvacıya mı sayacaksınız... bu adamın yatacak yeri yoktur....

Ne yapmış yönetime? Altı üstü Adnan Polat'ı istifaya davet etti.

Helvaci "Galatasaray bir spor kulübüdür, ilk hedefim futbolda basarili olmak, futbolda basarili isen, gerisi gelir zaten"

Buna benzer bir cümlesi vardi, o yeter bana.

Ben artik borclari, morclari, 2012 yi, 2014 duymak istemiyorum.

Ben artik champoins ligue deki muzigi duymak istiyorum.

ünal aysalın o kadrosuna karşı helvacı anca helvasını yiyerek izler kusura bakmayın..

Helvacı iyi konuşmuş.Başkan adayım helvacı en azından yuvarlak konuşmuyor.

yahu yapmayın kimse görmüyo mu helvacı nın yanlıslarını ? polat a kızıyoruz diye helvacı olduk birden ? bu helvacı denen kongreyle secilmiş bir yönetimi imza toplamakla tehdit etmiş muhalefetin geçmişte kalan maşasıdır . Kongreyle gelmiş hem de içinde bulundugun bi yönetimi provake etmek de nerde görülmüş ? en güzelini Alp Yalman söyledi '' başkanlık koltuguna saygısı olmayan bir adamın baskanlıga aday olması hoş değil '' dedi. Ayrıca seçim zamanında yapıldıgı ve aysal bu yonetımle gırdıgı surece de ufacık bı sansı yoktur fark yer ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt