Mehmet Helvacı, Basın Tribünü'ne konuk oldu | TRT 3 - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı, Basın Tribünü'ne konuk oldu | TRT 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mehmet Helvacı, Basın Tribünü'ne konuk oldu | TRT 3

Bilmem kac senede bilmem kac sampiyonluk, bilmem kac Avrupa kupası vaad ediyorum diyenlerden uzak duracaksın. Galatasarayın hedefi 6 senede 4 sampiyonluk degil her sene sampiyonluktur. Hic mi gecmisten tez almaz bunlar.

unal aysalda 6 senede bir avrupa kupasi vaad ediyor haberin olsun utanma sonra

unal aysalda 6 senede bir avrupa kupasi vaad ediyor haberin olsun utanma sonra

Görev sürem icerisinde en az bir Avrupa zaferi yasamak istiyorum dedi. Helvacı'nın kinden farklı bir soylem. Hem onun dedigi beni pek baglamaz. Futbolun patronu ve onun mentalitesi belli zira. Sen kabugun saeece dısına bakmakla oyalanıyosun, ben icine bakıyorum. Ali Dürüstün oldugu yerde vizyon vardır, gerisi benim icin tefarruat.

burdayiz aga, Galatasaray bu durumda olunca, genel olarak futboldan sogudum, artik hemen hemen hic takip etmiyorum, brak süper ligi, diger ligleri bile takip etmiyorum ))

böyle madrin-barca gibi büyük maclar haric...

üstüne 1, 2 kere de ceza yediydik, sinavim da vardi ...

seneye insAllah Galatasaray daha iyi durumda olur, bolca vakit geciririz burda :)

seneye şu oyuncu müsvettelerinde kurtulalım düzeliriz insallah. 3 yıldır nasıl yasadıgımı bilmiyorum:) bu arada madrid barça macıda bizim ligdeki maclar gibi gecti 2-3 mactır begenmedim..

işte o zaman bunun sonu yok her gelen yanlıs gordugunu bu sekılde ıfade edecekse arkası kesılmez artık bunun ne butunluk kalır ne bırlık

Helvacı zaten gördüğü ilk yanlışta Polat'a muhalefet olmadı ki.Kaç yıldır Adnan Polat'ın yönetimindeydi artık herkes Polat'tan soğudu başkanlığı bırakmasını istedi Helvacı'da o zamn muhalefete başladı.

Tartisma noktasi vaadlere gelirse icinden cikilmaz bir tartisma olur. Polat'tan farki ne o zaman Aysal'in simdiye kadar vaad ettiklerinin. Temel argumani kurumsallasma profesyonellesme sureklilik ki bunlari Polat da soyluyordu bir de ekonomik temeli saglam kurma argumani. Sadece inandiricilik insanlar Aysal'a insaniyor belirli sebeplerden dolayi bazilari da Helvaci'ya belirli sebeplerden dolayi. Vaad konusunda hepsi ayni seyleri farkli noktalardan soyleyeceklerdir. Birisi futbol konusunda profesyonellesme diyecek digeri de futbol akli diyecek.

Helvaci capsizi gelecegine Polat kalsin,sanki kendisi basarisiz yönetimde yer almamis gibi konusuyor,Aysalada kallesce salliyor,hocaya her mactan önce taktik soracakmis,hay Allahim ya.

Ben kesinlikle saygı gösteriyorum Helvacı'ya .

Adam Adnan Polat'ın yanlışlarını gördügü için brütüs kimligine bürünmüş olabilir..

Haldun üstünel yerine Adnan sezgin'in gitmesi gerektigini söylemiştim diyor dogrudur belki harbi cimbomludur..

ama favorim Aysal.

Helvaci capsizi gelecegine Polat kalsin,sanki kendisi basarisiz yönetimde yer almamis gibi konusuyor,Aysalada kallesce salliyor,hocaya her mactan önce taktik soracakmis,hay Allahim ya.

hocaya her mactan sonra taktikmi soracakmış:D desene başkan olamassa GS antrenörlügüne göz dikmiş:asd:

verilen vaatler secim surecınde olan her aday ıcın normaldır Özhan baskan da Terim i getirecem demedi mi bunlar normal ama Ünal aysal en azından helvacı gibi bol keseden atmıyor 4 sampıyonlukmus 6 oyuncuymus gıbı...

Görev sürem icerisinde en az bir Avrupa zaferi yasamak istiyorum dedi. Helvacı'nın kinden farklı bir soylem. Hem onun dedigi beni pek baglamaz. Futbolun patronu ve onun mentalitesi belli zira. Sen kabugun saeece dısına bakmakla oyalanıyosun, ben icine bakıyorum. Ali Dürüstün oldugu yerde vizyon vardır, gerisi benim icin tefarruat.

hala durust diyorsun yavvvvvv

sanki adam efsane:)

guldurme herkesi gene birinin pesine yapisarak

ali durust gibi tonla adam var GSda basarili olabilecek

bu laf ne ali durust kotu yonetici demek

nede sen haklisin demek

Herkes Ünal Aysal'ı parası var diye istiyor.

Ben kendi adima konusacak olursam kesinlikle parasi icin degil, bizleri tekrar eski gunlerimize dondurecegine EMIN oldugum icin istiyorum.

Helvaci her mac oncesi hoca'ya taktik soracakmis. Bu nasil bir zihniyettir? Sen ne anlarsin futboldan, hoca'dan daha mi iyi bileceksin? Ozaman teknik direktor getirme, kendin yonet takimi. Biz baskan futbol'a karismasin diyoruz, bu adam diger baskanlari da gecti. Sirf bu bile bir nedendir baskan olmamasi icin yoksa bu gunleri bile arariz o kadar net.

valla ben politikacılar gibi vaat verene bakmam ben icraatına bakacam. adnan polatta bizi öyle güzel uyuttuki üstünden 3 sene gecmiş kupa denen şeyi görememişiz:)

adnan polatin boyle bir vaati hic olmadi

plansizin onde gidenirdir kendisi

onun vaatleri 3 haftalik sureci gecmez

adnan polatin boyle bir vaati hic olmadi

plansizin onde gidenirdir kendisi

onun vaatleri 3 haftalik sureci gecmez

polat a zaten herkes kızıyor hatta gun gectıkce yaptıgı yanlıslar teker teker anlasılmaya basladı artık ama helvacı da bu yanlısların ıcınde olan yonetıcılerden bırıydı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt