Mehmet Helvacı canlı yayında soruları yanıtladı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı canlı yayında soruları yanıtladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Canlı | Mehmet Helvacı Konuşuyor

Hakemden nasıl Polat'a laf attı ya bildiğin MHK'na oynadı. Kördü galiba bariz hatalarla maç kaybettiğimizi göremediğine göre. İlahi Helvacı :):)

Ünal Aysal senin gibi avukatlik yapmiyor yegen, adam devletlere enerji satiyor. O degil de isi sadece konusmak olan biri mi milyarder olacak? Tek isi insanlari karalamak. Karakter yerlerde

Arkadaslar benim anlamadigim ortada taraftar olarak sonuna kadar destek verdigimiz Adnan Polat'in kulubu soktugu durum ornegi varken nasil Unal Aysal'in Galatasaray icin daha iyi secim, Mehmet Helvaci daha kotu secim olduguna karar verebiliyorsunuz? Temkinli olmamiz gerekmez mi? Sonucta en sevdigimiz, en guvendigimiz dedigimiz adam kulubu resmen batirdi. Demek ki, bazi seyler uzaktan goruldugu gibi degil.

Yanlarına aldıkları kişilerden.

yeni actim.

biri sordumu: neden BRÜTÜS diyorlar sana?

neden serefini sorguluyor bütün ülke?

Ünal Aysal senin gibi avukatlik yapmiyor yegen, adam devletlere enerji satiyor. O degil de isi sadece konusmak olan biri mi milyarder olacak? Tek isi insanlari karalamak. Karakter yerlerde

Ya adam meslegi neyse o. Bunun üzerinden birinin karalanmasina karsiyim.

+Ramiz dayi çoktan beri öldü :ays:

Ünal Aysal,Ali Dürüst ve Adnan Öztürk faktörü ile kazanır.Zaten bize lazım olanda bu.1 sene daha rezilliği görmek istemiyorum.

evet bunu anlatan adam da GS'ye uye olup hic mac izlemeyen , takımla alakası olmayan , sporla ilgilenmeyen bir adam.. bi de artizlik yapıyo ben bole adamla iş yapmam diye.. geciniz efendim toplantı bastan sona kurgu..

not : aysal ole bişi yaptıysa ayıp etmiş.. ogrencez onumuzdeki gunlerde..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt