Mehmet Helvacı-Doğan Yalçınkaya-Vedat Eşkinat İstifa etti - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı-Doğan Yalçınkaya-Vedat Eşkinat İstifa etti

Cevap: Son Dakika | Mehmet Helvacı-Doğan Yalçınkaya-Vedat Eşkinat İstifa etti

mission is complete :))

ucuz kahramanlık oyununa devam...

yeni bölüm:

adnan'ı linç etmece...

bugün 29 mart 2011...

29 mart 2012 de neler konuşacağımızı gerçekten çok merak ediyorum...

KAMUOYU BİLGİLENDİRME

Galatasaray Spor Kulübü’nün 27 Mart 2011 Pazar günü yapılan Olağan Mali Genel Kurulunda mevcut yönetimin idari anlamda başarılı olamadığı ve seçim yapması gerektiği sonucu ortaya çıkmıştır. Şu anda yapılması gereken acil olarak bir seçim takvimi belirlenmesi ve Genel Kurulun verdiği karara uyulmasıdır.

Bizler, Sayın Başkana ve Yönetim Kurulu üyelerine 20 Ocak tarihli Yönetim Kurulu toplantısından itibaren yapılması gereken davranışın istifa edilmesi, ya da erken seçim tarihi açıklanması olduğunu defalarca telkin ettikse de, bu gereklilik algılanamadı, istifa edilmedi ve seçim seçeneği uygulanmadı. Ancak görüldü ki Galatasaray Spor Kulübü Derneği Genel Kurulu’nun iradesi de bizim görüşlerimize paralel tecelli etti.

Tüm gücünü ve yetkisini Galatasaray Genel Kurulundan alan bizlere düşen görev ise, artık Genel Kurulumuzun verdiği karara kayıtsız şartsız uymak ve seçim tarihini ilan etmektir. Oysa, Genel Kurul sonrası mutad toplantı günü ve saati olan 29 Mart Salı (Bugün) 17:00’a kadar, yönetim kurulu toplantı çağrısı yapılmadığı gibi, seçim yönünde bir karar alma olasılığının bulunmadığını gösteren emareler de iyice belirginleşmiştir. Dolayısıyla Genel Kurul iradesine rağmen hareket edilmeye çalışılmaktadır.

Bu doğrultuda Sayın Başkanı bir kez daha sağduyuya davet ederken, her ne şart altında olursa olsun genel kurul iradesine karşı bir hareketin içinde yer almamız mümkün olmadığından 29.03.2011 Salı gününden geçerli olmak üzere Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulundaki görevlerimizden istifa ettiğimizi kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Prof.Dr. Mehmet HELVACI

Vedat EŞKİNAT

Doğan YALÇINKAYA

Polat klÜbÜ İyİce kariŞtiracak gÖrÜrsÜnÜz...lanet olsun huzur kalmadi takimda, ÖnÜmÜzdekİ sene de bu karmaŞada hÜsran olacak...

Ben hala inanmiyorum Polatin süreci engellemeye calisacagini,yaparsa akli dengesi yerinde degil demektir,nasil stada gelecek,kongre üyelerinin karsisina nasil cikacak,ibra edenler bile Galatasarayi mahkemeye veren adami ibra etmez.

kongre tekrar edilirse polat efendi o salona nasil girecek merak ediyorum.

ben polatin galatasarayliligindan süphe ediyorum.canaydin zamanindaki polatla simdiki arasinda coook fark var.digeri fb ye karsi simdiki azizenin kankasi

beyler bu kongre tekrar edilirs katilim 50 bin olabilir:)

ben polatin galatasarayliligindan süphe ediyorum.canaydin zamanindaki polatla simdiki arasinda coook fark var.digeri fb ye karsi simdiki azizenin kankasi

Artik Azize laf atmayalim,adam takiminin basarili olmasi icin elinden geleni yapiyor ve Polat ve Demirörene göre daha kisilikli.

Tekrar edilirse harbiden giderim. Orada olup ibra olmadığını görmek beni acaip sevindirir

Şu sıkıcı geçen günüme neşe katıyorlar,ne kadar güzellll.

Ulan Osman tanburacı daha iyi idare ederdi kulübü be

hıncalı dün izledinmi? aynılarını dedi. şu anki polatı tanıyamıyorum dedi, daha sonra da ipleri başkasının elinde dedi ama gerisini getirmedi salak mehmet aslan da konuyu deşmedi... acaba bildiği bişey mi var

bizde üye oluruz.milyonlarca taraftariz biz

hıncalı dün izledinmi? aynılarını dedi. şu anki polatı tanıyamıyorum dedi, daha sonra da ipleri başkasının elinde dedi ama gerisini getirmedi salak mehmet aslan da konuyu deşmedi... acaba bildiği bişey mi var

ipler azizenin elinde, kukla gibi oynatıyo polatı...

Beyler,Polat Erzurumun yarisini kongre üyesi yapmis kongrenin olasi tekrari icin,gecmis olsun:)

azizenin kankasi olmus ,satilmis herif biride sezgin

Üst Alt