Mehmet Helvacı-Doğan Yalçınkaya-Vedat Eşkinat İstifa etti - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı-Doğan Yalçınkaya-Vedat Eşkinat İstifa etti

Cevap: Son Dakika | Mehmet Helvacı-Doğan Yalçınkaya-Vedat Eşkinat İstifa etti

bence baskan kim olacaksa simdiden hocasini bulup kendi aralarinda transfer planlamasini ve futbolcularla görüsmeye baslamali.

Yahu zaten bu durumda kongrenin kararı iptal olmuş oluyo. Aynı şey. Kelime oyununa gerek yok. Süreci uzatacak işte. Galatasaray zarar görecek. Önümüzdeki senenin kadrosunu kim kuracak söylermisin bana

Alakasi yok,usülde yanlislik var diye gitmeyecek,üyeler beni ibra etmeyerek bana haksizlik yaptilar diye gidecek.

Keşke küme düşseydik ama bu manzarayı görmesiydik....G.Saray Başkanı camiasını ve kongre iradesini hiçe sayarak mahkemeye gitmek üzere; Sana hakkımı helal etmiyorum Adnan Polat!!

bence baskan kim olacaksa simdiden hocasini bulup kendi aralarinda transfer planlamasini ve futbolcularla görüsmeye baslamali.

Öyle hocam öyle de işte öyle olmuyor. Adam der ki sen kimsin benle konuşuyosun. Profesyonel bir durum değil. Ağlıyorum ya şimdi. Harbiden ağlıyorum. Kabus ya bu kabus.

adnan polat cikip aciklama yapmali.mahkemeye gidecekmi? gitmeyecekmi? ayrica ultraslan baskani tam gicik.masa resmen

Alakasi yok,usülde yanlislik var diye gitmeyecek,üyeler beni ibra etmeyerek bana haksizlik yaptilar diye gidecek.

E tamam barış. Kongrenin aldığı karara göre 1 ay içinde seçim olması lazım. Mahkemeye giderse seçim olacak mı? olmayacak. Aynı sonuca çıkıyo yani. Süreç uzuyo

Herkesi resmi siteden tepkilerini dile getirmeye cagiriyorum. Istediginiz notu yazabilirsiniz. Ben sadece "HAIN" yazacagim. Tepkimizi göstermeliyiz

Üye Girişi

Benim anladigim kadariyla kendini ve yöneticileri aklamak icin mahkemeye gidecek,süreci etkilemek icin degil.

polat galatasaray düsmani gibi yaw.kankasi sezgin cebini doldurdu gitti.bence günahlari boynuna romanyadan gelen oyuncular iicn komisyon yemislerdir

Baskan Polat'in bu kadar dusecegini tahmin etmemistim acikcasi.

Gelenek, orf adet falan diyordu, acaba mahkemeye gitmek bizim adetlerimizde varmiymis bi sormak gerek Polat'a. Birde ISTENMIYORSUN, daha ne kasiyosun? Hadi kendini degil de yoneticileri dusunuyorsun diyelim,bu yoneticileri kim ister Allah askina (Haldun-Ozgorkey disinda)?

Batikca batiyorsun baskan.

biliyordum

bu nedenle avatarmi degistirmemistim

resmi siteye hücummmm renkdaslar.tepkisiz kalmayalim.

divani saygisi olmayan adamin biz taraftari takar mi? :(

Twitter son dakika duyum..

Mehmet Helvacı Yönetim Kurulu toplantısına davet edilmediği için alınmış ve istifa etmiş..

İdari yönden ibra edilmemenin aklanmasımı olur yahu?İdareciliğin beğenilmiyor nokta?Beğenmemeyi nasıl mahkemeye verebilrsiniz?x bir partinin beni nasıl meclise sokacak oyu vermezsin diye milleti mahkemeye vermesi gibi bir şey bu.Saçmalık resmen ya.

benim anlamadigim polat kendini aklamak iicn mahkemeye gidince nasil aklanacak? karari mahkeme degil divan verir.o yüzden kongrenin tekrari gerekir(yoksa yanlismi düsünüyorum arkadaslar)

Üst Alt