Mehmet Helvacı-Doğan Yalçınkaya-Vedat Eşkinat İstifa etti - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı-Doğan Yalçınkaya-Vedat Eşkinat İstifa etti

Cevap: Son Dakika | Mehmet Helvacı-Doğan Yalçınkaya-Vedat Eşkinat İstifa etti

benim anlamadigim polat kendini aklamak iicn mahkemeye gidince nasil aklanacak? karari mahkeme degil divan verir.o yüzden kongrenin tekrari gerekir(yoksa yanlismi düsünüyorum arkadaslar)

Benim bildiğim süreç uzar. Kpngre tekrarmı edilir. Yoksa başkan adaylığı hakkı mı kazanır bilmem. Ama olan takıma olur

benim anlamadigim polat kendini aklamak iicn mahkemeye gidince nasil aklanacak? karari mahkeme degil divan verir.o yüzden kongrenin tekrari gerekir(yoksa yanlismi düsünüyorum arkadaslar)
Zıpkın avukatlarıyla katılacakmış mahkemeye.Mahkeme polata apappaksın diye mahkemeyi neticelendirecekmiş.Artık polat huzurla yoluna gidecekmiş.....La fontaine..

birazcik galatasarayi düsünüyorsa hemen secim tarihi vermeli.beklemenin anlami yok.ha simdi ha 30 gün iicnde

Yönetici sayisi 7ye düserse yönetim zaten düsüyor,kac yönetici kaldi,bilgisi olan varmi?

benim bildigim 2 yada 3.onlarda polatcilar.eger baski yapilirsa onlarda istifa edebilir

Yönetici sayisi 7ye düserse yönetim zaten düsüyor,kac yönetici kaldi,bilgisi olan varmi?

Yedek üye hic kalmadi. Yönetimde su an 5 yedek üye var. 1-2 yönetici daha istifa ederse yönetim düsüyor. Zaten onlarin üstünde de büyük baski varmis camia tarafindan. Her an hersey olabilir artik.

Adnan Polat resmen haindir.klübü daha da cıkmaza sokamk için kendi menfaatini düşünmektedir.o koltukta oturmak bukadar direnmenin açıklamasını yapsın.

Hainsin Adna Polat

Yedek üye hic kalmadi. Yönetimde su an 5 yedek üye var. 1-2 yönetici daha istifa ederse yönetim düsüyor. Zaten onlarin üstünde de büyük baski varmis camia tarafindan. Her an hersey olabilir artik.

bende bunu bekliyorum renkdas.insallah agir abilerden baski gelirde 1-2 kisi daha istifa eder kurtuluruz.

bu hain başkan tek başınada kalsada istifa etmez.mahkemeye başvurur hileli istifa ettiler diye

Twitter son dakika duyum..

Mehmet Helvacı Yönetim Kurulu toplantısına davet edilmediği için alınmış ve istifa etmiş..

yapma ya çok üzüldüm helvacıya... yüzsüz helvacıya bak, ulan zaten adamlar bundan önceki toplantılara da seni çağırmıyordu

Rahat olun beyler,Polat resmen mahkemeye gidecegini aciklamadi,aciklarsa mutlaka yönetimden istifa edenler olacaktir,belkide yöneticileri ikna edemiyor.

KAMUOYU BİLGİLENDİRME

Galatasaray Spor Kulübü’nün 27 Mart 2011 Pazar günü yapılan Olağan Mali Genel Kurulunda mevcut yönetimin idari anlamda başarılı olamadığı ve seçim yapması gerektiği sonucu ortaya çıkmıştır. Şu anda yapılması gereken acil olarak bir seçim takvimi belirlenmesi ve Genel Kurulun verdiği karara uyulmasıdır.

Bizler, Sayın Başkana ve Yönetim Kurulu üyelerine 20 Ocak tarihli Yönetim Kurulu toplantısından itibaren yapılması gereken davranışın istifa edilmesi, ya da erken seçim tarihi açıklanması olduğunu defalarca telkin ettikse de, bu gereklilik algılanamadı, istifa edilmedi ve seçim seçeneği uygulanmadı. Ancak görüldü ki Galatasaray Spor Kulübü Derneği Genel Kurulu’nun iradesi de bizim görüşlerimize paralel tecelli etti.

Tüm gücünü ve yetkisini Galatasaray Genel Kurulundan alan bizlere düşen görev ise, artık Genel Kurulumuzun verdiği karara kayıtsız şartsız uymak ve seçim tarihini ilan etmektir. Oysa, Genel Kurul sonrası mutad toplantı günü ve saati olan 29 Mart Salı (Bugün) 17:00’a kadar, yönetim kurulu toplantı çağrısı yapılmadığı gibi, seçim yönünde bir karar alma olasılığının bulunmadığını gösteren emareler de iyice belirginleşmiştir. Dolayısıyla Genel Kurul iradesine rağmen hareket edilmeye çalışılmaktadır.

Bu doğrultuda Sayın Başkanı bir kez daha sağduyuya davet ederken, her ne şart altında olursa olsun genel kurul iradesine karşı bir hareketin içinde yer almamız mümkün olmadığından 29.03.2011 Salı gününden geçerli olmak üzere Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulundaki görevlerimizden istifa ettiğimizi kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Prof.Dr. Mehmet HELVACI

Vedat EŞKİNAT

Doğan YALÇINKAYA

Polat en gec hafta sonuna kadar aciklama yapacaktir. Hemen telaslanmayi bence :)

Ulan,basilmamis kitaplarin taslaklari toplanmis,haberim yok,Galatasarayi saniye saniye takip edeyim derken iyice asosyal oldum.

Üst Alt