Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak toplantı yapacağız" - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak toplantı yapacağız"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak toplantı yapacağız"

Beğenmediğimiz ve şu an allah korusun dediğimiz Faruk Süren bile vizyonu ile bu şekilde taraftarı ve tüm camiayı belirsizliğe sürükleyen bu yönetimden Milyon Misli daha iyidir.

Nerde

''Kol kırılır yen içinde kalır''

''Nerde havası farklı FLORYA'' (Gerçi hiç olmadığı kadar farklı,kin,entrika,nefret herşey var artık orda)

''Nerde sevgi,sadakat,arkadaşlık''

''Nerde taraftar,sadece aşkına sahip çıkan,çıkarsızca''

''Nerde hakkını kollayan,büyük takım yöneticileri''

Böyle iş bilmezi böyle kriz yönetiminden bihaber böyle klüp menfaatinden çok kendi koltuğunu düşünen böyle aciz bir yönetim Galatasaray tarihinde gelmemiştir. Lanetle kınıyorum.... Rezaletin daniskası işte tam anlamıyla budur....

fener macini kaybedersek gundemi degistirmek icin Rijkaard'i o zaman gonderecekler.. kesinlikle aziz'e danismis baskan baksaniza kankasinin yolundan gidiyor :mad:

yok öyle değil.. sayınçok bilmiş helvacı fener maçı öncesinde açıklama yapacaklarını söylemiş... bunların başka hespaları var o yüzden açıllamıyorlar

pazar akşamı florya da kıyamet kopacak...ve ben yemin ediyorum orda olacağım

Bence Rijkaard ile yollar ayrıldı ama yerine gelecek isimde karar kılınamadı yada henüz anlaşılamadı...

Cok komik bunlar. Rijkaard zaten biliyor gidecegini, futbolcularda biliyor. Bile bile maca cikmak nedemek ya. Domenech ve Fransa aklima geldi.

Tarihi bir hezimet olursa, yonetimin super vizyonu sayesinde olur.

Pazar akşamı Fenerbahçe'ye mağlup olduğumuz taktirde müthiş fırtınalar kopar.. Bu hafta herşeye gebe! Çok kritik maç.

yok öyle değil.. sayınçok bilmiş helvacı fener maçı öncesinde açıklama yapacaklarını söylemiş... bunların başka hespaları var o yüzden açıllamıyorlar

kisaca maglubiyete davet cikariyorlar tek sansimiz herkese gereken cezanin verilmesiydi simdi bu kaos ortaminda derbide malesef her zamanki gibi yenilicez firsati kaciriyorlar..

Tazminat pazarligi yapilacak beyler,yeni hocada araniyordur,Rijkaardla devam edilecek olsaydi aciklanirdi.Beceriksiz yönetim,hoca ve futbolcular,hepsi biarada.

Böyle iş bilmez, böyle basiretsiz, böyle ikdidarsız, böyle klüp menfaatinden önce kendi koltuğunun sevdasında olan, böyle taraftarını hiçe sayan, böyle aciz bir yönetimi Galatasaray tarihi görmemiştir. Lanetle kınıyorum... Adnan Polat beni çok ama çok şaşırttı. Umarım kendi başlarını yerler. Her açıklamada resmen dalga geçiyorlar taraftarla....

Bence Rijkaard ile yollar ayrıldı ama yerine gelecek isimde karar kılınamadı yada henüz anlaşılamadı...

genelde t.direktörler bi kulüple anlaşmadan önce etik açıdan diğer t.direktörün görevden ayrılmasından sonra kulüple görüşmeye başlar... bu açıdan bakılınca bence bunlar rijkaardla tazminat ppazarlığı yapacak o yüzden henüz açıklamadılar

Tabiki kazanalımda benim anlatmak istediğim nokta başka.

Yönetim şuan fener maçını bekliyor göndermek için Rijkaardı. Kaybedersek Rijkaard istifa eder tazminat vermeyiz mantığındalar şu açkıklama ile.

O zaman feneri 10 sene sonra kadıköyde yenen T.direktörü nasıl gönderecekler yenersek ?

Rijkaard'ı aslında şu anda göndermek daha mantıklı bence.Neden derseniz yeni bir Hoca geldiğinde takımlar hep bütün gücüyle oynuyorlar.Örn:Bizim Bordeux maçı.Rijkaard kalırsa değişen birşeyin olma şansı yok.Yenilirsek zaten gidecek.Bizim takıma şok bir etki yaratmamız lazım.

ne bicim yönetim ya bu gönderdiyseniz gönderdik deyin yoksa rijkaard takimin basinda deyin bisey deyin yahu

Sn Helvacı ; Al sana transfer bütçesi, güle güle harca

5 Milyon Lira

Bu sene transfer sezonunu kar'la kapattınız değil mi?

Kına yakın..

Fener maçı öncesi gönderilmez ise oyuncular bence maça asılmayacaklar,zira reijkaardın kesin gitmesini istedikleri için maçı kesin kaybederiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt