Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak toplantı yapacağız" - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak toplantı yapacağız"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak toplantı yapacağız"

kisaca maglubiyete davet cikariyorlar tek sansimiz herkese gereken cezanin verilmesiydi simdi bu kaos ortaminda derbide malesef her zamanki gibi yenilicez firsati kaciriyorlar..

vallahi çok kritik bi andayız gelen t.direktör fener maçı öncesi gelse çok sevilen biri olsa bile kaybedince büyük yara alacak... ama tam tersi olup hiç sevilmeyen bi adam gelip fener maçını kazanırsak adam birden baştacı olabilir.... futbol çok enteresan

Bence Fener macina Rijkaaedla cikmayacagiz,hocayla devam edecegiz diye bir aciklama yapilmamis anladigim kadariyla.

Herkezin dediği oldu rijkaardı fener maçı sonrası gönderecekler yeni T.D gelecek ve millet susacak AMA SUSMAYACAĞIZ

Mehmet Helvacı Açıklamalarda Bulundu

Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Mehmet Helvacı, bu akşam yapılan Yönetim Kurulu Toplantısı’nın ardından açıklamalarda bulundu.

Mehmet Helvacı, yaptığı açıklamada “Nihai bir karar oluşmamakla beraber bazı kararlara varıldı. Ama bu kararları şu an için açıklayacak durumda değiliz. Bunları hafta içerisinde kısım kısım göreceksiniz. Zaten zamanı geldiğinde tüm bunları sizinle paylaşmış olacağız. Dün akşam da dediğim gibi futbolla ilgili ne varsa hepsi bu akşam konuşuldu. Ve hepsine ilişkin kararlar alındı” ifadelerini kullandı.

Mehmet Helvacı Açıklamalarda Bulundu - 18.10.2010 19:16 (KULÜP HABERLERİ) / Galatasaray.org

Yahu neden sunu kabul etmiyorsunuz ? Rijkaard basarisiz ve takimi batirdi. Bu yüzden tabii ki en kisa sürede gönderilmeli. Verilecek tazminati Sampiyonlar ligi'ne katildigimiz halde fazlasiyla çikaririz, yani bu konu sorun olmamali. Ama bazi futbolu bildigini sananlar hala sabir ve Rijkaard diyorlar. Ayni kisiler Bülent Korkmaz sorun çikarmadan görevi birakirken ona küfür ediyordu.

şu beceriksiz yönetim bari ayda yılda bi işe yarayıpta şu sarp,ayhan,servet,balta gibi adamları kadro dışı bıraksa içim rahatlar.... rijkaard gidecek bu adamlar takımda kalacak düşündükçe deliriyorum

yönetim rotayı çizmiş belli,fener maçı sonrası reijkaard ile yolları ayırıp yeni teknik direktörü getirecekler.Bence bu akşam herşey bitti,reijkaardla yollar ayrıldı ve yeni teknik adamla anlaşıldı.

Yanlız yönetim reijkaardı gönderdik demeyecekler bana kalırsa,tam tersi istifa etti diyip olayı kapayacaklar..

Yahu neden sunu kabul etmiyorsunuz ? Rijkaard basarisiz ve takimi batirdi. Bu yüzden tabii ki en kisa sürede gönderilmeli. Verilecek tazminati Sampiyonlar ligi'ne katildigimiz halde fazlasiyla çikaririz, yani bu konu sorun olmamali. Ama bazi futbolu bildigini sananlar hala sabir ve Rijkaard diyorlar. Ayni kisiler Bülent Korkmaz sorun çikarmadan görevi birakirken ona küfür ediyordu.

rijkaardla artık bu işin yürümeyeceğini herkes biliyor ama bunda tek suçlu rijkaard değil hatta en az suçu olan rijkaard... bu başarısızlıkta yönetim ve futbolcular en büyük paya sahip

Mehmet Helvacı Açıklamalarda Bulundu

Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Mehmet Helvacı, bu akşam yapılan Yönetim Kurulu Toplantısı’nın ardından açıklamalarda bulundu.

Mehmet Helvacı, yaptığı açıklamada “Nihai bir karar oluşmamakla beraber bazı kararlara varıldı. Ama bu kararları şu an için açıklayacak durumda değiliz. Bunları hafta içerisinde kısım kısım göreceksiniz. Zaten zamanı geldiğinde tüm bunları sizinle paylaşmış olacağız. Dün akşam da dediğim gibi futbolla ilgili ne varsa hepsi bu akşam konuşuldu. Ve hepsine ilişkin kararlar alındı” ifadelerini kullandı.

Mehmet Helvacı Açıklamalarda Bulundu - 18.10.2010 19:16 (KULÜP HABERLERİ) / Galatasaray.org

Ben bu aciklamada Rijkaardin hafta icinde gönderilecegini cikariyorum.

kadıköyde tarihi hezimete hazır olun arkadaşlar, ben hayatım boyunca bu kadar aciz, bu kadar beceriksiz, bu kadar ne yaptığını bilmez bir yönetim görmedim. şimdi bu kaos ortamında haftasonu çıkacak takımın hali sizce ne olur?

Herkezin dediği oldu rijkaardı fener maçı sonrası gönderecekler yeni T.D gelecek ve millet susacak AMA SUSMAYACAĞIZ

Eğer bu yönetim bunu yaparsa artık bardağın taşar. Yazıklar olsunki kadıköyde alınacak farklı yenilginin bütün yükünüde Rijkarda atarak kendilerini rahatlatacaklar. HEPSİNE yazıklar olsun. Eğer Rijkard ile fener maçına çıkarsak o maç gol şov olur. Eğer Rijkardı şimdi gönderirlerse o maç bir şansımız olur. Aklıma gelen şey Aziz yıldırımın parmağımı var yine burada acaba. Azize demiştir bu adnanpolata ki siz bizim maçada Rijkardla çıkında sizi kumbaraya çevirelim sonra onu gönderirsiniz. Bu kadar basiretsizlik olmaz. Ya derhal Rijkardı gönderin yada eğer Fener maçını bekelerseniz o maçtan sonra gönderirsenizde hepinize yazıklar olsun. Eğer fener maçına RİJKARD la çıkarsak o maçta bir düzine golde yesek RİJKARdı sonuna kadar savunacağım.

yemin ederim kusmam geliyor bu adamlar her konustugunda

daha nasil ifade edebilirim bilemiyorum

şu beceriksiz yönetim bari ayda yılda bi işe yarayıpta şu sarp,ayhan,servet,balta gibi adamları kadro dışı bıraksa içim rahatlar.... rijkaard gidecek bu adamlar takımda kalacak düşündükçe deliriyorum

Madem Rijkaard futbolu biliyor transfer sezonunda yollanmalarini isteseydi. "Defans oyuncusu istedim, almadilar" diye agliyarak Insua'yi getirecegine ise yarayacak hamleler yapsaydi.

Ulan sen ne çirkef pislik bir herifsin be.Rijkaard'a saydırdığın 500 tane mesaj var be.Hiç utanmıyormuun kardeşim, ne zaman Rijkaard başlığına bir mesaj yazılsa hemen atlıyorsun.Ha bire olumsuz iftiralar..Azıcık insan olmaya çalış.Şu forumda bir sen bir de Ozan Kozan, ikiniz sanki futbol ulemalarısınız ya,, Rijkaard takımı batırmış, hiçbirşey bilmiyormuş, breh breh breh.

Ulan sen ne çirkef pislik bir herifsin be.Rijkaard'a saydırdığın 500 tane mesaj var be.Hiç utanmıyormuun kardeşim, ne zaman Rijkaard başlığına bir mesaj yazılsa hemen atlıyorsun.Ha bire olumsuz iftiralar..Azıcık insan olmaya çalış.Şu forumda bir sen bir de Ozan Kozan, ikiniz sanki futbol ulemalarısınız ya,, Rijkaard takımı batırmış, hiçbirşey bilmiyormuş, breh breh breh.

+1905

Eger Rijkaardi göndermek icin Fener macini bekliyorlarsa yaziklar olsun yönetime,ama ben bu hafta icinde Rijkaardin gönderilecegini saniyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt