Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak toplantı yapacağız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak toplantı yapacağız"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak yarın toplantı yapacağız"

Önce siz gidin, sonra malum futbolcuları def edecek birileri gelsin. Şu stat açılsın da akbabalardan kurtulalım artık.

Fatih Terim denen ırkçı insanı nasıl yakıştırıyorsunuz Galatasaray'a! yazıklar olsun! Tugay gelecekse tamam bende razıyım. Başkası kurtarmaz zaten. Başarısız olacaksak Tugay ile olalım.

:) Futbol bilgisini,taktik bilgisini eleştir ama böyle bir suçlama yok.

Yavv hala gerçekleri göremiyoruz..Hala Hakan Şüküre sallıyoruz,hala rijkartın kuyusunu kazdıklarını düşünüyoruz..Yemin ederim bıktım iusandım şu yorumları okudukca...

Yahu ey taraftarlar olay şu

Adnan Polat derhal gidicek,Aziz yıldırımın asbaşkanlığını yapacak..

Frank Rijkart gidecek yüce insan cruyffun bulduğu bir takımda görev alacak...

Bu takıma hem kalite hem karekter olarak yakışmayan oyuncular derhal gönderilecek..(bunşarı ayırdığımız zaman elimizde3,5 tane oyuncu kalacak ama olsun alt yapı falan idare ederiz)

Ama şu Allah rızasaı için yok kuyu kazmalar, yok ruhsuzlar,yok yeniçeriler demekten vazgeçelim,Eski oyunculara laf sokmaktan vazgeçelim..Yeter be birazcık gerçekleri görüp şu lanet olası teşhisi koyalım...

Sen gerçekleri gör bence. Hem diyorsun ruhsuz işe yaramayan futbolcular gönderilecek birde onları savunuyorsun ilginç.

Yavv hala gerçekleri göremiyoruz..Hala Hakan Şüküre sallıyoruz,hala rijkartın kuyusunu kazdıklarını düşünüyoruz..Yemin ederim bıktım iusandım şu yorumları okudukca...

Yahu ey taraftarlar olay şu

Adnan Polat derhal gidicek,Aziz yıldırımın asbaşkanlığını yapacak..

Frank Rijkart gidecek yüce insan cruyffun bulduğu bir takımda görev alacak...

Bu takıma hem kalite hem karekter olarak yakışmayan oyuncular derhal gönderilecek..(bunşarı ayırdığımız zaman elimizde3,5 tane oyuncu kalacak ama olsun alt yapı falan idare ederiz)

Ama şu Allah rızasaı için yok kuyu kazmalar, yok ruhsuzlar,yok yeniçeriler demekten vazgeçelim,Eski oyunculara laf sokmaktan vazgeçelim..Yeter be birazcık gerçekleri görüp şu lanet olası teşhisi koyalım...

Sen gerçekleri gör bence. Hem diyorsun ruhsuz işe yaramayan futbolcular gönderilecek birde onları savunuyorsun ilginç.

Fatih Hocayı istemeyebilirsiniz ben de istemiyorum ama adama saçma sapalak laflar atmayın.Galatasaray ve Türk futbol tarihinin en önemli adamlarından biridir.Saygı duyun biraz..

Hikmet Karaman da varmış adaylar arasında.Allah'ım sen bizi koru :(

Bizim için artık hayırlı bir karar olsun. O gelsin bu gitsin demekle bitmiyor iş.

Medya taraftarla dalga geçiyor şu an. İstediklerini aldılar. Para basıcaklar FR üstünden.

rijkaard ı savunmuyorum ama eğer bi takımda t.d ü göndermek için bilerek kötü oynayacak kadar karaktersiz oyuncular varsa o takımın ciddi sorunları vardır demektir.serveti baltayı ve sarp ı kastediyorum...rijkaard gittiği gün bu belalardan da kurtulmak gerek.babanızın çiftliği mi lan burası? yönetim fener maçına göre bi karar alacak.ya fener maçını bekleyecek alacağımız muhtemel mağlubiyetten sonra rijkaard ı yollayıp bileti ona kesecek ya da rijkaard ı yarın yollayıp t.d süz kadıköye gidip sefilleri oynayacak....tiksiniyorum artık bu işlerden

Fatih Terim denen ırkçı insanı nasıl yakıştırıyorsunuz Galatasaray'a! yazıklar olsun! Tugay gelecekse tamam bende razıyım. Başkası kurtarmaz zaten. Başarısız olacaksak Tugay ile olalım.

Haddini bil ..Düzgün konuş..Sen fenerlisin ,sen kuşsun söylemlerine çok uyuz olurum ama..gereçekten bu senin dediğini ancak bir fenerli söyler..

Rijkaard:4 - Skibbe:5. Maçın kahramanı Baros. Kazanan Skibbe de kaybedenler kim? 1 gol kurtarır belki Rijkaard'ı, ne dersiniz?

Ya onun için mi gönderiyorlar da ikide bir bunu örnek veriyorsunuz..1.5 senedir adam takımı mahfetmiş her türlü rezilliği yaşatmış her oyuncuyu bitirmiş hala sürekli oyunculara laf ediyorsunuz yönetime laf ediyorsunuz.Rijkardın en az oyuncular kadar yönetim kadar suçu var.

Rijkard olduğu sürece rekorlar kıracağız bari o rekorlardan kurtulalım

Zaten rijkardla beraber 3-4 kişiyi kadro dışı bırakacaklardır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt