Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak toplantı yapacağız" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak toplantı yapacağız"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak yarın toplantı yapacağız"

riikard arti takimdaki cete gönderilsin

ve hemen secim karari alinsin

Ya onun için mi gönderiyorlar da ikide bir bunu örnek veriyorsunuz..1.5 senedir adam takımı mahfetmiş her türlü rezilliği yaşatmış her oyuncuyu bitirmiş hala sürekli oyunculara laf ediyorsunuz yönetime laf ediyorsunuz.Rijkardın en az oyuncular kadar yönetim kadar suçu var.

Rijkard olduğu sürece rekorlar kıracağız bari o rekorlardan kurtulalım

Zaten rijkardla beraber 3-4 kişiyi kadro dışı bırakacaklardır..

Ben demişim Ankara. Gerisi malum.

Her neyse, twitter'a yazdıklarımı copy paste yapsam iyi olur. Üstüne yorum yapmam zaten.

Ulan düşündüm de Hodgson'ı getirsinler hacı, fanteziyi kest.

Hatta dur lan, Barca futbolu oynatan Yılmaz Vural'ı getirsinler, Tomas Doll? Oha, ayak üstü seçeneklere bak. Futbol garip oyunmuş harbi.

Ama önce Rijkaard'ı kovacaksın aga, ağlatacaksın adamı. Diyeceksin ki olmuyor. Geçecek kamera karşısına ağlayacak. Gerets'e yaptığın gibi.

Sonra Galatasaray'ın nasıl büyük olduğunu farkettireceksin o göz yaşlarıyla. Bir hoca bu takımı nasıl sevebiliyor göstereceksin densizlere.

Sonra getireceksin birini, asacak kesecek. Futbolcuyu bağrına basmayıp, şeyine takmayacak.Kalli olacak o adam, küstürecek işine gelmeyeni.

Sonra 6 hafta kala basacaksın soyunma odasını, adam istifa edecek. Koyacaksın Tugay'ı başına, Sezgin'i de arkasına. Oynayın itler diyeceksin

Valla lan, biz bunu hakediyoruz. Bir bok sanıyoruz. Gururumuzla şampiyon olduk diyoruz sonra. Mücadeleciyiz diyoruz.

Çok iyi halt yiyoruz çünkü. Sistem taktik falan yalan. Terim de böyle şampiyon yaptı (!) ya, yemişiz gerisini.

Bak unutmadan, Arda'yı da ağlatıyoruz. Erman falan ağlatmıyor Arda'yı, yine biz yapıyoruz.** koca yönetimden biri konuşmuyor adam ağlamadan

Bize harbi bu yakışıyor, ağlamak yakışıyor. Bugün Baros golü atarken sevinçten, Çıkıp dimdik yürüdüğünde gözlerine bakarken gururdan.

Ben Gerets demştim değil mi, vay aptal kafa. Niye bu kadar zekaları zorluyorum. Skibbe'yi unuttum. Ağlatmıştık onu da değil mi?

Ben başka bir şey söylemem aga, sıkıldım lan herkese aynı haltı defalarca anlatmaktan. Hala kalkmış neler söylüyorsunuz, şaka gibisiniz anasını satıyım.

Yarın toplanıp, bavulları toplayın bence..

Yeni Kurbaniniz Tugay Kerimoglu olmaz insallah...!!!!

Teknik Heyetin basina gecirip onuda yok etmezsiniz insallah..!!

Ulan hiç bir yönetime sövmedim, şuan ki yönetime sövdüğüm kadar..

Alıntı yener bardan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

1-Rijkard Pazartesi kovulur

2-Tugay geçici olarak takımın başınagetirilir (fener maçına kadar)

3-Hakanbalta-servet-msarp uyarılır veya para cezası verilir.

4-Fener maçında sonra fatih terim takımın%70 başına geçer yada Ersun yanal%30, Hikmetkaraman %0

5- devre arası serdarkan-pino-msarp-Elano, sezon sonu Ayhan-Balta-G.zan-Aydın-Insua gönderilir.

Bunların gerçekleşme ihtimali yok.

3 ve 5. madde benim olmasını istediğim şeyler diyelim :).

Sakin olalım arkadaşlar.

Evet çok kötü futbol oynuyoruz. Evet bazı şeylerin değişmesi gerekiyor.

Bakalım yarın yönetim nasıl bir açıklama yapacak...

Rijkaard giderse kulüp binasını yumurta yağmuruna tutucam. Yeni stadımızda da Servet, Hakan gibi oyuncularımızı ıslıklıcam. Hatta küfür edicem. Nasılsa tribünler yakın. Hep onların istediği oluyorya hani!

istifa ederseniz sevinirim ;) rijkaard'a dokunmayın.

Lan her sezon her yönden kötüye giden bir takım olur mu?!?!

Yazıklar olsun.Futbolcuya dayalı sistemye yazıklar olsun.Kuyu kazanlara yazıklar olsun.

Herşey net ve açık.Bazı Türk futbolcular ki futbolcu demeye bin şahit lazım kuyu kazıyorlar.Umarım zamanı gelince birileri onlarada kuyu kazar.

Yazıklar olsun.Umarım toplantı bittiğinde hem gerekli futbolcuların kovulduğu,hemde yönetimin topluca istifa ettiği haberini alırız.

YönetimKurulu olarak toplantı yapıp, kendi istifanızı açıklasınız? Veya lafta kalmayıp formayı haketmeyenleri yollasanız?

durun yahuuuuuuu ne toplantisi

Azizden izin aldinizmi

Bu açıklama kısaca teknik ekibin görevine son verdik demektir..

Üzgünüm çok..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt