Mehmet Helvacı'nın cevabı gecikmedi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı'nın cevabı gecikmedi

Cevap: Son Dakika | Mehmet Helvacı'nın cevabı gecikmedi

Sürekli ortalığı karıştırıyor ama... Her demecinden sonra olay çıkıyor, her demeci bir çatlaklık oluşturuyor. Artık kangren olan kısım kesilmeli, emin olun daha iyi olur.

Doğru olduğuna inandığı şeyleri yapıyor. Bu kadar eleştirilen ve artık yıpranan, parçalanan yönetimin güvenoyu alması gerektiğini düşünüyor. Ne diyor, ben Adnan Polat için değil, Galatasaray için çalışıyorum. Bence bu herşeyi özetliyor. Adnan Polat'ın yaveri değil bu adam, emir eri değil her istediğini yapsın.

Hep beraber , el ele , Galatasaray'ı batırıyorlar , demedi demeyin.

O zaman Galatasaray bünyesinde barındırmanın da bir anlamı yok. İstediği her kararı alacaksa kulübe neden başkan seçiliyor ?

1haunted%20barn%20get%20out.jpg

Doğru olduğuna inandığı şeyleri yapıyor. Bu kadar eleştirilen ve artık yıpranan, parçalanan yönetimin güvenoyu alması gerektiğini düşünüyor. Ne diyor, ben Adnan Polat için değil, Galatasaray için çalışıyorum. Bence bu herşeyi özetliyor. Adnan Polat'ın yaveri değil bu adam, emir eri değil her istediğini yapsın.

Yönetimden fazla kopuk davranıyor. Bir hata varsa yönetimdeki herkes sorumlu olmalıdır ama Helvacı bunu kabullenmiyor işte... Sürekli demagoji yapıyor. Ne olursa olsun ben bu adamı en baştan beri sevemedim, çok sinsi geliyor.

İstifa etmek zorunda değil arkadaşlar.

Boş yere hakaret etmeyelim siz ceza alırsınız.

tamam a.polati indirsinler görevden helvacı ve ekıbi her kimse ona destek verenler onlar gelsin başa nasıl olur (!)

İlginçtir.. İnsanda utanma olur.. Senin üstündeki senin istifanı canlı yanında herkesin karşısında istiyecek rezil rüsva edecek. Sende görevimin başındayım diyeceksin..

Üst Alt