GSC Scout - # Mehmet Özcan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dorukhan vol2 olmamasi icin transferini bende istiyorum ama eldeki genclerin yapilanmasini duzgun yapmak lazim
Mehmet geliyorsa atalay kiralanmali
Dos donk belhanda seri mehmet
Atalaya sira gelir mi
Asıl bu ortamda takımda kalmalı ki rekabete kaliteli isimlerle girsin, bunlar arasından fark yaratması daha değerli olur.

Lakin göz ardı edilen şu ki Atalay sadece Belhanda gibi oynayabilir o bile zor fiziki durumundan dolayı, Mustafa Kapı'nın şans bulma ihtimalimi azaltır Mehmet transferi.

Besiktas 500 bin teklif etmisti diyorlardi ve bunlar 2 istiyormus. Biz 1 milyon + 2 genc oyuncu kiralik teklif etsek belki kabul etmeye yaklasirlar. Olmadi üstüne 5-10% bir dahaki satistan pay falan verelim.

Asıl bu ortamda takımda kalmalı ki rekabete kaliteli isimlerle girsin, bunlar arasından fark yaratması daha değerli olur.

Lakin göz ardı edilen şu ki Atalay sadece Belhanda gibi oynayabilir o bile zor fiziki durumundan dolayı, Mustafa Kapı'nın şans bulma ihtimalimi azaltır Mehmet transferi.

Kapi daha futbol oynamayi bilmiyor ki
1 2 senesi var daha onun

Atalay fiziken zayif evet 3.bolgede topla bulusunca yerden kaldirmazlar su haliyle
2 hazirlik macinda da geride bulustu topla 8 gibi ben begendim sezon icinde rotasyona girer diye dusunmustum

Kesinlikle almamız lazım. Atalay ile Mehmet Özcan'ın oyun tarzları farklı zaten Mehmet'in defansif özellikleri ön planda mücadele gücü yüksek top kapma konusunda başarılı basit oynamayı seven dripling özelliği olan bir oyuncu. Hücumsal anlamda şu an baya eksik Dorukhan gibi kendisini geliştirebilir

Eskişehirli, kendisini hiç izlememiş, geçen sene de Dorukhanın gelmesini istememiş biri olarak çok fikir beyan etmek istemiyorum :D Potansiyel varsa gelsin

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İzlemedim ama forumda ki renktaşların scout kabiliyetine güveniyorum. Videolarında hiç fena gözükmüyor üstelik. Yerel liglerden oyuncu alıyorsan bu yaşlarda alacaksın.

Kapi daha futbol oynamayi bilmiyor ki
1 2 senesi var daha onun

Atalay fiziken zayif evet 3.bolgede topla bulusunca yerden kaldirmazlar su haliyle
2 hazirlik macinda da geride bulustu topla 8 gibi ben begendim sezon icinde rotasyona girer diye dusunmustum
Kapı, Atalay'a göre daha dominant bir çocuk aradaki 2 yaştan dolayı biraz fiziki fark var sadece, birlikte oynadıkları maçlara bakabilirsin biraz.

Şunu da belirteyim Dorukhan tek sezon dışında illk 11 bile değildi ve sadece 150 bin euroya gitti o parayı versek bugün elimizde 7-8 kağıtlık oyuncu olacaktı.

Mehmet daha genç ve ikinci profesyonel senesinde ilk 11in değişmezi oldu, çok da kasmaya gerek yok zamanında Taylanı da cüzi bedeller yüzünden almadık Salih'i de, bu tarz adamları toplamak lazım tutmazsa kayıp büyük olmaz.

Üst Alt