Mehmet Topal Resmen Fenerbahçe'de


Profesyonel futbolcu Mehmet Topalın transferi konusunda taraflarla anlaşmaya varılmıştır. Sözleşme süresi 4 yıl olup oyuncuya ödenecek yıllık garanti ücretin dökümü aşağıda verildiği gibidir. Valencia Kulübüne ödenecek bonservis tutarı ise 4.5 milyon Euro'dur" sözlerine yer verdi.2012-2013 sezonu için garanti ücret 2.000.000 Euro, maçbaşı 10.000 Euro;

2013-2014 sezonu için garanti ücret 2.050.000 Euro, maçbaşı 10.000 Euro,

2014-2015 sezonu için garanti ücret 2.050.000 Euro, maçbaşı 10.000 Euro;

2015-2016 sezonu için garanti ücret 2.050.000 Euro, maçbaşı 10.000 Euro;
 
Cevap: Mehmet Topal Transferi Borsaya Bildirildi4,5 Milyon euro bonservis ödeyeceklermis, suna bakin sudan ucuza almislar.
 
Cevap: Mehmet Topal Transferi Borsaya BildirildiGelmez dediğim futbolculardan biriydi Mehmet Topal. Büyük ayıp etti, her ne kadar profesyonellik denilsede. Bilmiyorum nasıl gelecek Arena'ya.
 
Cevap: Mehmet Topal Transferi Borsaya BildirildiBen sevinirim, oldukça yeteneksiz kötü bir futbolcu.Selçuk Şahin, Mehmet Topal, Baroni'li orta sahaları aslında tam bir Bank Asya hazırlığı.
 
Cevap: Mehmet Topal Transferi Borsaya Bildirildiemre'nin boşluğunu doldurmaz açıkcası mehmete kin beslemiyorum bize karşıda emrenin yaptığı terbiyesizlikleri yapıcağını sanmam ..
 
Cevap: Mehmet Topal Transferi Borsaya BildirildiYekta'ya 4,5

Sercan'a 5

Yiğite 3,5verdiğimiz bi ortamda Topal gibi kaliteli bi yerliyi nasıl almayı düşünmeyiz inanılır gibi değil
 
Cevap: Mehmet Topal Transferi Borsaya BildirildiSürekli Galatasaray'in eskileriyle geciniyorlar, yeter yahu. Arda Turan'da gider yakinda. Seyimin efsaneleri. Güya Avrupa'da kariyer yapacaklar, yaptiginiz kariyer bumudur yani ? 2 Yil avrupada oynayip Fener'e gitmek nedir ? Yetistigin yere ihanettir.
 
Cevap: Fenerbahçe, Mehmet Topal'ı Transferi İçin Borsaya BildirildiValencia'dan Fener'e gelmek.. Neyse ben bir şey demiyorum.
 
Cevap: Mehmet Topal Transferi Borsaya BildirildiSürekli Galatasaray'in eskileriyle geciniyorlar, yeter yahu. Arda Turan'da gider yakinda. Seyimin efsaneleri. Güya Avrupa'da kariyer yapacaklar, yaptiginiz kariyer bumudur yani ? 2 Yil avrupada oynayip Fener'e gitmek nedir ? Yetistigin yere ihanettir.Eşi İspanya'da oturmak için vize alamamış, boş boş konuşma. Adam gayet de oynar, kimseye de ihanet falan yok.Abartılacak bi oyuncu da değil bence, ortasahaya güç katmaz.
 
Cevap: Fenerbahçe, Mehmet Topal'ı Transferi İçin Borsaya Bildirildibeyler yapmayin etmeyin, uc sene once mehmet'i 4.5'a sattigimizda bayram etmistik, kazikladik valencia'yi diye. simdi fener'e gelince mi iyi oyuncu oldu ? bizden uzak dursun da kime giderse gitsin diyecegim bir topcu. hele bir de biz melo ile devam edersek bu transferdeki farki iyice gorursunuz.
 
Cevap: Fenerbahçe, Mehmet Topal'ı Transferi İçin Borsaya BildirildiTopal ayıp etti.Ayrıca üzülmeyin aynı fiyata Alper gelecek.Alper > Topal.
 
Üst Alt