Mehmet Topal Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topal Resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Mehmet Topal Transferi Borsaya Bildirildi

Yekta'ya 4,5

Sercan'a 5

Yiğite 3,5

verdiğimiz bi ortamda Topal gibi kaliteli bi yerliyi nasıl almayı düşünmeyiz inanılır gibi değil

Fenerbahçe'nin aldığı her oyuncunun arkasından ağıt yakacaksak işimiz var. Hamit'le ilgilenşyoruz işte. Hem Melo için de uğraşılıyor. Mehmet Topal yedeğin yedeği olurdu eğer bu oyuncular alınırsa.

Cevap: Fenerbahçe, Mehmet Topal'ı Transferi İçin Borsaya Bildirildi

güle güle efsane geri pascımıs :asd: hiç üzülmedim :asd:

100 tane sut çeker biri girer kral olur kendisi :asd: gerisi dağa tasa, oyun kuramaz,geri pasta üstüne yok :asd:

tek özelliği top kapması

benım no problem hatta emrenin yerine gelişi sevindirici

2 sene önce avrupada oynayacağım diye alacaklarından vazgeçen gitmek için bin bir türlü takla atan topal şimdi fenere geliyorsa benim için bitmiştir.kimse efendi mefendi demesin avrupa avrupa diye sayıklayıp 2 sene sonra fenere gidiyosan galatasaray taraftarından saygı beklemesin

iyi para alacak 2,8 milyon euro + 15 bın mac bası

fenere yakışmıcak kadar düzgün karakterli bir oyuncu

bizim takıma gelmesini istemezdim ama fenere gitmesini de istemezdim

topal bizdeyken bile beğenmediğim oyuncuydu.tek özelliği kesicilik yapmak yan pas uzun pas.dripling yok,hucuma cıkma yok.pres yok,hız yok

Bi ara Chelsea, Man City ilgileniyordu hani :asd:. Adam demek ki gerçekten kaçıp gitmiş bizden, Avrupa mavrupa hikaye.

Benim için sorun yok. Kendi yolunu seçmiştir, ne kadar efendi de olsa Sami Yen'e gelince kendine atanmış 2-3 küfrünü yer gider. Biz doğru seçimler yaptıkça rakibin kimi aldığı önemli değil, ki şuanki sistemimize uymayan oyuncu. Beni şuanda ilgilendiren tek konu fb nin şikeden düşürülüp düşürülmemesi.

yaw sevının...bu kadar becereksız bı orta sahaları var selcuk mehmet baronı..o ne lan :D

emre > 5x topal

emrenin yeri anca bi yabancı ile dolar...

alperi alsak iyi olur alper = mehmet

Üst Alt